Cyprian Wieczorek, młody fighter, który w zeszłym roku zdobył statuetkę Heraklesa w kategorii „Amatorski Zawodnik Roku”, dalej święci tryumfy na amatorskiej scenie MMA.

Podczas weekendowej odsłony ALMMA 185 Poznań – Mistrzostwa Wielkopolski Cyprian ponownie był niepokonany i zdobył złoty medal.

W rozmowie dla serwisu , trener Cypriana, Krzysztof Kiełkowski podsumowując ostatni występ swojego podopiecznego powiedział:

Do tej pory Cyprian stoczył 56 walk z czego przegranych miał tylko 5 i to na samym początku swojej kariery, gdy tak naprawdę dopiero „raczkował w MMA. Przez ostatnie 2 lata nie przegrał żadnej walki!

Cyprian Wieczorek ma dopiero 17 lat. Do tej pory dwa razy wywalczył tytuł mistrza Europy, i dwa razy mistrza Polski. Jest też zdobywcą Pucharu Polski.