(Promotor Pro Fight 3: Nikodem Zatowka i Łukasz Sajewski)

Łukasz Sajewski to bardzo doświadczony, 18 letni zawodnik MMA klubu Akademia Sarmatia z rekordem zawodowym 6-0-0. Wszystkie swoje walki toczył i wygrywał (przed czasem) w 2008 roku. Debiutował na gali gali w Chojnicach (06/04/08) na której pokonał Rafała Raczyńskiego po uderzeniach z dosiadu w 2 rundzie – walka tutaj (uwaga, kretyńskie teksty publiczności). 14 dni później na gali Bałtycki Sztorm 3 (20/04/08) Łukasz zawalczył swoją kolejną walkę w której wygrał przez duszenie zza pleców z Adamem Smulskim – zdjęcia tutaj. Kolejna walka Łukasza na gali Noc Wojowników (31/07/08) była już o tytuł Mistrza Pomorza w wadze lekkiej a rywalem był Maciej Skarbek, walkę wygrał Sajewski po bardzo ładnej balaszce z dosiadu – walka tutaj. Kolejny Bałtycki Sztorm (BS 4) i kolejna wygrana Łukasza, pokonał przez duszenie zza pleców Michała Elsnera – walka tutaj. Niecały miesiąc później gala Angles Of Fire 4 (15/11/08) a na niej turniej 4 osobowy MMA o Puchar Polski MMA. Sajewski pokonał w pierwszej walce Radosława Krupę a w finale Łukasza Bugarę – zdjęcia tutaj. Tym samym zachował status niepokonanego w znakomitym dla siebie 2008 roku, jak będzie w 2009? Pierwszy sprawdzian już na Pro Fight 3 (22/02/09)!

Zaurbek Muchaev to zawodnik jednego z najlepszych teamów w Polsce – MMA Olsztyn. Jego rekord zawodowy nie napawa optymizmem 0-2-0. Debiutował na gali KSW Extra (13/09/08), duża gala i od razu bardzo wymagający przeciwnik. Mowa o Jędrzeju Kubskim (prawie 20 walk zawodowych). Zaurbek przegrał tą walkę przez decyzję – w stójce dawał radę, lecz gdy walka przenosiła się do parteru, całkowicie dominował popularny Węgorz – walka tutaj. Drugą swoją walkę zawodową stoczył na MP Amatorskiego MMA (25/01/09) w Olsztynie gdzie jego rywalem był Marcin Pionke. Czeczen znów przegrał przez decyzję, nie ma niestety video z tej walki, ciężko coś powiedzieć. Z relacji osób które oglądały tę walkę wynika, że była bardzo emocjonująca z lekką przewagą Marcina Pionke – zdjęcia tutaj. Czy Pro Fight 3 (22/02/09) będzie dla Zelima punktem zwrotnym?

[poll=32]

26 KOMENTARZE

 1. Ja głosowałem ja Łukasza dobry zawodnik. Niech się penie w górę 🙂

 2. Muchaev to solidny zawodnik ale coś nie ma szczęścia do przeciwników i wydaje mi się, że Saju go mocno poskłada

 3. Zelim, to dobry zawodnik, jedyny jego problem (ktory nie zalezy od niego) to wzrost, dlatego bardzo trudno mu kontrolowac walke w parterze..

 4. Odbiegając od tematu chciałbym zwrócić uwagę na promocję przez portal gal i walk w naszym kraju.
  Większość osób na tym portalu trenuje i zna zawodników ze swojego regionu i bardzo ich ciekawią występy kolegów czy przyszłych rywali na naszych rodzimych imprezach.

  Za to wielkie dzięki dla redakcji!!

 5. mam nadzieję że walka bedzie tak emocjonująca iak te w olsztynie na AMMA

 6. Zaurbek jest bez szans! Łuki dobrze wie jak wygrac walke przed czasem!

 7. Felek da rade ! po walce rekord zawodowy bedzie 7-0-0 , wszystkie przed czasem 😉

  Powodzenia !

 8. franklon to się jeszcze okaże!
  ja obstawiam na K.O. w 1 rundzie- Zelim

 9. @ Bajsangur
  Masz zero obiektywizmu jeżeli chodzi o zawodników z Olsztyna!

 10. kto wygra to się okeaże 22 lutego ja mam nadzieję że dadzą dobrą walkę

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.