Piotr „Zwierzak” Muszyński

Organizator gali Night of Champions w Poznaniu potwierdził oficjalnie kolejną walkę. W limicie 84 kg i formule MMA zmierzy się dwóch reprezentantów Poznania – Piotr Muszyński (MMA Poznań) i Piotr Wawrzyniak (Gameness Team Poznań).

Popularny „Zwierzak” z rekordem walk 4-1-0 powraca na ring po prawie dwuletniej przerwie i zapowiada kolejne zwycięstwo. Natomiast Piotr Wawrzyniak z rekordem walk 4-2-0 to zwycięzca 4-osobowego Turnieju MMA -77 podczas Night of Champions 2 w listopadzie 2011. Teraz zadebiutuje na ringu w kategorii 84 kg i zamierza na nim podtrzymać zwycięską passę.

Krzysztof Skrzypek
Dziennikarz MMARocks i konferansjer, lub jak kto woli ring announcer. Jeśli nie trzyma mikrofonu w ręku, to siedzi przed innym w studiu nagraniowym i podkłada głos do kolejnego spotu... pewnie w tej chwili też.

7 KOMENTARZE

 1. Ciekawe co Zwierzak pokaże. W formie słyszałem że jest dobrej. Wawrzyniak to niezły prospekt z mocnymi defensywnymi zapasami więc cięzko go będzie obalić. A w stójce to gra do jednej bramki. No chyba że Zwierzak trafi swoim jednym kowadłem tak jak np Zająca. 

 2. <h1 class=”where”>
  Wyniki tłumaczenia: prospekt
  Słownik języka polskiego

   <li class=”dict”>

   Słownik ortograficzny

   prospekt, tym prospektom

    

   <li class=”dict”>

   Słownik wyrazów obcych

   <ol class=”def”>

  • broszura zawierająca informacje o czymś, np. informacje o jakiejś imprezie, planach pewnej firmy, oferty reklamowe sklepu: Przejrzał prospekt reklamowy sieci hipermarketów. Prospekt wyrobów walcowanych. W prospekcie podano krótkie informacje o wystawie i najciekawszych eksponatach.  Prospekt emisyjny w ekonomii dokument, zawierający szczegółowe informacje o spółce, która przystępuje do emisji akcji
  • przestarz. widok, panorama: Pieniędzmi – on, skąpiec – na wszystkie strony sypał, lasy kazał na mile całe wycinać, by panna z okien miała prospekt lepszy […]. (Sienkiewicz)
  • łac. prospectus ‘widok’

   <li class=”dict”>

   Słownik języka polskiego

   rz. mnż I, D. -u

   druk, wydawnictwo mające postać broszury służącej reklamowaniu, propagowaniu czegoś, informowaniu o planach wydawniczych itp.


   

 3. @Orlos

  Ok. Gdzieś kiedyś usłyszałem i jak widać lata żyłem w błędzie 😉 W takim razie Wawrzyniak to nieźle zapowiadający się zawodnik 🙂

 4. Wiadomo 😉 ktoś musi czuwać na polską pisownią i znaczeniem wyrazów na tym forum 🙂

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.