Jak poinformowała nas Polska Federacja MMA rejestracja na cykl imprez turniejowych – Pierwsze Mistrzostwa Polski MMA niebawem dobiegnie końca. Poniżej nadesłana informacja:

Polska Federacja MMA za pośrednictwem portalu MMARocks.pl pragnie poinformować wszystkich zawodników i sympatyków mieszanych sztuk walki w Polsce, że rejestracja do startów w ramach Pierwszych Mistrzostw Polski MMA, w poszczególnych lokalizacjach tj. Warszawa (Łomianki), Tychy, Gdynia (Mosty), Kraków (Skała) zakończy się w poniedziałek 20 czerwca 2011. W związku z tym zapraszamy do rejestracji wszystkich, którym bliskie jest hasło: Przyjdź i Walcz! Zapraszamy zarówno zawodników, którzy posiadają już na koncie walki zawodowe, jak i osoby trenujące, które mają chęci, serce do walki i czują się na siłach by skonfrontować swój poziom z umiejętnościami przeciwnika. Rejestracja oraz regulamin zawodów znajduje się na stronie: www.tcmpolskaextremeteam.pl. Pula nagród w turnieju wynosi 100.000 zł.

Jakub Chycki w rozmowie z nami dodał:

Przygotowania do całego turnieju idą bardzo dobrze i cały czas rejestrują się kolejni uczestnicy. Wszystko jest na dobrej drodze. Chcemy, aby pomimo okresu wakacyjnego w naszej imprezie wzięło udział jak najwięcej osób. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy!

Karol Dąbrowski
"Miłośnik" MMA. W roli publikującego na Rocksach od 2010 roku. Ogólnie rzecz ujmując Mieszane Sztuki Walki z regionu postsowieckiego. Tłumaczenia cyrylicy, kontrola dostaw gazu do Polski oraz pędzenie 90-cio procentowego bimbru. Na co dzień ponadnormatywny kołchoźnik, amator wódki, pierogów (niekoniecznie ruskich), kartofli, zsiadłego mleka i oddany fan Vyacheslava Datsika.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.