PH4m

Jeden z najlepszych zawodników wagi lekkiej w Polsce Piotr Hallmann (MMA 9-1, 4 w rankingu MMARocks) stoczy swoją kolejną walkę na gali Botnia Punishment 12, 14 września w fińskim Seinajoki. Rywalem zawodnika Mighty Bulls Gdynia będzie doświadczony Fin Jarkko Latomaki (MMA 18-9). Starcie zakontraktowane jest w limicie 74 kg.

Podopieczny Grzegorza Jakubowskiego jest niepokonany w pięciu ostatnich występach w ostatnich dwóch latach. Polak wygrał m.in. niemiecki turniej Casino Fight Night w zeszłym roku, a w kwietniu bardzo dobrze zaprezentował się na gali Cage Warriors Fight Night w Ammanie, gdzie zdemolował i poddał Kevina Donelly’ego.

Latomaki już trzykrotnie pokonywał naszych zawodników. W 2005 zwyciężał Sławomira Szamotę i Błażeja Woźnickiego, a w kwietniu 2011 odklepał Michała Elsnera. Jego dwa ostatnie pojedynki zakończyły się jednak porażkami z rąk Diego Gonzaleza i Ivicy Trusceka.

16 KOMENTARZE

  1. Powinien to wygrać, ale chciałbym go w KSW, przydałby się w lekkiej

  2. Również myślę że powinien to wygrać po niezłej walce.

    <a href="i8?feature=mhee”>Zapraszam na mój kanał. Świeżutki Trailer IO Londyn 2012

  3. Wreszcie przeciwnik na jakiego Piotrek zasługuje. Trzymam kciuki i wierzę, że po zwycięstwie Hallman dostanie czołówkę CW w lekkiej. Ja bym go w KSW nie chciał ze względu na politykę tejże federacji. Cage Warriors wydaje mi się rozsądniej prowadzona pod kątem dopasowywanie przeciwników do poziomu swych gwiazd, a taką – mam nadzieję – niedługo będzie Płetwal

  4. Dobrą miał tą walkę z Kevinem więc i teraz jeżeli jest w takiej formie powinnien to wygrać.

  5. tytul troche mylacy bo myslalem ze juz jest gala i trwa wlasnie jego walka, powinniscie dac "zawalczy" 🙂

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.