runda 4

Rozpiskę ciekawie zapowiadającej się gali Runda 4, która 25 października odbędzie się w Białogardzie, wzmocnił powracający po czteroletniej przerwie Daniel Dowda (MMA 5-4). Rywalem znanego zawodnika będzie Błażej Nagórski (MMA 2-5).

Dla „Kociao” będzie to dopiero druga walka poza KSW. Poprzednią stoczył w 2005 roku na gali Pulsar Cup w Poznaniu. W ostatnich latach zawodnik targany był problemami osobistymi, które są jedną z przyczyn jego długiej przerwy w startach. Stąd też nietypowy dla Dowdy limit wagowy, który ustalony został na 96 kilogramów. Po drugiej stronie klatki stanie Błażej Nagórski z Ronin Gold Team Koszalin. Zawodnik ten w ostatnich dwóch latach stoczył jedną zwycięską walkę nad Wrezem Mktchyanem w marcu tego roku.

Walką wieczoru będzie pojedynek Marcina Łazarza (MMA 6-1)  z doświadczonym Ireneuszem Cholewą (MMA 9-7-2, #14 PL). Widzowie zobaczą także Rafała Lewonia (MMA 8-3) w starciu z Bogusławem Bagińskim (MMA 2-3), a o pierwszą od 2011 roku wygraną powalczy Aleksander Georgas (MMA 5-3)którego rywalem będzie Rafał Szymański (MMA 3-2).

Walka wieczoru:

93 kg: Marcin Łazarz (6-1) vs. Ireneusz Cholewa (9-7-2)

Pozostałe:

96 kg: Daniel Dowda (5-4) vs. Błażej Nagórski (2-5)
93 kg: Rafał Lewoń (8-3) vs. Bogusław Bagiński (2-3)
70 kg: Aleksander Georgas (5-3) vs. Rafał Szymański (3-2)
84 kg: Patryk Starzyński (1-0) vs. Marek Woroncow (2-0)
66 kg: Marcin Bartosiński (1-0) vs. Jakub Maszczak (0-0)
61 kg: Piotr Kamiński vs. Dawid Romański ^
84 kg: Michał Wojtanowski vs. Mateusz Synoczko ^

^ – walki amatorskie

6 KOMENTARZE

  1. Widziałem jakiś czas temu Dowdę na zakupach w Kołobrzegu i nie wyglądał mi na 100kg ale cóż pozory mylą…

  2. Rozpiska ciekawsza niż nie jedna normalna gala PLMMA. Zobaczymy w jakiej formie, lub co zostało z dawnego Dowdy.

  3. Kociao, nie Kiciao!

    Mam nadzieje, ze po gali pojawi sie gdzies nagranie z walki Daniela. Zmarnowany talent, wielka szkoda. W kazdym razie powodzenia!

  4. Daniel w jakimś materiale który ukazał się jakiś czas temu mówił, ze chce już tylko pożegnalnej walki. Życze mu więc, aby to pożegnanie było jak najlepsze.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.