PPP_2802

(foto Piotr Pędziszewski/MMARocks.pl) W piątkowy wieczór w Sali Kominkowej Centralnego Ośrodka Sportu w Wałczu odbyła się uroczystość nominowania na ambasadorów Ośrodka Przygotowań Olimpijskich zawodników i trenerów MMA. Dyrektor Łukasz Grocholski wręczył specjalne certyfikaty Piotrowi Bagińskiemu, Grzegorzowi Jakubowskiemu, Andrzejowi Kościelskiemu, Karolowi Bedorfowi, Michałowi Fijałce, Borysowi Mańkowskiemu, Rafałowi Moksowi oraz nieobecnemu Maciejowi Jewtuszce.

PPP_2777

To duże wydarzenie dla polskiego MMA. Dyrekcja ośrodka, w którym regularnie pojawiają się kadry olimpijskie z wielu dyscyplin sportu, postanowiła wyróżnić zawodników dyscypliny nieolimpijskiej. To efekt rosnącej popularności MMA w Polsce. Dyrektor Grocholski przyznał, że sporo osób interesuje się przyjeżdżającymi na obozy do Wałcza zawodnikami, którzy są coraz bardziej rozpoznawalni. Z kolei trenerzy i zawodnicy dziękowali za to wyróżnienie. Andrzej Kościelski, były reprezentant Polski w zapasach, przyznał, że nie spodziewał się, że takie wyróżnienie spotka go jako trenera MMA.

Obecnie w Wałczu trwa piąty obóz sparingowy, na który z całej Polski przyjechało blisko sto osób.

PPP_2765

15 KOMENTARZE

 1. Co obecni na obozie redaktorzy sądzą o piwku w pięknym, zimowym plenerze wałeckiej Bukowiny? ;>

 2. @ GLF

  Takie sprawy to na maila kieruj albo telefonicznie 🙂

  @ rybers

  Z zawodnikami będzie cała masa wywiadów, więc wszystkiego się dowiecie.

 3. Wczoraj cały dzień zawalony robotą miałem. W ogóle zapomniałem, że obóz już w ten weekend. Może do następnego razu będę posiadać większy kwadrat to zaczepicie się na dłużej. Pzdr!

 4. Czekam a ten wywiad z Borysem, szkoda mi go mam nadzieje, że już wyzdrowiał.
  Ciekawe co tam teraz z Rafałem Moksem, jakie plany, najbliższa walka.

 5. Przeciez Moks ma nastepna walke z Naruszczka, takze jego plany chyba sa z grubsza znane- walczyc i wygrac.

 6. Gratulacej , ale czemu Michał Materla nie został ambasadorem???

  Bo powiedział na wizji "brzydkie" słowo 😀

 7. kurde ale „bydle” z Bedorfa, jest chyba wiekszy od pudziana, a Moks tez dobry.. keta z łancucha wazacego chyba 2 kg i bmka…:)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.