Pasternak

25 maja w Ostrowie Wielkopolskim odbędzie się gala A1 Pro. W walce wieczoru dojdzie do bardzo ciekawego starcia Rafała Zawidzkiego (5-2, #15 w rankingu PL) z niepokonanym Michałem Pasternakiem (7-0, #13 w rankingu PL).

Na gali w Ostrowie Wielkopolskim zobaczymy także starcie pań z udziałem Marzeny Wojas (0-2), której rywalką będzie debiutująca Słowaczka Weronika Petrikova (0-0). Niestety, nie udało nam się ustalić całej rozpiski walk, ale w trakcie imprezy odbędą się pojedynki MMA, K1 i Muay Thai.

Bardzo ciekawie zapowiada się walka wieczoru, w której niepokonany Michał Pasternak stanie przed najpoważniejszym wyzwaniem w swojej dotychczasowej karierze. Idący jak burza podopieczny Mirosława Oknińskiego notuje imponującą serię zwycięstw. W tym roku będzie to już jego trzeci pojedynek. Do tej pory Pasternak pokonywał głównie debiutantów i zawodników z ujemnymi rekordami. Teraz jego rywalem będzie Rafał Zawidzki. Ostrowianin w tym roku również walczył dwukrotnie, a niedawno w ramach Superligi MSW passę pięciu zwycięstw przerwał mu Tomasz Narkun.

4 KOMENTARZE

 1. Kowalik
  Jesteś bardzo mało obiektywny w stosunku do Pasternaka tym bardziej, że w większości walk które toczył dotychczas nie był faworytem
  W pierwszej walce zawodowej bił się z debiutantem(ale Pasternak również debiutował) z Łopińskim który był od Michała 20kg cięższy. Poza tym to była gala w Oławie na której walczył Zawidzki. Michał chciał bić się z Zawidzkim ale organizatorzy nie chcieli tej walki dlatego przyjął propozycję walki z dużo cięższym zawodnikiem
  W drugiej walce zawodowej bił się z Kalenikiem który miał bilans 3-0 i był faworytem tej walki, poza tym Michał w tej walce bił się z kontuzją ręki
  W trzeciej walce zdeklasował Gawarzyńskiego którym zresztą tak wszyscy się jaraliście
  W czwartej fakt bił się z debiutantem Rosińskim ale dla tych co nie wiedzą mogę powiedzieć, że to Rosiński sam poprosił o tą walkę twierdząc że Pasternak jest słaby i on se z nim bez problemu poradzi. Okniński proponował Rosińskiemu że później dostanie walkę z Pasternakiem ale on bardzo chciał bić się z Michałem w debiucie, będąc przy tym pewny swojego zwycięstwa.
  W piątej walce bił się z Orłowskim gdzie też faworytem był zawodnik z Nastula Team.
  W szóstej walce bił się z Litwinem którego zresztą bardzo polecali organizatorzy gali w Wasilkowie, fakt że debiutant ale warunki postawił większe niż poprzedni zawodnicy.
  No a z Dylewskim to było jak było, zresztą nawet Michał Kita na jednej z gal bił się z jakimś amatorem ze Stanów.

 2. Paweł przecież nie napisał nic niezgodne z prawdą. 2 z 7 walk było z przeciwnikami którzy mają ujemny bilans. Poza tym napisał myślę że pozytne rzeczy mówiąc że zawodnik idzie jak burza i notuje imponujace zwycięstwa. Mimo wszystko fajnie jednak przeczytać taki opis jak twój golda87 bo nie zawsze człowiek zdaje sobie sprawę z tych wszystkich niuansów 🙂 pzdr!

  People need to calm down. If that’s the thing you’re most concerned in in your life, you need to get a life.
 3. Nawet publikując najciekawsze walki w maju, Paweł wspomniał, że Michał bił się z niżej notowanymi zawodnikami. No to ja mogę powiedzieć tylko tyle że w starciu z: Łopińskim, Kalenikiem, Gawarzyńskim i Orłowskim faworytem na pewno nie był. Ciekawe jest to, że pierwszych trzech po walce z Michałem w ogóle nie wrócili do mma, a w PLMMA walki raczej na pewno dostaliby.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.