Kolejna walkę zakontraktowaną przez Łukasza Bosackiego z firmy SlugFest Management jest pojedynek Sylwii Juśkiewicz (0-1) z Evą Liskovą (0-1-1) do jakiego dojdzie 2 grudnia na gali GCF: Destiny w Pradze. Walka odbędzie się w limicie wagowym 53 kg.

Na tej samej gali jak już informowaliśmy wystąpi inny Polski zawodnik Michał Szuliński (5-2-1) który zmierzy się z  Tomasem Kuzela (19-15).

5 KOMENTARZE

  1. Liczę na zwycięstwo Szulińskiego nad kolejnym doświadczonym Czechem.
    Patrząc na rekordy Juśkiewicz i jej rywalki, to obie mają podobne szanse i oby to Polka zaliczyła pierwsze zwycięstwo w swojej zawodowej karierze.

  2. Za Szulińskieg oczywiście trzymamy kciuki. Co do Sylwii, należy pamiętać, że to dopiero 18-latka, a w maju stoczyła arcymocny pojedynek z Aśką Jędrzejczyk w Kołobrzegu, przegrywając tylko na punkty- to doskonała rekomendacja dla „Małej”

  3. Sylwia ma duże szanse na zwycięstwo. Michał znowu trafił na doświadczonego przeciwnika, choć i tu spodziewam się wygranej.

  4. Sylwia Juśkiewicz przed walką w Pradze wystąpi jeszcze 20 października na Night of Champions 5 w Poznaniu. Jej rywalką będzie debiutantka Katarzyna Lubońska, pojedynek odbędzie się w limicie 55 kg.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.