wiktor-sobczyk

Dwóch Polaków wystąpi w sobotę, 23 maja na gali La Onda Fight Night w Magdeburgu. Wiktor Sobczyk (MMA 2-0) z klubu Gracie Barra Łódź zmierzy się w walce wieczoru z doświadczonym Brazylijczykiem Bruno Carvalho (MMA 5-5). Ireneusz Mila (MMA 2-3) ze Strefy Walki Konin zawalczy z niedawnym pogromcą Grzegorza Trędowskiego, reprezentującym Golden Glory, a mającym za sobą treningi w Xtreme Couture Szwedem Hamidem Corassanim (MMA 5-2). Naszych zawodników czekają niezwykle ciężkiej pojedynki, w których nie są faworytami, miejmy nadzieje że sprawią niespodzianki.

4 KOMENTARZE

  1. Kolejny raz nasze chlopaki zamiast obijac sie z goscmi o podobnym doswiadczeniu sa rzucani na pozarcie wyjadacza na poprawe wyniku.

  2. Nie przesadzaj. Irek doświadczenie ma podobne (5 vs 7 walk zawodowych) i jak najbardziej przy dobrym przygotowaniu i mądrym rozegraniu walki jest w stanie sobie poradzić. Wiktor to inna sprawa. Jak powalczy dłużej niż minutę, to będzie sukces. Znam Bruno i nie widzę w Polsce dlań za bardzo przeciwnika w wadze średniej.

  3. Co do Irka pewnie masz racje,tylko ze wygrana nad Tredowskim w rekordzie i do tego mocny team w ktorym trenuje. Fajnie jak by wygral ze szwedem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.