WOTORE wraca z najmocniejszą kartą walk w historii organizacji! Na najbliższej gali 19 września oprócz ośmioosobowego turnieju zobaczymy aż 5 superwalk dobranych stylowo w taki sposób, by wszyscy fani potyczek na gołe pięści znaleźli coś dla siebie!

Właściciele WOTORE w kilku przypadkach posłuchali fanów, którzy prosili m.in. o pojedynek zwycięzców pierwszych dwóch edycji. W ostatnim starciu gali WOTORE 3 niepokonani w tej formule Michał Pasternak (3-0) i Marek Samociuk (4-0) rozstrzygną, który z nich jest najlepszy.

  • Co drugi fan piszący do nas życzył sobie tej walki, więc nie mogliśmy pozostać głusi na te sugestie – przyznaje prezes Mirosław Barszowski. – Sami jesteśmy ciekawi, czy doświadczenie wygra z młodością. Faworyt jest wyraźny, ale w WOTORE walczy się do pierwszego błędu i każdy ma szansę na efektowne zwycięstwo!

Równie ciekawie zapowiada się walka olbrzymów – Karol „KING KONG” Grzesiuk zetrze się z innym dwumetrowcem – „MAŁYM” Damianem Burym. Długo trwały poszukiwania rywala dla Kamila „WIKINGA” Janika znanego z efektownych pojedynków w K-1. Podopiecznemu Tomasza Sarary odmówiło kilku zawodników MMA, ale wyzwania podjął się Arman „BRODACZ” Amiryan bijący się w Sanda i kickboxingu, którego otwarte zgłoszenie wsparły setki kibiców. Obaj przeciwnicy zapowiadają szybki nokaut!

  • Zakładamy, że te dwa pojedynki zaspokoją oczekiwania kibiców, którzy lubią oglądać walki stójkowiczów – dodaje Maciej „Sowa” Browarski, jeden z pomysłodawców WOTORE. – Nigdy nie wiadomo, co może się wydarzyć w takich potyczkach, ale spodziewamy się ostrych wymian i efektownych zakończeń!

Iskrzy także na linii Mariusz Radziszewski kontra Said-Magomed Abdulkadirov. Dwaj zawodnicy MMA palą się do walki. Za pierwszym stoi potężna rodzina Shark Top Team, drugi jest wspierany przez Mameda Chalidowa i rapera Malika Montanę.

  • Postawiliśmy mocno na właściwy matchmaking. Turniej rządzi się swoimi zasadami i możemy tylko trzymać kciuki za to, by losowanie przyniosło nam jak najlepsze stylowo walki, ale gwarantujemy, że pozostałe zestawienia przyniosą wielkie emocje – zapewnia Maciej Browarski, założyciel WOTORE i jeden z właścicieli pierwszej organizacji promującej pojedynki na gołe pięści w Polsce.

Karta walk WOTORE 3

SuperFight – walka wieczoru:

Michał „WAMPIR” Pasternak (3-0) vs Marek Samociuk (4-0)

SuperFight – walka olbrzymów:

Karol „KING KONG” Grzesiuk vs Damian „MAŁY” Bury

SuperFight:

Mariusz „RADZIK” Radziszewski vs Said-Magomed „CZECZEN” Abdulkadirov

SuperFight:

Kamil „WIKING” Janik vs Arman „BRODACZ” Amiryan

SuperFight:

Szymon „SHREK” Szynkiewicz vs Malik „L’ASTRE” Merad

Turniej WOTORE 3:

Eric „BLOODAXE” Olsen
Adam „VIKING” Biegański
Krzysztof „RAMBO” Waczyński

W najbliższych dniach zostaną ogłoszone kolejne nazwiska zawodników turniejowych. WOTORE 3 odbędzie się 19 września.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.