Teodorczuk2

14 lutego w Jastrzębiu Zdrój zadebiutuje nowa organizacja o nazwie ICW MMA. Na gali wystąpią czołowi zawodnicy śląskiej sceny MMA z Mateuszem Teodorczukiem (11-2, 4. w rankingu MMARocks), Piotrem Olszynką (3-1-1, 3. w rankingu MMARocks) oraz Maciejem Browarskim (9-6, 7. w rankingu MMARocks) na czele.

Mateusz Teodorczuk po udanym występie na gali Cage Warriors postanowił nie zwalniać tempa i już w walentynki wystąpi na gali w Polsce. Rywalem „Meteora” będzie Ukrainiec Vasiliy Fedorych (16-2), a pojedynek będzie eliminatorem do pasa ICW MMA w kategorii lekkiej. Podobną rangę będzie miała walka innego z reprezentantów Silesian Cage Club Piotra Olszynki. Czołowy polski koguci zmierzy się z niepokonanym reprezentantem Gracie Barra Łódź Damianem Szmigielskim (2-0).

W jednym z ciekawszych pojedynków zobaczymy z kolei bardzo aktywnego ostatnio Macieja Browarskiego, którego rywalem będzie powracający po złamaniu ręki Ireneusz Cholewa (9-5, 12. w rankingu MMARocks). Inne ogłoszone pojedynki to starcie Łukasza Kapsy (2-0) Łukaszem Wójcickim (0-0) oraz zawodowe debiuty aktualnego mistrza Polski BJJ niebieskich pasów Adama Niedźwiedzia (0-0) i utytułowanego judoki Adama Brysza (0-0) odpowiednio z również debiutującymi Piotrem Śmietaną (0-0) Michałem Zającem (0-0). Organizatorzy poszukują także rywali dla Oliwiera Buli (2-0) Pawła Hadasia (1-1).

Walka wieczoru:
70 kg: Mateusz Teodorczuk (11-2) vs. Vasiliy Fedorych (16-2)

Pozostałe:
61kg: Piotr Olszynka (3-1-1) vs. Damian Szmigielski (2-0)
92 kg: Maciej Browarski (9-6) vs. Ireneusz Cholewa (9-5)
84 kg: Paweł Hadaś (1-1) vs. TBA
70 kg: Oliwier Bula (2-0) vs. TBA
93 kg: Łukasz Kapsa (2-0) vs. Łukasz Wójcicki (0-0)
77 kg: Adam Niedźwiedź (0-0) vs. Piotr Śmietana (0-0)
70 kg: Adam Brysz (0-0) vs. Michał Zając (0-0)

14 KOMENTARZE

 1. Mamy kolejny wysyp nowych organizacji, oby jak najwiekszej liczbie z nich sie powiodlo i oby nie zakonczyly dzialalnosci po 1-2 galach. Gorny Slask, to przy niecheci KSW do Spodka i problemach MMA Attack, generalnie dobry teren. Sporo klubow, zawodnikow i co wazne potencjalnych widzow. Pytanie co z kontraktem Mateusza z oryginalnym Cage Warriors ?

 2. Fajnie rozpiska jak na debiut organizacji. Patrząc na możliwych przeciwników z Polski dla Teodorczuka to najlepiej Sajewski, ale licze na jakieś solidne nazwisko z zagranicy.

 3. Tak czytałem i moja pierwsza myśl to była taka, że Cage Warriors z galą w Polsce. o.O
  Dla Teodorczuka jakiś zawodnik zza granicy. Może – jeżeli starcie z Redmondem w końcu doszło do skutku – zaległa walka z Crawfordem? Laughing

 4. Rozpiska spoko, ale Panowie z tymi nazwami organizacji to jedna wielka załamka…czekam na ÓFC.

 5. Dlaczego Iron Warrior Cage? Mogło Być Aluminium UFC, albo Amelinium Pride 🙂
  Gala jest 14.2.2014? MMA Attack nie mógł sprzedać biletów w pół roku na swoją największą galę, a tutaj chcą na Iron Mana sprzedać w 3 tygodnie. Widzę, że każdy Mietek ma już swoją organizację MMA. Brakuje nam jeszcze walki o Pas TVN-u po pas Polsatu ma chyba Adamek 😀 Już na sam początek robimy z siebie pośmiewisko tego typu nazwami, walkami o pasy itp.

 6. Kolejna nowa organizacja… Oby ilość przekuła się w jakość. Pierwsze trzy zestawienia ciekawe. Szczególnie Olszynka vs Szmigielski mi się podoba. Kogucia potrzebuje świeżej krwi i nowych zestawień.

 7.  W moim mieście genialna wiadomość, to na pewno będę.

  Bolt gdzie ty mieszkasz ?

 8. ee to bliziutko mieszkasz , trzeba się zgadać na tą gale

  Tristar Gym , a tak serio to w Żorach.

 9. W końcu gala mma w Jastrzębiu. Hala na taki event jak znalazł.
  Wiadomo coś na temat klatki?(chodzi o wielkość)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.