Ekipa młodego klubu War Dogs Lubliniec za pośrednictwem naszego portalu ogłosiła dwa tygodnie temu konkurs na logo. Główny trener Łukasz Christ (MMA 1-6) dostał naprawdę mnóstwo znakomitych projektów, a Chłopakom ciężko było się zdecydować, którą grafikę wybrać. Wczoraj otrzymaliśmy informację, że w konkursie zwyciężył prezentowany powyżej projekt autorstwa pani Niny Woźniak. Gratulujemy Autorce! A wszystkim biorącym udział w konkursie, w imieniu klubu serdecznie dziękujemy za pomoc!

"Miłośnik" MMA. W roli publikującego na Rocksach od 2010 roku. Ogólnie rzecz ujmując Mieszane Sztuki Walki z regionu postsowieckiego. Tłumaczenia cyrylicy, kontrola dostaw gazu do Polski oraz pędzenie 90-cio procentowego bimbru. Na co dzień ponadnormatywny kołchoźnik, amator wódki, pierogów (niekoniecznie ruskich), kartofli, zsiadłego mleka i oddany fan Vyacheslava Datsika.

19 KOMENTARZE

  1. Logo jak najbardziej fajowe :), reszty lepiej niech nie pokazują bo znów się zacznie narzekanie że zwycięzkie jest do niczego ”Bo ja bym wybrał inne” 🙂 itp. itd. a następnie się zaczynają kłótnie heheh

  2. Do Lublińca bardziej pasowałoby moro zielone, albo pustynne, ale to też jest pierwsza klasa! Najważniejsze, żeby chłopaki nosili je dumnie na swojej piersi! KU CHWALE OJCZYZNY!!

  3. @Kazuba

    Robisz takie rzeczy dla przyjemności i treningu czy komercyjnie wraz z zamówieniem czegoś wyceniasz i przesyłasz ofertę?

  4. kozim – biorę wynagrodzenie za projekty ale na prawdę są to symboliczne opłaty w porównaniu z profesjonalnymi grafikami, a projekty również profesjonalne;p

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.