Zanim Przemysław Biskup przetestuje najlepszego ciężkiego u naszych północno-wschodnich sąsiadów na gali Pro-Fight 5, w ringu z Litewskim Niedźwiedziem Tadasem Rimkeviciusem (MMA 16-5) powalczy podopieczny i sparingpartner Przemka Rafał Uszol Dąbrowski (MMA 5-1, 4 w rankingu PL). Jak informują organizatorzy Wieczoru Sportów Walki w Hali CR AWF w Poznaniu 16 maja, pojedynek tych dwóch ringowych zabijaków będzie walką walką wieczoru gali.

Panowie byli już umówieni na pojedynek w 2005 roku na Pulsar Cup w Poznaniu, jednak wtedy nie doszło do tego starcia. Uszol w listopadzie powrócił do MMA po różnych problemach zdrowotnych stopując doświadczonego Valentijna Overeema na gali Beast of the East w Gdynii. Rimkevicius nie walczył w MMA od grudnia 2008 kiedy pokonał po dyskusyjnej decyzji sędziów pokonał  innego Poznaniaka Artura Głuchowskiego na gali Real Fights w Kownie.

Wszelkie informacje o gali na www.samolewskiteam.com. Poniżej informacja prasowa organizatora:

Już w najbliższą niedzielę 16 maja o godzinie 18.30 w Poznaniu na Hali CR AWF odbędzie się Wieczór Sportów Walki podczas którego odbędzie się 10 pojedynków w takich formułach walki jak K-1 rules, MMA i MuayThai.

Extra Walka Wieczoru MMA – Rafał Dąbrowski vs. Tadas Rimkevicius

Zapowiada się starcie prawdziwych Gigantów. Obaj zawodnicy zapowiadają ostrą walkę i obaj są pewni swojego zwycięstwa. Tadas Rimkievicius to bardzo doświadczony zawodnik z bilansem walk 16 zwycięstw tylko 5 porażek, Rafał Dąbrowski bilans walk 5 zwycięstw i 1 porażka. Doświadczenie przemawia na korzyść Litwina jednak przed swoją publicznością Rafał Dąbrowski łatwo „skóry nie sprzeda”, czy niesiony dopingiem poznaniaków powstrzyma Litewską lokomotywę?

Przyjdź i przekonaj się sam !!!

12 KOMENTARZE

  1. To Rafał będzie miał nielichą rozgrzewkę przed występem na kolejnym BOTE.

  2. Czy ktoś może mi wyjaśnić, dlaczego Overeem odklepał w jego poprzedniej walce.

  3. śniło mi się że będzie decyzja większości sędziów ale kto wygra to już nie.

  4. bede siedzial w 1 rzedzie i bede wołał : KRWIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII 🙂

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.