19 KOMENTARZE

 1. Kurna a jak kiedys przy okazji walki Aokiego chyba, napisalem, ze sa sytuacje w ktorych sedzia powinien przerwac walke (chodzilo o analogiczna sytuacje), to wszyscy oburzeni byli. 😀 Ze jak to? Ze zawodnik sam lepiej wie i jak chce miec lape polamana to jego sprawa. 😀

 2. Jak mnie irytuje, gdy ktoś używa zwrotu "wszyscy XYZ", gdy de facto dyskutował z kilkoma osobami 😛

 3. No w tamtej dyskusji, nie bylo ani jednej osoby, ktora by sie ze mna zgadzala.
  To co, mam pisac – Kazdy uczestnik dyskusji tego, a tego dnia sie nie zgadzal itd.? Come on. 😀

 4. Mobius, ale to nie znaczy, że WSZYSCY się z Tobą nie zgadzali 😀 Mógłbyś napisać coś w stylu "nie przypominam sobie, by wtedy ktoś mnie popierał".

 5. Waliduda to ten co mial kilka dyskwalifikacji ? Moze z Najmanem powinien zawalczyc hmmm el testosteron czeka x)

 6. Bardzo widowiskowy debiut 🙂 Miło popatrzeć na takie rzuty.

   

  A ten Waliduda to kto to właściwie jest? Bo z tego co widziałem w poprzedniej jego walce odniosłem wrażenie że to jakiś podwórkowy rozrabiaka a nie fighter.

 7. Słowo „wszyscy” nie zawsze musi się odnosić do ogółu. Wydawało mi się dosyć logiczne, że skoro napisałem wszyscy to nie chodziło mi o każdego kto ma konto na mmarocksie, tylko o każdego kto brał udział w tamtej dyskusji. Widać był to zbyt duży skrót myślowy.

  Dobra whatever. Koniec offtopowania. To nie jest strona o języku polskim. 🙂

 8. Te nawoływanie Kułaka do obrony trochę dziwnie mi w uchu brzmiało 😉 poprawne komendy, ale jakoś tak w dziwny sposób przekazywane, bez emocji i cytując jakby z podręcznika 😉
  To jest kwestia sporna, gorsze balachy widziałem bez przerwania…no, ale po to sędzia jest w ringu by również dbać o bezpieczeństwo zawodników. Waliduda nie skręcał się…chyba, że z bólu, nie próbował jakoś wyjść z opresji, wniosek był jeden czeka na przerwanie albo zapomniał, że jest zbudowany z kości, które jednak po pewnym nacisku mogą po prostu pęknąć. Jest też inna opcja, miał to gdzieś.

 9. Kurcze dobrze ze Krzysiek przerwal i dla Walidudy i dla Tomka, po co mu pozniej stres w kolejnych walkach ze komus lapsko polamie, co do walki Aokiego to byli weterani, a sedzia sam decyduje jak sie w ringu zachowac jeden dba o bezpieczenstwo a drugi czeka na poddanie zawodnika.

 10. Z tego ujęcia wyraźnie słychać, że Waliduda jęknął. Przerwanie w pełni uzasadnione tak w walce Filho vs Sonnen.

 11. @ Pawel Szymon

  Nie. Lutadores Brzeg to jedna z kilku filii klubu Lutadores Opole. Na gali w Słupsku był z Walidudą trener z Brzegu.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.