Stasiak

(Foto Grzegorz Pajor) Świeżo upieczony zwycięzca ze stargardzkiego ArMMAgeddonu Tomasz Stasiak (MMA 5-0) stoczy swój kolejny pojedynek już 12 października na IV Gali Sportów Walki w Międzychodzie. Rywalem niepokonanego lidera Berserkers Team Stargard będzie Łotysz Andrei Kaeshov (MMA 7-8). Oprócz tego na gali wystąpią też panie, w już wcześniej anonsowanym pojedynku zobaczymy Paulinę Bońkowską (MMA 3-2) przeciwko Sylwii Juśkiewicz (MMA 2-2), a w ciekawie zapowiadającym się starciu w kategorii lekkiej dwukrotny zwycięzca Amatorskiego Pucharu KSW Jakub Kowalewicz (MMA 0-0) z PJ Promotion Group zadebiutuje na zawodowym ringu w starciu z Arturem Pawlakiem (MMA 1-1) z Gracie Barra Łódź. Interesująco powinno też być w pojedynku niepokonanych kogucich Dawida Pasternaka (MMA 2-0, 5. w Rankingu PL) z Walki Gniezno i Mateusza Karpińskiego (MMA 1-0) z MMA Devil Świebodzin.

Organizatorzy przewidzieli też sporo innych atrakcji dla fanów, gośćmi specjalnymi gali będą Mamed Chalidow, Artur Sowiński i Marcin Lasota, konferansjerem Łukasz Jurkowski, a sędzią głównym Damian Grabowski.

10 KOMENTARZE

 1. Stasiak ostatnią walką na mnie zrobił wrażenie. Wiadomo, że przeciwnik nie był na jego poziomie ale mimo wszystko. Jeszcze 2 walki i chętnie go zobacze w większej organizacji.

 2. Nie wiem, który już raz Kowalewicz debiutuje, ale oby tym razem już nic nie stanęło mu na przeszkodzie 😉

 3. Pająk wraca i miejmy nadzieję, że zawita na większych galach. Dobre m-t i mega parter, powinny z niego czynić łakomy kąsek dla mmaa bądź ksw.

 4. Czy walke z łotyszem posaidającym ujemny bilans walk (7-8) mozna nazwać nabijaniem rokordu ? niezaleznie od tego licze na efektowana wygrana berserkera i moze jakis kontrakt z organizacja bedaca w stanie zapewnic mu lepszych przeciwnikow, byle nie KSW

 5. Pablo był na ArMMAgeddonie, więc czuję, że Stasiaka zobaczymy na MMAA 5

 6. Jakoś nie wierzę w Pająka. Ma chyba niezłe MT, chyba bo tak naprawdę nieprzetestowane przez nikogo, raczej słaby boks i chyba słabe zapasy. Za dużo tych chyba, a w dodatku jest za stary by się mocno rozwinąć poza parterem. Sympatyczny chłopak, ale jego kariera mma jest raczej dodatkiem do świetnej trenerskiej bazy bjj.

 7. @Ropniak77

  To znajdź na Rafała który ma 173 cm wzrostu koszulkę która nie będzie obcisła przy jego obwodzie klatki i łapy. Wszystkie "M-ki" są na nim pewnie obcisłe a "L-ki" będą mu do kolan…

 8. Chciałbym zobaczyć walkę Pająka z De Zoo w limicie 77 : )
  z pewnością taki pojedynek elektryzowałby fanów i byłby ciekawym zestawieniem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.