wawrzyn

Reprezentujący poznański Gameness Team Piotr Wawrzyniak (4-2) w ostatniej chwili wskoczył na rozpiskę niedzielnej gali WFC 18: Knockout w słoweńskiej Lublanie. Rywalem Piotra będzie miejscowy zawodnik Bor Bratovz (7-3).

Dla Wawrzyniaka taka sytuacja to nie nowość. W listopadzie podopieczny Jarosława Zjeżdżałki i Przemysława Biskupa również zdecydował się w ostatniej chwili wskoczyć na zastępstwo i wystąpić w walce wieczoru gali Night of Warriors 2 czeskim Libercu. Teraz Wawrzyniak uda się aż na Słowenię. Zawodnik Gameness Team Poznań ma za sobą solidne przygotowania, gdyż szykował się do gali Fighters Arena 9, która miała odbyć się 15 czerwca w Józefowie.

Rywalem Polaka będzie Bor Bratovz. „Playbor” początkowo miał zmierzyć się z Branimirem Radosavljeviciem, a gdy ten wypadł, jego rywalem został Austriak Willi Ott, który z kolei wcześniej wskoczył na zastępstwo za Mattię Schiavolina do walki z Bojanem Velickoviciem. Niedawny rywal Krzysztofa Jotki nabawił się jednak kontuzji żebra i także zmuszony był wycofać się z gali. Ostatecznie rywalem Słoweńca będzie właśnie Wawrzyniak.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.