Rocky Boxing Night pod dowództwem Krystiana Każyszki 11 grudnia zorganizuje kolejną galę, gdzie obejrzymy kolejny etap turnieju wagi Cruiser. Promotor na rynku okazał się być całkiem ciekawym graczem, ponieważ nie zależy mu na szukaniu głośnych nazwisk. Krystian Każyszka stawia na rozwój młodych zawodników, daje szansę młodym i ambitnym sportowcom, nawet tym, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z boksem. Warto wspomnieć także o podopiecznym — Nikodemie Jeżewskim, który już w sobotę z ramienia Rocky Boxing Promotions wystąpi na gali w Londynie i zmierzy się z mocnym Lawrence’em Okolie.

W walce wieczoru Rocky Boxing Night 7 wystąpi mocno faworyzowany — Igor Jakubowski, ale trzeba się z tym zgodzić, Polak jest zdecydowanie najbardziej utalentowanym bokserem w Turnieju Cruiser. Aczkolwiek tym razem spotka się z Michalem Plesnikiem i nie będzie to pojedynek w drabince turniejowej, jest to starcie w wadze junior ciężkiej. Igor nie powinien mieć większych problemów ze swoim rywalem, jednak musi uważać.

Poza walką wieczoru zwróćmy uwagę na drugi etap turnieju, a także występy Kubańskich zawodników, którzy są obiecującymi prospektami. Transmisja od godziny 19.00 do 20.00 na antenie Polsat Sport Fight. Od godziny 20.00 do zakończenia gali transmitowana będzie na kanałach Polsat Sport oraz Super Polsat.

ZOBACZ WIĘCEJ: Nikodem Jeżewski zawalczy w Londynie! 

KARTA WALK

Junior ciężka: Igor „Cygan” Jakubowski vs Michal Plesnik
Średnia: Adrian Szczypior vs Marcin Piejek
Junior ciężka: Pablo Sanchez vs Babyan Nersik
Lekka: Dominik Harwankowski vs Artur Gierczak
Turniej Crusier: Sławomir Bryla vs Damian Smagieł
Półciężka: Ihosvany Garcia vs Michał Łoniewski
Turniej Crusier: Andrzej Szkuta vs Rafał Rzeźnik
Lekka: Radomir Obruśniak vs Tomasz Piotrowski
Junior średnia: Evander Rivera vs Islam Mayrasultanov
Walka olimpijska: Igor Terlecki vs Dawid Oerlich

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.