Informacja prasowa:

Do niesamowitego pojedynku w kategorii koguciej dojdzie 16 stycznia w Lublinie na ósmej odsłonie TFL.

Dziesiąty w Polsce zawodnik dywizji koguciej Jakub „Zacięty” Piesiewicz skrzyżuje rękawice z niepokonanym Czeczenem Arbim Naskhoevem. Zwycięzca tego starcia otrzyma prawo walki o PAS MISTRZOWSKI TFL.

„Na to starcie czekam z niecierpliwością a zwycięstwo będzie przepustką do większej kariery. Kuba jest z nami od samego początku i buduje swoją karierę w TFL. Zanotował debiut w dziesiątce najlepszych polskich zawodników kategorii koguciej. Uważam że stać go na wiele więcej. Czeczen Arbi Naskhoev uważany jest za wielki talent , jednak swoją ostatnią walkę na TFL, wygrał po kontrowersyjnym werdykcie sędziowskim . Stawką walki jest walka o pas TFL, więc będą grzmoty.” – komentuje Jacek Sarna.

Dla reprezentanta MARGA SFG Garwolin Jakuba Piesiewicza, będzie to już czwarty pojedynek dla lubelskiej organizacji. Natomiast zawodnik S4 Warszawa Arbi Naskhoev stoczy drugi bój dla TFL. Bilety dostępne w sprzedaży od 16 grudnia 2015 roku.

MMARocks będzie – pierwszy raz – patronem medialnym tej gali.

Krzysztof Skrzypek
Dziennikarz MMARocks i konferansjer, lub jak kto woli ring announcer. Jeśli nie trzyma mikrofonu w ręku, to siedzi przed innym w studiu nagraniowym i podkłada głos do kolejnego spotu... pewnie w tej chwili też.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.