Dwie grupy bokserskie na polskim rynku – Queensberry Polska oraz Rocky Boxing Night łączą siły. Promotorzy w walce wieczoru dopięli zestawienie Pawła Augustynika z Maxem Miszczenką o pas WBC International Silver w wadze półciężkiej.

6 marca na gali w Zamku w Gniewie do obrony pasa WBC przystąpi Paweł Augustynik. W roli pretendenta zawalczy nasz zawodnik Max Miszczenko. Max jest gotowy na mocne sportowe wyzwania. Przed nami świetna walka i szansa dla pięściarzy na awans w rankingach federacji WBC.

Paweł Augustynik w tej walce będzie zdecydowanym faworytem. Polak, który jest obywatelem Wielkiej Brytanii na zawodowych ringach prezentował się 11 razy. Co prawda jego walki w głównej mierze były z zawodnikami, których rekord pozostawia wiele do życzenia, ale nie należy wrzucać młodego zawodnika na głęboką wodę. Augustynik mierzył się tak naprawdę z jednym rywalem, który posiadał dodatni rekord według statystyk BoxRec.

Max Miszczenko pochodzi z Ukrainy i 2020 rok może dobrze wspominać – wygrał dwie walki. Max prowadzony jest przez grupę Rocky Boxing Night.

3 KOMENTARZE

  1. Dobra walka jak na polskie podwórko . Mam nadzieję, że grupa promotorska Franka Warrena, która zachciała zawitać na polski rynek wyciągnie ,,polski boks,,  na prawdziwy sportowy level . Będzie dobrze , jak  uda się podpisywać walki najlepszych / obiecujących polskich bokserów z naprawdę dobrymi zawodnikami z Europy/ świata czy z Polski , nie patrząc czy mogą przegrać . Tego potrzebuję polski zawodowy boks – prawdziwych sprawdzianów, a nie pompowania rekordów polskich bokserów i doprowadzania do ,, złotych strzałów ,, o tytuł świata, gdzie zazwyczaj zawsze okazuję się, że walka z zawodnikami z z topu wagowego lub z mistrzami to przeskok o kilka półek i po walce można tylko docenić rodaka, że nie przegrał w pierwszej rundzie prze KO / TKO bez zadania ciosu … 😉

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.