Nadesłał invinciblekamil

17 KOMENTARZE

 1. Wydaje mi się że sędzie przerwał walkę w odpowiednim momencie a Temistokles może mieć pretensje tylko dla siebie że nie odpowiadał na ciosy.

 2. no z jednej strony racja – nie odpowiadał na ciosy, a z drugiej – przecież wstał. mimo to sędzia albo powinien przerwać walkę wcześniej albo odpuścić sobie

 3. Yegiel – Dokładnie. Jak to oglądałem to miałem wrażenie że sędzia czeka aż zawodnik sam przestanie. Tak jakby bał się podjąć samodzielną decyzję o skończeniu pojedynku.

 4. Szkoda Temila mi, bo liczyłem na niego, ale pretensji nie powinien mieć żadnych.

 5. Mógł 2 sekundy wcześniej przerwać i nikt by nie miał pretensji a tak jak wstał to powinien puścić dalej walkę. Wie ktoś co to za sędzia?

 6. Zobaczył kopnięcia i przerwał, to że w tym samym momencie wstał to już pech, że nie zrobił tego chwilę wcześniej zanim do kolana i kopnięcia doszło. On sobie może nie wiedzieć, że jest po walce, w końcu był stroną obijaną. Krótkie te walki mamy, potem się nie ma co dziwić, że nasi bez cardio 3rundowego sa.

  PS: Klatka bardzo fajnie się prezentuje, myślałem, że Oktagon to opatentowany przez UFC 🙂 żeby kiedyś i KSW taką wprowadziło…

 7. Born2kill cztery z siedmiu glównych walk Pro Fight 6 zakończyły się w pełnym wymiarze.

 8. Tak myślałem Venom, że tego typu „armatę wysuniesz” 🙂 Niestety innych walk nie widziałem, ale też pełny wymiar to nie do końca zapewnienie o solidnym przygotowaniu kondycyjnym zawodników 😉

 9. faktycznie te przerwanie jakoś mało zdecydowane, albo mógł przerwać szybciej albo poczekać chwilę, jakoś tak nijako. No ale łatwo to mówić po fakcie jak się ogląda na nagraniu, a nie stoi w klatce i ma za zadanie dbać o zdrowie zawodnika

 10. Born2kill a krótki wymiar nie do końca zapewnia o słabym przygotowaniu kondycyjnym. Szczerze mówiąc nie do końca rozumiem o co ci chodzi. Piszesz, że krótkie walki, źle wpływają na cardio naszych zawodników, a kiedy piszę, że podczas gali było sporo walk w pełnym wymiarze (według relacji zawodnicy wytrzymali je kondycyjnie bardzo dobrze), piszesz, że to w sumie nie ma znaczenia.

 11. @Born2kill

  To nie jest tak, że tylko nazw „Octagon” jest zaklepana?

 12. Trochę odświeżanie starego tematu, ale jedno mnie zastanawia:KSW mówi, że klatka jest zła, bo prze nią jest gorsza widoczność. Jak na tym filmiku widać-nie jest źle. Liny w ringu dużo zasłaniają.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.