Na naszym forum jeden z właścicieli MMC Fight Club poinformował, że na grudniowej gali w Londynie najprawdopodobniej dojdzie do pojedynku Paula Reeda (20-10-1) z Sebastianem Grabarkiem (5-3-2 #1 w rankingu PL). Informację te potwierdził nam jeden z zawodników. Do tej walki miało już dojść na gali MMA Attack 2, ale wtedy mieszkający w Bristolu Szkot z powodu kontuzji musiał wycofać się z pojedynku. Zastąpił go Sergiej Grecicho, który poddał Grabarka w drugiej rundzie.

Dla Reeda będzie to trzeci pojedynek w tym roku. We wrześniu na gali KSW 20 przegrał z Anzorem Azhievem, po czym ogłosił zakończenie kariery. Długo w tym postanowieniu nie wytrzymał. W październiku błyskawicznie pokonał regularnie przegrywającego Craiga Allena. Następnie Reed mógł przebierać w ofertach od europejskich promotorów. Zdecydował się ostatecznie na walkę z Sebastianem Grabarkiem.

Najwyżej notowany polski piórkowy po porażce na MMA Attack 2 stoczył tylko jedną walkę. W czerwcu zremisował z Osmanem Kasimovem na gali w Kazachstanie. Dla Grabarka była to trzecia z rzędu walka bez zwycięstwa.

Gala MMC Fight Club odbędzie się 16 grudnia w Londynie. W walce wieczoru zobaczymy pojedynek Damian Grabowski – Oli Thompson

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.