(Foto Piotr Pędziszewski / MMARocks.pl) Organizatorzy gali Fighters Arena 4, ogłosili listę polskich zawodników, którzy już 24 listopada wystąpią we Włocławku. Obok wcześniej anonsowanego Łukasza Chlewickiego, fani MMA zobaczą utalentowanego lekkiego z Trójmiasta Marcina Pionke (MMA 5-1-1, 8 w Rankingu PL), kroczącego od zwycięstwa do zwycięstwa reprezentanta Drysdale Jiu Jitus Łódź Marcina Bandla (MMA 6-2), doświadczonego Ireneusza Milę (MMA 6-9) z Shooters Konin, uczestnika ostatniej Fighters Areny w Łodzi Jacka Czajczyńskiego (MMA 4-5) z Wydra Gym Częstochowa oraz Arkadiusza Jędraczkę (MMA 4-6) z Nastula Team i Patryka Kanię (MMA 0-2-1) z miejscowej Husarii Włocławek.

 

12 KOMENTARZE

 1. Ciekawe nazwiska. Szczególnie Pionke i Bandel. Ostatnio notują mocne występy.

 2. to widocznie Keesdablju coś się pomyliło 😉

   

  tak, ale w pozniejszym poscie sie poprawil

 3. Pionke i Bandel mnie ciekawią, mam nadzieję że dostaną solidnych przeciwników.

 4. Tak, Chojnoska pisała na swoim facebooku, że są duże szanse, że zawalczy na FA4. Później napisała na swoim koncie, że zawalczy niedługo na jakiejś gali. Pomyślałem więc, że na Fighters Arenie, co okazało się błędne. Sorry za wprowadzenie w błąd.

  Rozpiska standardowa jak na Fighters Arenę, ale ogólnie chyba warto będzie mi pojechać do Włocławka.

 5. sprawdziłem! ten wpis pochodzi z fanpejdża Chojnoskiej który to podobnie jak fanpejdż Janka jest prowadzony przez Artura Przybysza (który jest też podobno menadżerem Myszy)

  cóż, pierwszy FAIL Słodziaka w roli menago Laughing

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.