Powyżej finałowa walka w kategorii 84 kg pomiędzy Livio Victoriano a Tobiaszem Kudrą. W środku posta wyniki zawodów.

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA:

1.LUTADORES OPOLE
2.GRACIE BARRA ŁÓDŹ
3.MMA TEAM EŁK

DYWIZJA ZAAWANSOWANI:

– 61 KG

1. Damian Szmigielski GB ŁÓDŹ

2. Artur Wawrzyniak STRZELEC GOLD TEAM

– 66 KG

1. Dawid Szymankiewicz STRZELEC GOLD TEAM

2. Witold Fedyna BOI TEAM POLAND

– 70 KG

1. Paweł Głębocki MMA Team Ełk

2. Kamil Glapski GB ŁÓDŹ

3. Dawid Gabara GB ŁÓDŹ

– 77 KG

1. Mateusz Zawadzki MMA TEAM EŁK

1. Piotr Mróz MMA TEAM EŁK

3. Mateusz Piskorz PALESTRA TEAM

– 84 KG

1. Livio Victoriano FORCA BRAVA OPOLE

2. Tobiasz Kudra GB ŁÓDŹ

3. Dagomir Zimmer MMA LESZNO

– 93 KG

1. Mateusz Ostrowski GB ŁÓDŹ

2. Paweł Jastrzębski LUTADORES

3. Łukasz Nowicki GB ŁÓDŹ

+ 93 KG

1. Rafał Domalewski LUTADORES

2. Olaf Morkunas GAMENESS TEAM

DYWIZJA POCZĄTKUJĄCY:

– 66 KG

1. Piotr Kanik LUTADORES

2. Przemysław Pecka FORCA BRAVA

– 70 KG

1. Wojtek Cykowski LUTADORES

2. Oskar Guzek GB ŁÓDŹ

3. Bartosz Banasiak COPACABANA ŁÓDŹ

– 77 KG

1. Wiktoryn Grąbczewski PALESTRA TEAM

2. Piotr Kołodziejski BB ZGIERZ

-84 KG

1. Jakub Kowalski LEGION GŁOGÓW

2. Paweł Klinger BOI TEAM POLAND

3. Piotr Kuberski GAMENESS TEAM

+ 93 KG

1. Damian Dardas GAMENESS TEAM

2. Wojtek Kasprzyk LUTADORES

DYWIZJA JUNIOR:

– 61 KG

1. Jakub Pacholski GAMENESS TEAM

2. Kuba Kozelan GB ŁÓDŹ

– 66 KG

1. Kamil Lamprycht COPACABANA ŁÓDŹ

2. Dominik Cacko GAMENESS TEAM

3. Sebastian Kedziora DRYSDALE JJ ŁÓDŹ

– 70 KG

1. Kozikowski Krystian MMA Team Ełk

2. Marcin Mrowiec LUTADORES

3. Maciej Kruszewski STRZELEC GOLD TEAM

– 77 KG

1. Jakub Zarzecki STRZELEC GOLD TEAM

2. Kuba Karpinski LUTADORES

3.Daniel Rychel BOI TEAM ŚWIDNICA

– 93 KG

1. Olesiuk Michał LUTADORES

2. Michał Pertkiewicz COPACABANA ŁÓDŹ

DYWIZJA KOBIET
– 61 Kg
1. Karolina Kowalkiewicz GB ŁÓDŹ
2. Agnieszka Kowalska GAMENESS TEAM

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.