Oficjalna informacja organizatorów:

Z wielką radością mamy przyjemność ogłosić, że już 20 czerwca w Lublinie, po raz drugi odbędzie się prestiżowa gala MMA, Thunderstrike Fight League 5. W walce wieczoru zawalczy najwybitniejszy zawodnik urodzony na lubelszczyźnie w Kraśniku, Adam „Maja” Maciejewski (11-5-1).

Przypomnijmy, że TFL zainaugurowała swą działalność w listopadzie ubiegłego roku, w stolicy lubelszczyzny. Debiut nowej siły w Polskim MMA okazał się strzałem w dziesiątkę.

Byłem pewien, że na moim lubelskim terenie zawody będą sukcesem. Jestem z lubelszczyzny, wraz z chłopakami z lubelskiego tworzymy nową historię MMA w tej części Polski. Nikt o nas nie słyszał, a teraz zna nas cała Polska. Po Lublinie, Kraśniku, za chwilę Łęcznej, znowu wracamy do Lublina. Tu jest nasze miejsce na sportowej mapie polskiego MMA. Warto dodać że działamy razem z Waleczną Lubelszczyzną, którzy bardzo nam pomagają i jesteśmy im bardzo wdzięczni – mówi organizator Jacek Sarna.

Jednak tym razem 20 czerwca w Lublinie ranga imprezy będzie zdecydowanie większa. Zawodową galę organizacji Thunderstrike Fight League będzie transmitować na żywo telewizja ORANGE SPORT. Impreza odbędzie się przy współpracy z PLMMA i będzie to numerowana gala EXTRA.

Żeby była jasność tematu: doskonale radzimy sobie sami. Wypełniamy hale w każdym mieście i mamy swój styl robienia eventów. Kto był i widział na żywo naszą pracę wie, że gale TFL mają swój niepowtarzalny urok. Z pewnych względów marketingowych decydujemy się zrobić jedną galę przy współpracy z PLMMA i telewizją Orange Sport. Zapewne wszyscy domyślają się jakie to względy – kwituje Jacek Sarna.

tfl5-promo

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.