robert-paczkow

O walce Roberta Paczkowa na gali Quest Arena 2 pisaliśmy tutaj. Dziś dostałem informację od menadżera Roberta następującej  treści:

Niniejszym informuje, że Robert Paczków nie ma żadnej wiedzy na temat ewentualnej walki z Jarosławem Nowackim, nikt z upoważnionych przez Roberta osób nie rozmawiał w tej sprawie i nie została zawarta żadna umowa dotycząca gali QuestArena.

w związku z tym wprowadzacie Państwo w błąd użytkowników Waszego portalu podając nieprawdziwą informację.

przy okazji informuję, że 23.08.2009 r. Robert Paczków zdobył kolejny tytuł Mistrza Europy w sumo w kategorii open pokonując całą czołówkę europejskich zawodników, w szwajcarskiej miejscowości Renens w pobliżu Lozanny. Mistrzem Europy w kategorii 115 młodzieżowców został syn Roberta, Krystian.

z poważaniem
Piotr Kosmalski, menadżer TEAM Robert Paczków.

Cuda niewidy 🙂 Nie wiem w jaki sposób zatem organizator gali Quest Arena podaje że Robert Paczkow wystąpi na gali? Swego czasu słyszałem o zainteresowaniu osobą Roberta przez federacje KSW ale niestety nic z tego nie wyszło. Oby z Quest Arena nie skończyło się tak samo.

11 KOMENTARZE

 1. Szkoda, bardzo szkoda, liczyłem na więcej niż 1 walkę w MMA mistrza sumo! Robert walcz jeszcze!

 2. Faktycznie dziwne. Skoro organizator podał taką informację to na pewno jej nie wyssał z palca. Widocznie doszło do jakiegoś zgrzytu

 3. W imieniu TEAM Robert Paczków dziękuje wszystkim za maile z gratulacjami nowego tytułu Roberta – Mistrza Europy w Sumo. Robert Paczków trenuje intensywnie i przy okazji ewentualnej walko MMA da z siebie wszystko. Jednak propozycja, na jaką czeka Robert musi być konkretna. Nie tylko pod względem finansowym (rzecz jasna), ale również pod względem sportowym. Mam nadzieję, że już wkrótce będę mógł Państwu udzielić informacji o zakontraktowaniu przez Roberta walki z utytułowanym przeciwnikiem.
  We Wrocławiu powstaje klub sportowy TEAM Robert Paczków, w którym jedną z zaplanowanych seksji ma być MMA. Zapraszamy wszyskich do współpracy, mając nadzieję, że będzie to kolejny krok w rozwoju MMA w Polsce.
  Dziękuję MMA ROCKS za profesjonalizm i liczę, że działalność TEAMU i walki Roberta będą gościły często na Waszych stronach.
  TEAM Robert Paczków, [email protected], tel. kom. 721 160 174, robertpaczkow.blogspot.com

 4. To może być dobry Team. Taki polski Team Quest! Mistrz Paczków wie w co inwestować swoje środki i nazwisko!

 5. Ale ze co ze Quest jest założycielem Team Quest? „Team Robert Paczków” z całym szacunkiem nie jest zbyt chwytliwa nazwa 😀 Lepiej se coś od sumo zróbcie. Ale to tylko moje zdanie 😉

 6. Mnie chwyta. Widocznie nie jesteś fanem sumo. Paczków to legenda tego sportu, gdyby urodził się nieco później, kiedy do zawodowego japońskiego sumo, zaczęli napływać obcokrajowcy, w tym sporo zawodników z Europy Środkowej i Wschodniej, podbił by Japonię. Na pewno osiągnąłby rangę Sanyaku. Robert WAR!

 7. takubo – chyba masz na myśli że powinien się urodzić nieco wcześniej, a nie później 😀
  Nazwa to drugorzędna sprawa – są przecież znakomite kluby/obozy treningowe mające nazwisko założyciela w nazwie (np. Xtreme Couture) lub równie zasłużone, nie zawierające nazwiska (choćby wspomniany TQ – Lindland jako srebrny medalista IO) przy czym ta druga kategoria to zazwyczaj przedsięwzięcia mające paru założycieli.
  No do czego zmierzam – mniejsza o nazwę, fajnie bądź co bądź że będzie kolejny klub MMA w Polsce. I liczę na to że Pana Roberta jeszcze w tej formule walki zobaczymy

 8. Ja Kibicuje Panu Robertowi, a wiadomość o zalozeniu klubu przyjmuje z wielką radością, bo i sam jestem z Wro 🙂

 9. ja jestem z wrocka i jak mój synek będzie mieć 4 lata to idzie na zapasy:) może do pana Roberta, zobaczymy. Najlepszy sport dla młodych chłopców. Super że we wrocku coś się dzieje.
  Życzę powodzenia z nowym biznesem
  pozdrawiam

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.