malachowski
(fot. www.piotr-malachowski.pl)

Wczoraj w Kronice Sportowej Polskiego Radia zaprezentowano materiał z wicemistrzem świata, srebrnym medalistą olimpijskim oraz od kilku dni rekordzistą Polski – dyskobolem Piotrem Małachowskim. Krótką część tego wywiadu, którą prezentujemy poniżej olimpijczyk poświęcił MMA. Nagranie udostępnione redakcji dzięki uprzejmości Andrzeja Janisza.

[podcast]http://www.mmarocks.pl/audio/Piotr.Malachowski.o.MMA.mp3[/podcast]

Tomasz Marciniak
Jedyny człowiek na świecie, który wkręcił się w MMA walką Arlovski vs. Eilers. Poliglota. Entuzjasta i propagator indonezyjskiego przemysłu tekstylnego. Warszawiak od kilku pokoleń i dumny z tego faktu. Nie zawsze pisze o sobie w trzeciej osobie ale kiedy to robi jest to w polu biografia na MMARocks.pl

2 KOMENTARZE

  1. Czym innym jest przejscie na mma dyskobola, a czym innym przejscie chocby damiania janikowskiego, ktory po skonczeniu kariery zapasniczej bedzie mial solidny argument zeby troche na scenie namieszac.

  2. Janikowski z takim bg zapasniczym jest w stanie wielu pokonac w Polsce wyleżanymi decyzjami ale dodać do tego G&P = Damian niszczy kazdeg :D. Gamrot pokazał co to są zapasy w MMA i mordercze g&p.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.