W Mistrzostwach Polski Południowej Amatorskiego MMA organizowanych dnia
9 października w Bochnii przez Polskie Zrzeszenie Amatorskiego MMA oraz
klub Tomi-Sport Bochnia udział wzięło 146 zawodników z całej
Polski.Uczestnicy reprezentowali Kluby:
1.Arrachion Olsztyn
2.No Limits Toruń
3.Fighting Division Bydgoszcz
4.Silesian Cage Katowice
5.Ju Jitsu Bytom
6.Berserkers team Bielsko Biała
7.Iron Dragon Fighting Club Mielec
8.Fizol Team Tarnów
9.Sekcja Sportów Walki Tomi Sport
10.Lutadores Opole
11.Łamator Racibórz
12.MKS Milowice
13.Klub Sportów Walki No Limits w Kwidzynie
14.MMA Toruń Berserker’s Team
15.Bjj Bochnia
16.Berserkers Łódź
17.Wydra gym Częstochowa
18.United gym Aleksandrów Łódzki
19.MMA Ostów Wielkopolski
20.Tygrys Tomaszów Mazowiecki
21.Harnaś Team
22.Bushido Ruda Śląska
23.Emers Team Katowice
24.MMA Radzionków
25.Arrachion Morąg
26.MMA Siedlce
27.Sei Budokai
Zawodnicy walczyli o medale i nagrody w
trzech kategoriach turniejowy: junior, pierwsze walki oraz zaawansowani.
Ponadto odbyło się 5 pojedynczych pojedynków w kategorii pierwsze walki.
Impreza nie doszła by na pewno  do skutku gdyby nie sponsorzy tego
wydarzenia czyli:
-Burmistrz Miasta Bochni Bogdan Kosturkiewicz
-Starosta Bocheński Jacek Pająk
-Stalprodukt Servis
-QNT
-Aminostar
-Slam
-Masters
-Formma
-Rebel
-Daniken
-Contimax
-Agencja Interaktywna Zubi
-Tomi-Sport
-Art-Bud
-Gomar-Stal
-Pizzeria Torino
-Elektromax
-Studio Tańca Agata
-Drukarnia Profit-Media Bochnia
-Green Hill
-Ergo Hestia  Bochnia Piotr Kropidłowski
Dziękujemy bardzo za wsparcie!
Wyniki zawodów:
Turniej junior:
-65kg
1 miejsce- Piotr Olszynka- Silesian Cage Club Katowice
2 miejsce- Fijałkowski Waldemar- Tomi-Sport Bochnia
3 miejsce- Przybyło Grzegorz- Tomi-Sport Bochnia
-72kg
1 miejsce- Mateusz Górka- Tomi-Sport Bochnia
2 miejsce- Lubański Szymon- No Limits Toruń
3 miejsce- Domachowski Damian- No Limits Toruń
-77kg
1 miejsce- Brytam Bartosz- Berserkers Bielsko-Biała
2 miejsce- Kłosek Damian- Łamator Racibórz
3 miejsce- Krakowiak Marcin- Tygrys Tomaszów Mazowiecki
-84kg
1 miejsce- Bryczek Robert- Berserkers Bielsko-Biała
2 miejsce- Moskiewski Michał- Silesian Cage Club Katowice
3 miejsce- Adamskie Jacek- Bushido Ruda Śląska
-93kg
1 miejsce- Łosik Marcin- Tomi-Sport Bochnia
2 miejsce- Michałek Paweł- Berserkers Bielsko-Biała
Turniej Pierwszych Walk:
-72kg
1 miejsce- Tarnawski Kamil- Łamator Racibórz
2 miejsce- Wilkus Paweł- Silesian Cage Club Katowice
3 miejsce- Matuszewski Tomasz- Berserkers Team Łódź
-77kg
1 miejsce- Krajewski Michał- Tygrys Tomaszów Mazowiecki
2 miejsce- Witkowski Kamil- Tygrys Tomaszów Mazowiecki
2 miejsce- Pawłowski Marcin- Emers Team Katowice
-84kg
1 miejsce- Augustyniak Dawid-Bushido Ruda Śląska
2 miejsce- Czarnecki Filip- Fighting Division Bydgoszcz
3 miejsce- Rutkowski Dariusz- Arrachion Morąg
-93kg
1 miejsce- Morawski Kamil- Lutadores Opole
2 miejsce Mamos Jakub
Turniej zaawansowanych:
-72kg
1 miejsce- Hodor Daniel- MKS Milowice
2 miejsce- Wrzosek Marcin- Fighting Division Bydgoszcz
3 miejsce- Zieliński Adrian- Arrachion Olsztyn
-77kg
1 miejsce- Hasny Sylwester- Sei Budokai
2 miejsce- Tatarek Mateusz- Iron Dragon Mielec
3 miejsce- Siebierański Piotr- Iron Dragon Mielec
-84kg
1 miejsce- Michał Szuliński- Arrachion Olsztyn
2 miejsce- Chmiej Adrian- Iron Dragon Mielec
3 miejsce- Książczyk Przemysław- United Gym
+93kg
1 miejsce- Raszkiewicz Ryszard- Racibórz
2 miejsce- Andryszak Michał- Fighting Division Bydgoszcz
3 miejsce- Fijałkowski Bogusław- Arrachion Olsztyn
Zwycięzcy w kategorii pojedynczych walk:
– Kukułka Paweł- Tomi Sport Bochnia
– Mędykowski Jakub- MMA Ostrów Wielkopolski
– Olejnik Tomasz- Berserkers Bielsko-Biała
– Wieczorek Michał- Ju jitsu Bytom
– Małgorzata Mlastek- Tomi-Sport Bochnia
Chief Financial Officer | Shareholder of MMAROCKS. Columnist. Does not avoid political topics. Radical for Capitalism.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.