Film „Wojowniczka” to druga produkcja czwórki pasjonatów spod znaku Amazing Time Production. Twórcy edukacyjnego filmu przeciw dopalaczom „Ku Przestrodze” tym razem tworzą projekt na dużo większą skalę. Scenariusz do filmu napisał duet Martyna Rejent i Łukasz Powaga, którzy będą też reżyserami.

Film Wojowniczka to historia dziewczyny, która w młodym wieku przechodzi fizyczną i psychiczną tragedię. Mimo terapii psychologicznej, pomaga jej dopiero sport, a konkretnie MMA w którym odnajduje spokój i ukojenie – uczy radzenia z problemami, pokory oraz wzmacnia pewność siebie. Dziewczyna zakłada rodzinę i zaczyna na nowo życie, jednak sielanka nie trwa długo. Bohaterka musi walczyć w klatce o marzenia w zawodowym MMA oraz na sali sądowej o prawa do opieki nad córką.

Film ma pokazać piękno MMA i prawdziwe wartości jakie ze sobą niesie ten sport. Obalić mity, pokazać jak można poprzez treningi i aktywność fizyczną wyciągnąć młode osoby z różnych patologi.

Plan zdjęciowy już ruszył a premiera filmu zaplanowana jest na 2021 r. W produkcji zobaczymy znaną z programu Projekt Lady Patrycję Wieję, która zagra tytułową Wojowniczkę. Na ekranie ujrzymy też znanych z serialu „Lombard życie pod zastaw” Dominika Dąbrowskiego i Damiana Spyrę oraz jednego z najlepszych trenerów MMA w Polsce Andrzeja Kościelskiego, który zagra jedną z głównych ról w filmie oraz zajmie się choreografią walk. W filmie zobaczymy też zawodników z klubu Ankos MMA min. Artura Głuchowskiego czy utalentowaną zawodniczkę Sarę Jóźwiak.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.