Wow. Tego się nikt chyba nie spodziewał. Artykuł o Popku na MMAWeekly. Poniżej tłumaczenie :

„Londyn – Cage Rage Contenders po raz kolejny zapełniło halę The Troxy fanami MMA oczekującymi akcji. Zapewniono ją im, szczególnie kiedy Polski zawodnik Team Titan Popek Rak szedł w stronę klatki stojącej na na przeciwko szaleńczego tłumu, jego walka sprowokowała ich aby w buzującym szale podejść pod samą metalową klatkę podczas jego walki.

Od rozpoczęcia walki wyglądało na to że Rak wykorzysta swoje uderzenia aby przygotować obalenie. Przeciwnik Glen Reid, który wyglądał przeogromnie, miał zamiar stoczyć tą walkę w stójce. Ostatecznie Rak wyszedł na swoje kiedy w trakcie pierwszej rundy starał się skończyć walkę niekończącymi się seriami uderzeń, nawet przeszedł gardę i próbował wykonać armbara zamiast kończyć przeciwnika uderzeniami.


Dzięki uprzejmości niektórych nadpobudliwych fanów czas przerwy pomiędzy pierwszą i drugą rundą się wydłużył, w końcu kontynuowali walkę ale , widać było że obaj zawodnicy są mocno zmęczeni. Po drugim obaleniu Rak wykonał pełny dosiad i po prostu uderzał dopóki narożnik Reida widział że już po walce i rzucił ręcznik.”

Tu macie jeszcze samą walkę. Mi nie działa ale co tam może u was pójdzie….anyway Good Job Popek !.

Gala oraz walka Popka

Ajouter à mon profil | Plus de Vidéos

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.