FEN3-war-mediatrening

W sobotę 21-go czerwca od godziny 14.00 w Centrum Handlowym Magnolia Park przy ulicy Legnickiej 58 we Wrocławiu, odbędzie się Trening Medialny zawodników MMA i Kickboxingu przed galą Fight Exclusive Night 3, która planowana jest na Hali Stulecia w sobotę 28-go czerwca. Jest to jedna z najważniejszych imprez promujących to wydarzenie i wielka atrakcja dla klientów C.H. Magnolia Park, które wspiera wrocławski event.

Klienci C.H. Magnolia Park będą mogli na własne oczy obejrzeć pokazy umiejętności występujących zawodników, otrzymać szansę udziału w wydarzeniu i otrzymać szansę na zaktywizowanie sportowego trybu życia. Goście centrum zobaczą profesjonalną prezentację wrocławskich zawodników a także dolnośląskich klubów Sportów Walki, których zawodnicy będą gwiazdami gali. W głównej roli wystąpi zasłużony wrocławski klub Boi Team prowadzony przez Pawła Szubarta, ale nie zabraknie i Lutadores Wrocław, Scorpiona Krępice, Extreme Fighters a także Max Boxing Nowa Sól i być może innych.

Wspomniane gwiazdy, będą dostępne dla fanów i kibiców sportu jak niezwykle lubiany we Wrocławiu mistrz Polski w Kickboxingu, Patryk Grudniewski, Damian Komisarski, Piotr Rogosz, Maksymilian „Maks” Bratkowicz czy Łukasz „Monster” Kulig. Zawodnicy wrocławscy wzmocnieni zostaną największą polską gwiazdą Kickboxingu Tomaszem Makowskim i jego podopiecznym Dawidem Mora. Także niezwykle popularny na Dolnym Śląsku strongman Tyberiusz Kowalczyk pokaże jak prezentuje się przed debiutem w MMA. Będzie to okazja, także dla mediów, by poznać warsztat i umiejętności zawodników, oraz przeprowadzić z nimi wywiady.

To kolejny nasz etap współpracy z C.H. Magnolia Park i możliwość bezpośredniej komunikacji z liczną rzeszą klientów tej placówki. Dzięki porozumieniu i świetnemu podejściu kadry zarządzającej obiektem – jesteśmy kolejny raz w gościnnych progach. Chciałbym za to podziękować i zaprosić wszystkich na trening 21-go czerwca w C.H. Magnolia Park i galę w sobotę 28-go czerwca” – powiedział prezes Fight Exclusive Night, Paweł Jóźwiak.

Sprzedaż biletów na galę prowadzi sieć KupBilet.pl, która oferuje możliwość zakupu poprzez sprzedaż internetową. Dodatkowo bilety dostępne są w punktach sieci STS i Empik. Tylko we Wrocławiu oferuje je  kilkanaście punktów sprzedaży, a w całym kraju zaś blisko 300 punktów.  Ceny najtańszych biletów zaczynają się zaledwie od 30 złotych.

6 KOMENTARZE

  1. tylko 1k wolnych? ;o
    Myślałem, że tam pół hali będzie świecić pustkami

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.