Gala, która oryginalnie miała się odbyć 10 kwietnia w Rzeszowie, została przeniesiona na 9 maja. Start o godzinie 17. Bilety zakupione wcześniej zachowują ważność. Pozostałe będzie można nabyć przed imprezą. Rozpiska:

Walka wieczoru:
+94 kg.: Dawid Trólka (0-0) vs. Hubert Lech (0-0)

Pozostałe:
+94 kg.: Szymon Bajor (0-0) vs. Maciej Surma (0-0)
-84 kg.: Piotr Kuchaj (0-0) vs. Rafał Kowalski (0-1)
-84 kg.: Wiktor Błądek (0-0) vs. Michał Filus (0-1)
-84 kg.: Dawid Dudycz (0-0) vs. Szymon Boniecki (1-0)

6 KOMENTARZE

  1. Organizator poda wreście aktualną rozpiskę czy dalej ma wszystkich w d…e ?

  2. Venom pytałem się o AKTUALNĄ rozpiskę bo ta już 10 kwietnia bardzo różniła się od faktycznej a organizator nie raczył łaskawie podać zmian i widzę,że dalej ma to w d…e.

  3. Mam wrażenie że na stronie robi się bałagan, część newsów za długo jest u góry, wchodzę przez komórkę na stronkę patrzę że starsze newsy tylko i kończę oglądać, a na lapie już widzę że sporo nowych, świeżych newsów jest na dole. Rozumiem umieszczanie ważnych newsów np. żałoba narodowa itp. Ale już informację o polskich galach, które są często za długo na samej górze. Rozumiem szlachetne przesłanki, które wami kierują – czyli promocja i ogólne dobro rodzimego mma. Nie zrozumcie mnie źle, ja też jestem orędownikiem wspierania naszego mma, ale jako osoba, która od bardzo dawna zagląda na stronkę- uważam, że odbija się to na jakości. I mam tu przykład, w Polsce jest dużo małych gal i jak dajecie artykuł o prawie każdej dodanej walce na naszych galach w osobnych newsach(pewnie tak wam przysyłają) to nagle okazuje się że jest 10 newsów o walkach dodanych na polskich galach i 1 o walkach dodanych na UFC. Gal w PL będzie coraz więcej i problem się będzie pogłębiać i newsy ze światowego mma będą jeszcze bardziej się gubić. Wielkie pozdro

  4. mmafan organizator nie odpowiada na moje maile 😀

    KingDante postaramy się o większy porządek.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.