Sebastian Romanowski zwyciężył w walce wieczoru podczas sobotniej gali MFP 213 w Rosji.

Romanowski (MMA 12-8-1, #15 w Rankingu MMARocks) w walce wieczoru na gali Modern Fighting Pankration 213 we Władywostoku, pokonał w trzyrundowej walce zawodnika gospodarzy, Evgeniya Ryazanova (18-12-0). „Szczena” tym samym przerwał pechową serię dwóch porażek z rzędu jakich doznał w organizacji KSW.

9 KOMENTARZE

 1. Widzę, że foto razem z graczami starcrafta. Jakiś równoległy event był?

  Zawsze dobrze jak nasi biją zagraniczniaków. :chuck:

 2. Rosjanie pewnie myśleli, że ściągają ogórka z Polski, którego ich locals rozjedzie. Na szczęście Seba wyprowadził ich z błędu. Dobra walka:applause: oby tak dalej.

 3. Rosjanie pewnie myśleli, że ściągają ogórka z Polski, którego ich locals rozjedzie. Na szczęście Seba wyprowadził ich z błędu. Dobra walka:applause: oby tak dalej.

  To troche jak z Fracuzami przyjezdzajacymi do Polski 😉 Sebastian to solidny zawodnik, ale miewal sporo pecha, oby teraz juz bylo z gorki.

 4. To troche jak z Fracuzami przyjezdzajacymi do Polski 😉 Sebastian to solidny zawodnik, ale miewal sporo pecha, oby teraz juz bylo z gorki.

  Dokładnie. A później zdziwienie, że jednak nie taki słaby ten zawodnik. Przecież miał być easy win.

  Mam nadzieję, że będzie z górki. Przede wszystkim dlatego, że Sebastian wkłada serce w te walki, ma umiejętności i dobrze się go ogląda.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.