Wojciech Janusz

Jak dowiedziała się nasza redakcja, podczas planowanej na 5 listopada gali Runda 6 dojdzie do dwóch ciekawych starć w wadze półciężkiej i średniej. Naprzeciw siebie staną Wojciech Janusz Marcin Łazarz, jak również Mateusz Zieleński Marek Woroncow.

Marcin „Bane” Łazarz (MMA 8-3) od lat występuje na angielskiej BAMMA, gdzie wiedzie mu się ze zmiennym szczęściem. Polak do tej pory stoczył w tej organizacji cztery pojedynki i może pochwalić się wynikiem 2-2. Ostatnio reprezentant Team Titan walczył podczas WFCA 17 w kwietniu tego roku i musiał uznać wyższość Maxima Grishina.

Wojciech Janusz (MMA 4-2) powróci do walki po dwóch porażkach, których doznał w klatko-ringu FEN. Po łatwym zwycięstwie z Andrzejem Piątkowskim, popularny „Kulkinio” przegrał z Marcinem Wójcikiem w listopadzie zeszłego roku i Michałem Oleksiejczukiem w maju bieżącego.

Inny szczeciński Berserker, Mateusz Zieleński (MMA 3-2) również wejdzie do walki po serii dwóch przegranych. Średni nie sprostał w tym roku Aleksiejemu Repałowowi oraz Mateuszowi Ostrowskiemu. Z kolei Marek Woroncow (MMA 3-0) może pochwalić się nieskazitelnym rekordem. Koszalinianin nie walczył od 2 lat, ale wcześniej zwyciężył z Łukaszem Kunciem, Arsenem Shahbazyą i Patrykiem Starzyńskim.

Gala Runda 6 odbędzie się 5 listopada w Białogardzie.

1 KOMENTARZ

  1. Starcie Kuleczki z Banem bardzo dobrze sie zapowiada. Jak na taka lokalna gale to konkret zestawienie…

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.