Niedawno informowaliśmy o filmie „Wojowniczka”, drugiej produkcji czwórki pasjonatów spod znaku Amazing Time Production. Twórcy edukacyjnego filmu przeciw dopalaczom „Ku Przestrodze” tym razem tworzą projekt na dużo większą skalę. Scenariusz do filmu napisali Martyna Rejent i Łukasz Powaga. Duet ten będzie też odpowiedzialny za reżyserię.

Niestety w tym roku pandemia pokrzyżowała wiele planów. Z projektu „Wojowniczka” wycofało się kilku poważnych sponsorów. Z tego powodu Martyna oraz Łukasz postanowili rozpocząć akcję mającą na celu uzbieranie funduszy na dalszą realizację filmu.

Poniżej opis z portalu

Film opowiada historię młodej dziewczyny, która jako nastolatka przechodzi straszną życiową traumę, osobistą tragedię. Zamknięta w sobie dziewczyna ukojenie i spokój znajduje na sali treningowej podczas treningów MMA. Bohaterka radzi sobie coraz lepiej na sali jak i w życiu prywatnym, jednak życie nie lubi spokoju i rzuca dziewczynie coraz większe kłody pod nogi. Karolinę ,bo tak ma na imię główna bohaterka czekają dwie najważniejsze walki w życiu, walka o prawa do opieki nad swoim dzieckiem oraz walka w klatce o lepszą przyszłość. Film „Wojowniczka” nie ma być kolejną produkcją ,w której widz po pierwszych 5 minutach zna zakończenie. Ma być obrazem nieprzewidywalnym, w którym nic nie jest jasne do samego końca. Film ma łamać schematy i obalić wiele mitów związanych z światem MMA i z jego środowiskiem, pokazując piękno tego sportu.

Założeniem naszej grupy jest produkowanie filmów, które zainteresują widza ,ale będą ze sobą niosły ciekawy przekaz.

Wiele osób zgodziło się zagrać w filmie i pomóc w jego realizacji za darmo. Tak więc w filmie zobaczymy znaną z programu Projekt Lady- Patrycję Wieje, znanych z serialu Lombard życie pod zastaw – Dominika Dąbrowskiego oraz Damiana Spyrę, Najlepszego trenera MMA w Polsce- Andrzeja Kościelskiego, którego zawodnicy z klubu ANKOS MMA walczą na największych galach w Polsce i na świecie. W naszym filmie klub ANKOS reprezentować będą min. Artur Głuchowski, Michał Longer Andryszak i młodziutka utalentowana Sara Jóźwiak.

Koszty jakie nas czekają to te związane głównie z samą produkcją, logistyką i marketingiem min. sprzęt, operatorzy, lokalizacje oraz promocja tego projektu, by trafił do jak największej liczby odbiorców.

Wpłacać można pod adresem

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.