Różewski

Organizacja PROMMAC ogłosiła dziś kolejnego uczestnika swej drugiej gali, będącej pierwszą z cyklu „Po Prostu Walcz!”, która odbędzie się 27 czerwca w Lublinie. Rywalem ogłoszonego wcześniej Grzegorza Lipskiego (MMA 4-5) będzie Emil „Róża” Różewski (MMA 2-0). Starcie to odbędzie się w limicie kategorii półśredniej.

Dwukrotny zwycięzca Amatorskiego Pucharu KSW oraz uczestnik dwóch edycji programu „MMAster” do tej pory stoczył dwa zawodowe pojedynki. W październiku ubiegłego roku w pierwszej rundzie walki na gali Battle of Champions odprawił Tomasza Gocha (MMA 0-2), natomiast w lutym tego roku na drugiej edycji Soul FC po pierwszej rundzie pokonał Damiana Piątka (MMA 0-2).

Starszy i bardziej doświadczony Grzegorz Lipski nie może uznać dwóch poprzednich starć do udanych, gdyż w obu przypadkach został zmuszony do odklepania. Najpierw podczas debiutanckiej gali TFL 1 w drugiej rundzie przez Damiana Bilasa (MMA 5-0), a następnie przez Jonatana Westina (MMA 6-2) pod koniec ubiegłego roku podczas Szwedzkiej gali Trophy MMA 3. Dla weterana z Łęcznej będzie to prawdopodobnie ostatnia walka w zawodowej karierze.

Przy okazji organizacja zapowiedziała także rychły start sprzedaży biletów na powyższe wydarzenie. Aktualna rozpiska gali „Prommac: Po prostu Walcz!”

16 KOMENTARZE

 1. Dodam tylko że typowo jako fan mma jaram się tym zestawieniem. Młody wilk vs. weteran który nie wie co to kalkulacja. Będzie ogień, oj będzie. 

 2. Różewski ma duży potencjał. Spodziewam się szybkiego i efektownego zwycięstwa.

 3. A zapowiadał, że nie będzie się bił w Polsce.
  Literówka w tekście; „zwycięzca” pisze się przez „z”.

 4. Wysypało się z worka kilka bardzo ciekawych walk w polskim mma, to zestawienie tez do nich nalezy.

 5. Ja natomiast będę trzymał kciuki z całej siły za Lipskiego 
  MMAA1, MMAA2, MMAA3, ALMMA42, KSW24, PROMMAC1… What’s next?

 6. Dwa wygrane turnieje KSW, a kontraktu wciąż brak? 😉 Ciekawe zestawienie, chętnie zobaczę.

 7. niech wygra i sie rozwija Róża, ma charakter i sie nie pierdoli zbytnio, ogień tam zrób!!! 🙂

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.