1-52-1024x682

(Foto: XFC) Jak dowiedziała się nasza redakcja, Willian Cilli jednak nie pojawi się na FEN 12: Feel the Force i nie zawalczy z Pawłem Pawlakiem. Zgodnie z naszymi ustaleniami Brazylijczyk doznał kontuzji kolana.

Nazwisko potencjalnego rywala zostało ogłoszone wczoraj podczas programu „Puncher”, lecz dziś wiemy już, że Willian Cilli (MMA 11-3) nie pojawi się 20 maja we Wrocławiu.

Mogę potwierdzić [że Willian nie zawalczy na FEN – przyp. DD]. Willian był bardzo podekscytowany walką i od razu zaczął przygotowania do niej. Już na pierwszym treningu uszkodził jednak kolano i nie zawalczy – powiedział w rozmowie z naszym redaktorem menedżer zawodnika Wade Hampel. Cilli był bardzo podekscytowany szansą zawalczenia w Polsce i chciał dać dobrą walkę.

Menedżer Cilliego dodał też, już jest w trakcie poszukiwań zastępstwa i nowy rywal Pawlaka powinien zostać znaleziony w ciągu najbliższych godzin. Tę informację potwierdziło także FEN i dodało, że możemy spodziewać się Brazylijczyka z podobnym rekordem.

34 KOMENTARZE

 1. mówiłem że brazol nie zawalczy na FENie?! Mówiłem!:star wars:

  Nie zdążyli dobrze ogłosić a już trzeba dementować.

 2. Dominik Durniat

  Nazwisko potencjalnego rywala zostało ogłoszone wczoraj podczas programu "Puncher", lecz dziś wiemy już, że Willian Cilli (MMA 11-3) nie pojawi się 20 maja we Wrocławiu.

  Mialo sie pojawic nazwisko na potrzeby wizyty Pawla w Polsacie, wiec je podano mimo swiadomosci, ze do tego starcia nie dojdzie. Malo powazne.

 3. Miał zbyc klasowy rywal dla Pawlaka, a skończy się na Litwienie z rekordem 2-3

 4. Serio od kilku dni jest taki syf, że jedyne info jakie mnie zainteresowało na forum to grupa początkująca i gorąca linia.

  aa i wyniki typera.

 5. Serio od kilku dni jest taki syf, że jedyne info jakie mnie zainteresowało na forum to grupa początkująca i gorąca linia.

  aa i wyniki typera.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.