Organizacja Prime Show MMA postanowiła ogłosić walkę wieczoru następnej gali. Czwarte wydarzenie freak-fightowej organizacji uświetni pojedynek bokserski Kasjusza „Don Kasja” Życińskiego Pawłem „Popkiem” Mikołajuwem.

Życiński (MMA 2-0) w ostatniej walce wygrał z Mateuszem Murańskim podczas pierwszej gali organizacji Prime Show MMA, która odbyła się w lutym. Dla „Don Kasja” było to trzecie zwycięstwo z rzędu odniesione w boksie. Wcześniej na gali Fame MMA 12 pokonał byłego mistrza KSW, Marcina Wrzoska oraz Michała Barona. Życiński w swojej karierze mierzył się również z innymi byłymi zawodnikami polskiej organizacji takimi jak Marcin Najman czy Norman Parke. Na zasadach MMA ostatni raz walczył w marcu 2020 roku, kiedy to pokonał Macieja Rataja.

Mikołajuw (MMA 4-5) w ostatniej walce przegrał przez kontuzję z Normanem Parke podczas marcowej gali Fame MMA 13. W latach 2016-2018 stoczył cztery pojedynki dla organizacji KSW. Odniósł tylko jedno zwycięstwo, które miało miejsce przeciwko Robertowi Burneice w maju 2017 na KSW 39. W swojej przygodzie ze sztukami walki mierzył się również z m.in. Mariuszem Pudzianowskim czy Erko Junem. Ani jedna walka z udziałem „Popka” nie dotrwała do decyzji sędziów punktowych.

Na chwilę obecną organizacja Prime Show MMA nie ogłosiła gdzie odbędzie się czwarta gala. Nie wiadomo również kiedy będzie ona miała miejsce oraz jacy inni zawodnicy zawalczą podczas wydarzenia.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.