Od dzisiaj na stronie dystrybutora (link) można nabywać bilety na galę Pro Fight 7, 28 lipca w Barlinku. Wstępną rozpiskę gali można sprawdzić tutaj.

17 KOMENTARZE

 1. trochę daleko ode mnie, ale w sumie jak będzie czas to na wycieczke bym się wybrał

 2. Pewnie ta sama osoba robiła plakat co dla MMAA bo bardzo podobne efekty są użyte

   

 3. Trzeba przyznać że jeśli chodzi o rozpiskę to zapowiada się mega ciekawie, żeby tylko zawodnicy zagraniczni byli na odpowiednio wysokim poziomie i mamy trzecią dużą organizacje w naszym nadwiślańskim kraju.

  No i żeby pogoda dopisała bo jak nie to będzie lipa straszna.

 4. aż mi ciężko uwierzyć, że w mojej mieścince zrobią tę galę 😉 mam nadzieje, że kontuzje nie pozmieniają za mocno rozpiski, bo zapowiada się mega ciekawie 😀

 5. Dobra rozpiska , klatka i naprawde realistyczne zasady. Moze byc bardzo ciekawie. Miejmy nadzieje …

 6. Szkoda, ze taka gala jest na takim zadupiu nikogo nie obrazajac…. Jak sie robi duzy event to sie nie robi go w malym miasteczku.

 7. Kaczka najman to może im zaśpiewać i tańczyć bo umie 😉 szkoda, ze zadnej gali dalej nikt nie chce zrobić na dolnym śląsku.

 8. TheChosen1: gale organizują w Barlinku, bo to rodzinne miasto organizatora (pewnie zawsze o tym marzył 😉 ). Dodatkowo ,jakby nie patrzeć, na takim „zadupiu” będzie walczyć całkiem niezła ekipa z różnych stron kraju 🙂 oby wszystko wypaliło..

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.