Zapraszamy do przeczytania ostatniej już części bloga z obozu treningowego w Las Vegas:

Drugi tydzień pobytu w Las Vegas przebiegł podobnie jak pierwszy. Trenowaliśmy dwa razy dziennie w dwóch wspomnianych wcześniej klubach.
W ostatnim tygodniu udało nam się kilka razy „posparować” z legendą K-1 Rayem Sefo. Cudzysłów jest nieprzypadkowy, bo sparing ten był w bardzo luźnej formie i Ray często zatrzymywał walkę, żeby przekazać nam niezwykle cenne uwagi.

Właśnie zakończyliśmy ostatni trening z Robertem Drysdalem i powoli bierzemy się za pakowanie, czas więc na małe podsumowanie:

Cały wyjazd oceniam bardzo pozytywnie. Na treningach w obu akademiach panowała bardzo przyjazna atmosfera i ani razu nie doświadczyliśmy jakiejś nie przyjemnej sytuacji.
Oprócz zdobytej wiedzy technicznej głównym plusem naszych treningów w Stanach były sparingi z zawodnikami, którzy na co dzień walczą w UFC lub innych dużych organizacjach. Była spora rotacja zawodników i praktycznie każdego dnia na sali pojawiała się nowa znana postać. Forest Griffin, Evan Dunham, Mike Pyle, Phil Baroni, Amir Sadollah, Brian Ebersole, Tyron Woodley, John Alessio, Ryan Couture, Jay Hieron, John Gunderson czy Tyson Griffin to tylko część osób z którymi mieliśmy okazję ćwiczyć.

Oprócz nich dochodziło też duże grono zawodników z Europy i USA, którzy reprezentują bardzo wysoki poziom sportowy, ale nie walczą jeszcze dla dużych organizacji.
Jako trener jestem bardzo zadowolony z Karola i Asłana, bo na treningach nie odbiegali poziomem, a wręcz wyróżniali się na tle grupy. Myślę, że wyjazd ten da im bardzo dużo również pod kątem psychicznym, gdyż zobaczyli, że jeśli ktoś walczy w UFC to nie znaczy że jest on po za ich zasięgiem.

Na koniec jeszcze raz bardzo dziękuję wszystkim osobom, które pomogły nam w zorganizowaniu tego wyjazdu zarówno pod kątem organizacyjnym jak i finansowym. Wielkie dzięki dla: Michała Konowalskiego, Przemo Gnata oraz firm: Bautech, Transbud, Black Shadows, Bmb Strategie i Finanse, Krysgum, Urząd Miasta Morąg, Marzena i Robert Jarosz- Zalewo, Restauracja Yoko, Jaro- Materiały Budowlane, DocieplDom- Grabowski, Usługi Budowlane Linkiewicz, Magdex, Dziurzyński wulkanizacja, Dyskoteka Tango, Pan Niewiadomski, GS „SCH” i inni

Do zobaczenia w Polsce!

14 KOMENTARZE

  1. Lewy górny róg to chyba sam Randy, czyż nie, szkoda trochę mała resolution zdjęcia.

  2. weszła jakas nowa ustawa mowiąca że kaczka to ryba tak jak z tymi slimakami?

    chyba skrzydło 😉

  3. nie ogarniam z facjaty nikogo poza Saidovem crazy

    nie wiem czy tam z lewej to Randy, wygląda trochę jak on… poza tym szukam Kampmana, Badera, Vinnego, gdzie oni są?

  4. W żółtej koszulce chyba Tyson Griffin a pierwszy od prawej to Jay Hieron. To tak ze znanych zawodników których jeszcze nie wymieniliście. Jeśli się myle co do któregoś to niech mnie ktoś poprawi 😉

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.