header_bg

Niestety jak poinformował nas jeden z organizatorów, sobotnia gala Pro Fight 4 w Szczecinie została odwołana.

Informacje odnośnie zwrotów biletów w środku. Niestety nic więcej nie dostaliśmy od organizatorów.
Pełczyce; dnia 04.06.2009r.

PROTOKÓŁ ODWOŁANIA IMPREZY

1. Protokół dotyczy imprezy PRO-FIGHT IV, która miała się odbyc 06.06.2009r. w Hali Szczeciński Dom Sportu, przy ul. Wąskiej 16, w Szczecinie.

2. Odwołanie imprezy następuje na skutek małego zainteresowania osób postronnych, co skutkuje małą sprzedajnością biletów.

3. Procedura zwrotu pieniędzy datowana jest na 16.05.2009 (siedem dni roboczych od dnia 04.06.2009r., 6,7-weekend, 11.06.09 święto, 13,14- weekend).

4. PRO-FIGHT Sp. z o.o. jako organizator Gali PRO-FIGHT IV nie pobierał od TICKETPRO żadnych zaliczkowych pieniędzy z tytułu sprzedaży Biletów.

5. PRO-FIGHT Sp. z o.o. jako organizator Gali PRO-FIGHT IV wyraża zgodę na poinformowanie przez TICKETPRO nabywców Biletów o fakcie odwołania imprezy.

6. PRO-FIGHT Sp. z o.o. jako organizator Gali PRO-FIGHT IV zobowiązuje TICKETPRO do zwrotu nabywcom cen Biletów w ich pełnej wysokości.

7. PRO-FIGHT Sp. z o.o. jako organizator Gali PRO-FIGHT IV zobowiązuje się na opłacenie kosztów poniesionych przez TICKETPROw związku z operacją zwrotu pieniędzy za Bilety w wysokości 50% łącznego upustu uzyskanego przez TICKETPRO ze sprzedaży biletów, na podstawie faktury VATwystawionej przez TICKETPRO na

PRO-FIGHT Sp. z o.o..

8. Protokół ten napisany jest w imieniu PRO-FIGHT SP. z o.o., Krzynki 2, 72-260 Pełczyce, NIP 594-157-86-85, REGON 320623839,.

PRO-FIGHT Sp. z o.o.

29 KOMENTARZE

 1. Brawo ! Organizatorzy mogli zrobić jeszcze droższe bilety. Pazerność nie popłaca… 🙁

 2. ???what??? takiego newsa to się puszcza z wyjaśnieniem a nie informacją że wkrótce będzie. Amatorka- i zero szacunku dla klienta. Co nie którzy wiedzę o biznesie wynoszą chyba z PGRu. Krzyż na drogę

 3. nie podpalaj się tak, organizator obiecał nam przysłać oficjalną informację.

  Mogliśmy poczekać i wrzucić później, ale zdecydowaliśmy się, że wstępne info damy do razu.

 4. Jak organizator nie ma pojęcia o mma, nie zna rynku, robi bilety stojące za 50 zł, plakat na gale był robiony w MS PAINT to jak to pomimo nie złej obsady miało wypalić ? :/ Pomijając to, że większość ludzi nie wie co to mma heh …

 5. Vonski. Organizacja zrobiła błąd, ale czy nie popisała sie?. Nie byłbym aż tak surowy. Ani nie porównywałbym (w domysle) z MCC. Jakby nie patrzeć, to PF zrobił jedną (a licząc Profesional Fighters 1 i 2, to nawet trzy) dobra galę.
  Kamil_szczecin. Organizator (tzn nie oficjalny prezes, ale człowiek który najwiecej robi w PRo Fight) w MMA startował. Bił się nawet z Mamedem. Rynek zna. Plakat to sprawa istotna ale nie az tak. Ostatniego plakatu Bałtyckiego Sztormu nigdy nie opublikuję, bo mi wstyd (był niestety robiony na ostatnia chwilę, a firma która miała go zrobic skopała sprawę). Mimo to większa hala od szczecińskiej była pełna. Na pewno błędem była cena biletów, ale wydawać by się mogło, że przy tak licznej obsadzie szczecińskich zawodników, samych ich kolegów będzie więcej niż 50 osób, które zakupiło bilety. Oczywiscie w żadnym wypadku nie zwalam tutaj winy na kibiców. Po prostu zawiniła błędna ocena. I niewykorzystanie pewnych możliwości.

 6. obiecał………….stary dzisiaj jest 4 czerwca- gala miała być 6. Przecież nie tylko ze szczecina ludzie mieli jechać na galę………dobrze że wrzuciliście informacje bo organizatorzy do tego momentu nie dali informacji na swojej stronie!!!! jak można informować inne portale mma a na swojej stronie nic nie mieć!?

 7. Ja bym radził spojrzeć na to z następujacej perspektywy. Drugi raz duża gala nie dochodzi do skótku. Inne były nieraz przekładane. Jak widać nie jest łatwo organizować w Polsce gale. Zwłaszcza gdy sie nie ma relacji w popularnej telewizji.

 8. Ciekawym kiedy pojawi się teoria spiskowa nt. tego, że to wszystko wina spisku KSW! Na forumring nawet nie wchodzę bo tam pewnie już usnuta jest cała fabuła;).

  Ogólnie rzecz ujmując ktoś tam wspominał o długach Amateur Fight względem zawodników i jakiejś tam firmy i widać miał rację.

 9. mam nadzieje że ktoś podpisze się pod wyjaśnieniem imieniem i nazwiskiem –

 10. Faktycznie reklamy zero. W miescie nic, zadnych ulotek czy wzmiance, nawet w lokalnej prasie, za wyjatkiem chyba HOT’a. No i ceny. 50 zl za miejsca stojace to jakis zart. Szkoda.

 11. Tadek Wafel. Spoko, tym razem nie KSW, ale środowisko zawiniło wg teorii z tegoż forum. Wszystko przez to, że np chłopak jadący powalczyć na amatorskiej imprezie w Krakowie nie pojechał obejrzeć galę w Szczecinie. 😀

 12. Słaba historia. A tłumaczenie z biletami bardzo słabe, jak się organizuje taką imprezę trzeba się liczyć z tym że nie sprzeda się w ogóle biletów. Jak widać (po raz kolejny) fakt że organizator jest(był) zawodnikiem nic nie znaczy, a już na pewno nie gwarantuje sprawnej organizacji. No cóż, szkoda, bo walki mogły być naprawdę dobre…

 13. To ze tak powiem pieknie!!! nie wie ktos czy pieniazki za bilety beda zwracane i gdzie. i czy to juz w 1000% pewne info??

 14. Szkoda bym cos zobaczyl w moim miescie ciekawego,
  szkoda ze cos im nie wypalilo

 15. ”grubson” pewne na 1000% ! , bilety możesz oddać tam gdzie kupiłeś.

 16. Powiem tak: KSW powinno, zaraz po obozie w lipcu z KSWTEAM, zrobić obóz dla „oragnizatorów gal mma” w Polsce…I też byłby to oboz z najlepszymi trenerami, bo skoro Khalidov, Górski, Chmielewski i do tego Błachowicz, bez wątpienia są czołówką jeśli chodzi o walkę, to Lewandowski z Kawulskim, jesli chodzi o organizacje..również, bez dwóch zdań!

 17. Szkoda tylko chlopakow ich treningow , wylanego potu, wyzeczen , w huj
  ciezkiej pracy i nic w zamian , kompletnie zadnej rekompensaty.
  Takie sytuacje powinny byc regulowane w kontrakcie .

 18. Tak se myślę, choć mogę się mylić z racji na nikłe doświadczenie, że opieranie powodzenia gali na sprzedaży biletów to z leksza kiepskawy pomysł. Tzn. rozumiem, że nie ma tam tv przez co galę zobaczyć można jedynie na żywo ale przecież są chyba jakieś inne sposoby aby zdobyć minimum kasy i nie uwalić się w długach po sam nos (tylko po jajca;)?

  A tak w ogóle to jeśli opłacalność ekonomiczna miałaby opierać się praktycznie na biletach to czy nie ma tutaj zastosowania krzywa Laffera;)?

 19. Co do transmisji w tv to gala ProFight z Olsztyna leciała na c+ sport, nie z opóźnieniem kilku tygodni ale leciała

 20. grzejnik – moze maja takie zapisy? Przypuszczenia sa bez sensu, no, chyba ze masz informacje z pierwszej reki ;-p

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.