Jeden z najlepszych polskich zawodników młodego pokolenia Piotr Hallmann (MMA 10-1) już 21 października będzie miał szansę zdobyć pas wagi lekkiej cenionej europejskiej organizacji World Freefight Challenge. Wychowanek Grzegorza Jakubowskiego zastąpi kontuzjowanego Bojana Kosednara i zmierzy się w pojedynku mistrzowskim z Vaso Bakocevicem (MMA 11-1-1) na WFC 17 w stolicy Słowenii Lublanie.

Hallmann miał na tej samej gali walczyć z Leonardo Zecchim, ale wobec kontuzji kolana znanego w Polsce Słoweńca został przesunięty do pojedynku mistrzowskiego. Po zwycięskich tegorocznych występach na galach Cage Warriors i Botnia Punishment będzie to trzeci kolejny występ 25-latka poza granicami naszego kraju.

16 KOMENTARZE

  1. Rywal średniawy, dobry rekord (na sherdogu 11-1-1, błędnie wpisaliście w newsie), ale nabity na przeciwnikach z ujemnym bilansem. No ale fajnie, że Piotrek walczy i ma szanse zdobyć pas WFC. Piotrek zdecydowanym faworytem.

  2. Powodzenia Piotrek. Sam fakt, że go przesunęli do takiej walki świadczy o tym, że go szanują :). Mam nadzieję, że już niedługo wypłynie za ocean :).

  3. Wydaje się dość pewnym dopisanie kolejnego zwycięstwa do rekordu i tego Ci Piotrze życzę. Mam nadzieję, że art Naivera stanie się proroczy i zobaczymy Piotra w UFC w następnym roku i w reszcie ruszy hype na tego zawodnika, bo na pewno zasługuje na to bardziej niż niektórzy, już dobrze znani, zawodnicy w Polsce. Powodzenia!

  4. Mam nadzieje, ze podjete ryzyko sie oplaci . Trzymam kciuki i powodzenia !

  5. Następny Polski mistrz na zagranicznej gali … Super ze docenili Piotrka 🙂

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.