Organizacja Babilon MMA ogłosiła niezwykle interesujący pojedynek do którego dojdzie na gali z numerem 20. Mowa tu o walce dwóch niepokonanych zawodników kategorii piórkowej.

Krzysztof Gutowski (MMA 8-0) podejmie Dawida Śmiełowskiego (MMA 7-0). Reprezentanta klubu WCA Fight Team Warszawa ostatni raz mogliśmy podziwiać w klatce podczas gali Babilon MMA 10 w październiku 2019 roku, kiedy to w pierwszej rundzie znokautował ciosami Jerrego Kvarnstroma (MMA 15-17), natomiast jego przyszły rywal – Dawid Śmiełowski swój ostatni pojedynek stoczył w sierpniu 2020 roku na gali Babilon MMA 15 – mierzył się wówczas z Hubertem Sulewskim (MMA 3-2-1), którego znokautował w drugiej rundzie. „Królik” obronił swój nieskazitelny rekord, a zawodnik z Fight Club Łomża zapisał drugą porażkę z rzędu w swojej karierze – drugą pod szyldem organizacji Tomasza Babilońskiego.

Co ciekawe – zarówno „Gutek” jak i Śmiełowski nie lubią zostawiać wyników walk w rękach sędziów – obaj zawodnicy wszystkie swoje boje kończyli przed czasem. Zapowiada się zatem bardzo emocjonujące widowisko.

Gala Babilon MMA 20 odbędzie się 26 marca.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.