Zawadzki
Transmisja zostanie podzielona na dwa bloki od 19.00-19.45 część bezpłatna oraz od 19.45 część płatna.

W część bezpłatnej postaramy się pokazać przygotowania do imprezy oraz ostatnie próby być może uda nam się przeprowadzić kilka wywiadów z zawodnikami.

Koszt dostępu do 5zł (przelew) oraz 11,07 zł (SMS Premium).

Transmisja do obejrzenia na stronie poniżej oraz na http://imprezylive.pl

Właśnie rozpoczynamy sprzedaż kodów dostępu. UWAGA SMS PREMIUM działają tylko wyłącznie w Polsce z krajowego nr telefonu

*sprawdź jakość naszej transmisji od godziny 19.00 do 19.45 udostępnimy każdemu możliwość zobaczenia ostatnich przygotowań przed galą.

 

9 KOMENTARZE

 1. Wszystko pieknie tylko niestety spora konkurencja w tym samym czasie po drugiej stronie Baltyku. Kupie ale rekordu sprzedazy raczej nie bedzie.

 2. Nie wiem czemu w newsie są prelimsy do UFC 🙂 

  Wykupiłbym to PPV, ale sorry, ufc w tym czasie 🙁

 3. Kurde, tej daty to ze świecą szukać ponownie ;)Kluczowe info.Gdyby nie okładka magazynu…

  Szkoda, że tak późno jest informacja o sprzedaży. Przelewu nie zrobię, bo kodów przy sobie nie mam do przelewów zewnętrznych, smsów płatnych nie wysyłam, bo mam abonament i tak za duży i nie wykraczam ponad niego, a tym by to było niestety. Pomijam, że jestem w pracy, pomijam, że leci UFC i tak będę oglądał UFC na FB + Orange z domu, ale piątkę bym odpalił dla dobra sprawy.

  Nie piszę tego, żeby się doczepić czy wyżalić, ale może dać parę spraw do obmyślenia na przyszłość. Żeby coś się udało to musi być dobrze zaplanowane i zorganizowane, stety bądź niestety.

 4. Gdybym miał coś na koncie to bym wykupił tylko dlatego aby wspierać galę, bo w tym czasie i tak będę oglądał UFC. Przykro mi 🙂 Gala blisko mnie, niestety nie miałem z kim się zabrać Sad

 5. A ja sobie kupię i sobie obejrzę, a co. Mam nadzieję, że lagów nie będzie 🙂

 6. Ta inofrmacja (po wpisaniu kodu) żebym kupił kod będzie całą transmisję zasłaniać 1/3 ekranu? 

   

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.