TFL3

Znamy już termin trzeciej gali Thunderstrike Fight League, która odbędzie się 22 lutego w Kraśniku, a jej główną atrakcją będzie występ lokalnego bohatera Adama „Maji” Maciejewskiego (MMA 10-5-1). Poniżej informacja prasowa organizatorów:

Mamy przyjemność ogłosić kibicom, że 22 lutego w Kraśniku w hali im. Arkadiusza Gołasia, odbędzie się kolejna zawodowa gala MMA Thunderstrike Fight League III! W walce wieczoru wystąpi urodzony w tym mieście a na co dzień mieszkający i trenujący w Chicago Adam „Maja” Maciejewski (11-5-1). Kraśniczanin reprezentujący niegdyś zapaśniczy klub STAL obecnie może pochwalić się pasmem czterech zwycięstw z rzędu. „Maja” w swojej ostatniej walce, 13 grudnia w Chicago zdemolował doświadczonego Serba Miodraga Petkovica (32-21-1). Dla Adama będzie to szczególny i historyczny pojedynek ponieważ pierwszy raz w swoim rodzinnym mieście. Na czołowym polskim wojowniku królewskiej dywizji będzie ciążyć tym razem podwójna presja…Dokładnie rok temu „Maja” miał walczyć przed swoimi kibicami ale przegrał z kontuzją i poważnym urazem kręgosłupa. „Rok temu przeżyłem traumę, coś strasznego,to był najgorszy dzień w mojej karierze. Nie mogłem spełnić marzenia i zawalczyć przed moimi ludźmi! Czekałem na to 13 lat! Musiałem poczekać 14 żeby bić się w Kraśniku! Jestem tak nakręcony, że mógłbym już dziś przylecieć i walczyć! Liczę na wasz doping bo to co zobaczyłem rok temu przeszło moje oczekiwania! – zapowiada Maciejewski.

Nazwisko przeciwnika Adama podamy Państwu w ciągu kilkunastu godzin. Możemy zdradzić, że będzie to starcie międzynarodowe!

5 KOMENTARZE

  1. Ciekawe czy sam Maja wyprzeda halę. Smile Generalnie chciałbym zobaczyć go na KSW z Walusiem, choćby w undercardzie. Adam kilka walk w Konfrontacji mógłby zrobić.

  2. Maja może nie zapełnic całej hali …;( obym sie mylił oczywiście 😉 
    Świat nie jest zły… tylko ludzie to ku**y ;O

  3. Adam Maciejewski ma też wystąpić w walce wieczoru na gali Xtreme Fighting Organization 50, która odbędzie się 21 marca w Chicago. 

    Może DJ Linderman rywalem… 😉 

    A wiadomo co dalej z Fighters Areną? 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.