Organizacja Babilon MMA ogłosiła niezwykle interesujący pojedynek do którego dojdzie na gali z numerem 20. Mowa tu o walce dwóch niepokonanych zawodników kategorii piórkowej.

Krzysztof Gutowski (MMA 8-0) podejmie Dawida Śmiełowskiego (MMA 7-0). Reprezentanta klubu WCA Fight Team Warszawa ostatni raz mogliśmy podziwiać w klatce podczas gali Babilon MMA 10 w październiku 2019 roku, kiedy to w pierwszej rundzie znokautował ciosami Jerrego Kvarnstroma (MMA 15-17), natomiast jego przyszły rywal – Dawid Śmiełowski swój ostatni pojedynek stoczył w sierpniu 2020 roku na gali Babilon MMA 15 – mierzył się wówczas z Hubertem Sulewskim (MMA 3-2-1), którego znokautował w drugiej rundzie. „Królik” obronił swój nieskazitelny rekord, a zawodnik z Fight Club Łomża zapisał drugą porażkę z rzędu w swojej karierze – drugą pod szyldem organizacji Tomasza Babilońskiego.

Co ciekawe – zarówno „Gutek” jak i Śmiełowski nie lubią zostawiać wyników walk w rękach sędziów – obaj zawodnicy wszystkie swoje boje kończyli przed czasem. Zapowiada się zatem bardzo emocjonujące widowisko.

Gala Babilon MMA 20 odbędzie się 26 marca.

1 KOMENTARZ

  1. Mega walka. Minimalnie widzę tu wygraną Śmiełowskiego, ale to będzie jedno z ciekawszych starć wagi piórkowej w tym roku w Polsce.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.