Skibiński

(Fot. Piotr Pędziszewski / MMARocks.pl) Kamil Szymuszowski z powodu kontuzji nie będzie mógł wystąpić na gali XCage 6 / PLMMA 38, 5 września w Toruniu. Zawodnika Gracie Barra Łódź w starciu z Tomaszem Romanowskim (MMA 4-3) z Berserkers Team Stargard zastąpi reprezentant Ankosu Zapasy Poznań Daniel Skibiński (MMA 3-2).

„Skiba” to zwycięzca drugiej edycji reality show „MMAster”. W finale pokonał Michała Michalskiego. Po programie podopieczny Andrzeja Kościelskiego zanotował dwie wartościowe wygrane nad Mariuszem Radziszewskim i Kamilem Krzemińskim, przedzielone porażką z Szymuszowskim.

Karta walk XCage 6 / PLMMA 38. Bilety dostępne na eventim.pl.

8 KOMENTARZE

  1. Ludzie, kogo obchodzi informacja o jakimś przeciętniaku, o którym wiekszość pewnie nie słyszała, a do tego o tym że nie będzie walczył… i zastępuje go koleś z rekordem 4-3 na mało znaczącej gali… Jeszcze ze 2 lata temu na rocksach czytałem 90% newsów, teraz wybieram może co trzeci, a nawet mniej. Nie rozumiem kogo może interesować taka informacja poza bliskim otoczeniem tego zawodnika. Rozumiem, żeby napisać o nim coś kiedy wygra jakąś dobrą walke, zdobędzie jakiś tytuł, ale prosze was, o tym, że jest kontuzjowany.

  2. @up

    czyli o czym według Ciebie powinno się pisać na rocksach ? o galach KSW tylko i wyłącznie bo tylko one intresują tak naprawdę wszystkich fanów MMA ? Do dziś zdawało mi się, że rolą takiego portalu jak mmarocks jest promowanie gal typu Xcage min. po przez publikowanie tego typu newsów. I tak swoją drogą, nikt nikogo przecież nie zmusza do czytania każdego newsa Smile

  3. Wow. Mowa o notowanym w top 10 zawodniku, który ma prawie 15 walk i portal branżowy ma o nim nie pisać? Dziwne czasy. Mnie też sporo rzeczy nie interesuje, ale nie czytam i tym bardziej nie zabraniam czytać innym 😀

  4. ShmegeRege jakiś słaby dzień chyba ma 😀 Najpierw dokładnie czytamy, następnie się wypowiadamy! 🙂
    Skiba ogieńńńń!

  5. Przecież ta walka skończy się max do drugiej rundy przez TKO na korzyść Tomka, Skiba to dla niego dobry zawodnik na przetarcie po tak długiej przerwie od startów, jedziesz z nim Roman, wojna!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.