slugfest 7 info

Kolejna gala Slugfest odbędzie się jeszcze przed wakacjami. Na Slugfest 7 fani będą mogli się wybrać do Trzemeszna 4 czerwca.

Informacja prasowa:

Miło nam ogłosić, że siódma gala spod szyldu Slugfest odbędzie się 4 czerwca (sobota) w Trzemesznie. Będzie to nasz powrót do tamtejszej hali OSiRu.

Po ubiegłorocznym sukcesie gali Slugfest 3 zorganizowanie w tym samym miejscu kolejnej było tylko kwestią czasu. Kibicom zafundowaliśmy nie tylko widowiskowe walki, ale też wielu gości specjalnych. Na trybunach była nie tylko wtedy mistrzyni KSW a obecnie zawodniczka UFC Karolina Kowalkiewicz, ale również inni zawodnicy najlepszej organizacji na świecie: Bartosz „The Butcher” Fabiński, Izabela Badurek oraz mistrz wagi ciężkiej organizacji M-1 – Marcin Tybura.

Zachwytu nad galą w Trzemesznie nie krył jeden z najbardziej barwnych niegdyś zawodników UFC, a dziś komentator i dziennikarz – Dan Hardy, który od odwiedzin na Slugfest 3 zaczął cieszący się ogromną popularnością dokument „UFC: Stories from Poland” (http://bit.ly/23L1Doz).

Sportowo również było bardzo dobrze. Po tej gali Emil Różewski z Warszawy, który wygrał walkę wieczoru podpisał kontrakt z rosyjską organizacją Absolute Championship Berkut, krakowianin Rafał Czechowski umocnił się w ścisłej czołówce wagi koguciej w Polsce a kilka miesięcy po gali – Tomasza Terlikowskiego z Konina mogliśmy oglądać na bardzo mocjo obsadzonej gali Incredible Fighting Night.

W pierwszy weekend czerwca znów chcemy zaprosić kibiców na pięć amatorskich i tyle samo zawodowych pojedynków. To daje nam możliwość promowania lokalnych talentów oraz pokazania tych, których nazwiska w tym sporcie już coś znaczą.

Słowem – zapraszamy do Trzemeszna!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.