Gniadek

W sobotni wieczór trzech zawodników Berserkers Team Szczecin walczyło na gali IFO Europe „MMA meets WILD WEST” w niemieckim Templinie.

Kamil Gniadek (MMA 9-4-1, 1NC) pokonał Alexandra Vogta w 3 rundzie przez balachę. W pierwszych rundach Kamil kontrolował środek oktagonu i udanie sprowadzał do parteru Niemca. W trzecim starciu Vogt próbował wstać, ale zostawił rękę i musiał odklepać.

Szybko swój pojedynek zakończył Marcin Mazurek (MMA 2-4). „Wesołek” wytrzymał początkowy napór Yasina Bodinki a następnie skontrował przeciwnika kopnięciem na wątrobę, po czym zakończył walkę efektownym kolanem.

W amatorskim starciu Samuel Vogt poddał Maximiliana Hanka w 2. rundzie.

To nie jedyna wyprawa zawodników z Polski za granicę w trakcie ostatniego weekendu. Trenujący na co dzień w Anglii, Marcin Łazarz (MMA 8-3, #7 w Rankingu MMARocks) na gali WFCA 17 – Grand Prix Akhmat 2016 w stolicy Czeczeni przegrał po trzy rundowej walce z mocnym Rosjaninem Maximem Grishinem (MMA 22-6).

https://www.youtube.com/watch?v=XT2Jti8HT-U

Również Piotr Niedzielski (MMA 6-2) mijającego weekendu nie będzie mógł zaliczyć do udanych. Zawodnik Ankosu najpierw miał problemy z dostaniem się do Dublina kiedy to w trakcie przesiadki w Frankfurcie uciekł mu samolot, na ważeniu okazało się, że jego przeciwnik przekroczył limit wagowy o 2.5 kilograma i na sam koniec przegrał z nim w pierwszej rundzie przez duszenie po parterowym błędzie popełnionym na początku na walki.

6 KOMENTARZE

  1. feniks

    O Niedzielskim też można by wspomnieć.

    Najlepiej z komentarzem, ze stracil plecy w prawie rownie dziecinny sposob jak jego byly kolega klubowy w Zagrzebiu 😉

  2. feniks

    O Niedzielskim też można by wspomnieć.

    Tak właśnie sobie przypomniałem i miałem napisać. Walk MMA jest tyle teraz że chyba tylko już @VaeVictis nadąża z wszystkim i mówię serio i z szacunkiem 🙂

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.