Rozpiska.

12 KOMENTARZE

 1. plakat zdaje sie w takim samym stylu jak pierwsza edycja,gdzie w walce wieczoru walczyl tomasz szczerek jesli dobrze pamietam

 2. Tak, plakat podobny do tego z pierwszej edycji. Choć mi osobiście się podoba.

 3. Witam. Powyżej wrzuciłem link do poprawnego plakatu RUNDY 2. Tutaj ktoś od organizatora się pospieszył i wysłał poster poglądowy z literówkami.

  Tak, plakat jest wzorowany na fan-arcie Nogueira v.s. Couture, dlatego też się na plakacie nie podpisałem. Takie było zamówienie organizatora. Razem się na to zgodziliśmy. Jeżeli już się wzorować to na dobrych wzorach. Stylistyka lat 50-60-tych jest mi w jakiś sposób bliska i chyba wizualnie atrakcyjna niż zwykłe fotoszopowe montaże z płomieniami.

  Tak, świadomie powtórzyłem plakat w takim samym stylu jak z poprzedniego roku i jeżeli za rok znowu będę robił grafikę imprezy o nazwie „RUNDA3” (jeżeli się odbędzie) to zmienię tylko numer i tekst. W powtarzaniu stylu plakatu chodziło mi bardziej o zbudowanie jakiejś rozpoznawalności imprezy i chyba się to powoli udaje, niż braku pomysłów na nowy poster.

  Bądź co bądź krew, pot i łzy poleje się na ringu.
  Pozdrawiam. Autor grafiki.
  http://www.chandler0.deviantart.com

  W drukarni plakat przeszedł kolejną przemianę.
  Pani drukarz samowolnie zmieniła barwy i wrzuciła kolejną czcionkę (wbrew dobrym zasadom typografii) bez uwagi na brak polskich znaków. Taki plakat niestety wisi na wszystkich słupach w Białogardzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.