Okniński

Z ogromnym żalem przyjąłem oparte głównie na kłamstwach oświadczenie trenera Mirosława Oknińskiego. Zmuszony jestem sprostować kłamstwa rozpowszechnione przez bez wątpienia legendarną postać polskiego MMA.

 1. Nie jest prawdą, że żaden z redaktorów portalu MMARocks.pl nigdy nie trenował sportów walki, czy nie startował na żadnych zawodach. Jest to kłamstwo, które uderza przede wszystkim w takie osoby jak Jakub Bijan, Robert Górski i Tomasz Chmura. Większość redakcji miała czynny kontakt z różnymi sportami walki. Jest prawdą, że ja właściwie nigdy nie trenowałem sportów walki, ale nie widzę związku z pracą dziennikarza, a tym bardziej z pracą matchmakera.
 2. Nie jest prawdą, że redaktor naczelny naszego portalu Wojsław Rysiewski typuje walki, które później sędziuje. Tak samo jak ja nigdy nie typuję walk, które zestawiam.
 3. Nie jest prawdą, że na Konwent przyszło 50 osób. Trener Okniński nie może wiedzieć ile przyszło, bo sam zbojkotował imprezę, której założeniem było jednoczenie środowiska MMA i wyjście do fanów.
 4. Nie jest prawdą, że jakiejkolwiek organizacji gwarantowaliśmy, że zapełnimy halę poprzez informacje zamieszczane na portalu MMARocks. Zawsze chętnie zamieszczaliśmy informacje o wszystkich polskich galach i zachęcaliśmy fanów do udziału w mniejszych i lokalnych galach, ale nie można zrzucać na nas odpowiedzialności za słabe wyniki sprzedaży biletów czy transmisji PPV.
 5. Nie jest prawdą, że zestawiłem pojedynek Roberta Burneiki z Dawidem Ozdobą, o czym trener Mirosław Okniński nawet ze mną rozmawiał, po ogłoszeniu pojedynku. Powiedziałem wówczas trenerowi Oknińskiemu, że ta walka leży już daleko poza granicami sportu i jest cyrkiem rozrywkowym. Pogląd ten podtrzymuję.
 6. Faktem jest, że w różnych rolach współpracuję z wieloma polskimi organizacjami w tym z MMA Attack i Fighters Areną oraz Superligą MSW. W tych dwóch pierwszych organizacjach moim głównym zadaniem jest dbałość o poziom sportowy, przy jednoczesnej racjonalizacji budżetu, a także dbałość o bezpieczeństwo zawodników i bezstronne sędziowanie. Udało mi się także namierzyć i odsunąć osoby, które oszukiwały organizatorów i zawodników.
 7. Faktem jest, że sędziowałem sparingi (a nie walki) w programie MMAster. Sędziowałem w życiu ponad 700 spotkań koszykówki, co przekłada się na pewność siebie i sprawność w podejmowaniu decyzji oraz sprawne oko do detali. Jeszcze nikt nie zarzucił mi, że sędziowałem źle. Nic jednak nie wskazuje na to, bym miał wziąć się za sędziowanie zawodowych pojedynków ani jako ringowy, ani jako punktowy.
 8. Absolutną nieprawdą jest stwierdzenie, że Heraklesy dajemy tym, od których ściągamy haracz lub od których jakikolwiek haracz chcemy ściągać. Heraklesy otrzymują ludzie, którzy ciężką pracą je sobie wywalczyli, a statuetki otrzymali przecież Mirosław Okniński i jego podopieczny Krzysztof Jotko.
 9. Nie jest prawdą, że motywacją do mojej działalności w polskim MMA są „ciężkie pieniądze i parcie na szkło”. Nigdzie się nie wpycham, to nie ja dzwonię do telewizji, by się pokazać, a telewizja dzwoni do mnie, bo najwidoczniej ceni mnie jako eksperta. Wielokrotnie pomagałem też zawodnikom i organizatorom bezinteresownie. Zwłaszcza młodszym zawodnikom lub takim, którzy mają trudniejszą sytuację oraz tym organizatorom, którzy mają problem, by w ogóle dopiąć budżet.
 10. Trener Okniński nazywa nas „pijawkami, które chcą zarobić i w dupie mają dobro tego sportu”, ale nie jest w stanie wskazać ani jednego organizatora lub zawodnika, który został oszukany. Przy okazji uważam, że określenie mnie osobą, która „w dupie ma dobro tego sportu” jest głęboko niesprawiedliwe.

Doprawdy ciężko jest mi zrozumieć motyw, którym kierował się Mirosław Okniński, atakując moją osobę i moich redakcyjnych kolegów. Ani nie jesteśmy małolatami (średnia wieku około 30 lat), ani nikogo nie oszukujemy. Staramy się codziennie dostarczać fanom MMA solidną porcję informacji. Zaglądamy na mniejsze i lokalne gale, informujemy o walkach zawodników, którzy dopiero zaczynają w tym sporcie, chociaż z finansowego punktu widzenia jest to dla nas nieopłacalne. To bardzo zaskakujące, że zarzuca się portalowi informowanie o galach, tym bardziej, że jesteśmy portalem, który stara się terminowo odnotować wszystkie zawodowe walki, odbywające się w Polsce, a z wielu mniejszych gal przekazuje wyniki na żywo.

Jest prawdą, że współpracuję z większością polskich organizacji oraz ze wszystkimi czołowymi organizacjami w Polsce. Robię to jawnie, nie ukrywam wielu funkcji, które pełnię i przede wszystkim jestem uczciwy względem osób, dla których pracuję. Trenerowi Oknińskiemu przeszkadza liczba pełnionych przeze mnie funkcji, ale nie jest w stanie udowodnić mi żadnego oszustwa, a jestem przekonany, że pozytywnej opinii na mój temat mogą udzielić właściciele takich organizacji jak KSW, MMA Attack, Fighters Arena, xCage, Berserker’s Arena i zapewne wiele innych organizacji, a także wielu trenerów i zawodników.

Mnogość funkcji, które pełnię wynika przede wszystkim z dwóch rzeczy. Po pierwsze staram się być uczciwy, a po drugie jestem osobą, która w polskim MMA nie ma konfliktów. Niespełna tydzień temu sam Mirosław Okniński dzwonił i proponował mi posadę dyrektora w Polskim Związku MMA i wówczas liczba pełnionych przeze mnie funkcji mu w niczym nie przeszkadzała. Wręcz przeciwnie, Mirosław Okniński widział we mnie osobę, która ma dobry kontakt ze środowiskiem i może zjednoczyć wiele frakcji. Powiedziałem, że na kolejną funkcję nie znajdę już czasu, ale zaproponowałem spotkanie, by porozmawiać o wizji takiego związku, który nie byłby machiną do pobierania haraczy od klubów i zawodników, a przy okazji pomagał i służył polskiemu środowisku.

Przy okazji trener Okniński postanowił na znak protestu oddać statuetkę Heraklesa. Miejsce Mirosława Oknińskiego w Galerii Sław polskiego MMA jest niepodważalne. Jeśli trenerowi przeszkadza statuetka, to proponuję ją zlicytować i dochód przeznaczyć na cel charytatywny. Mam jednak nadzieję, że gdy trener ochłonie, to jednak przemyśli sprawę i zmieni zdanie. Wiele razy i wielu osobom powtarzałem, że polskie MMA jest za małe na bezsensowne podziały i konflikty. Duma w kieszeń, schowajmy prywatne interesy i razem ciągnijmy ten wózek.

Pozdrawiam,

Paweł Kowalik

3180 KOMENTARZE

 1. hohohoh so funny!

  NOT.

  precyzując:

  -zdjęcie zajebiste

  -temat idiotyczny

  Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś [strike]Mir [/strike]dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

 2. Zgadzam się z Pervertem, post ze zdjęciem można było podlinkować w odpowiednim dziale, a nie od razu osobny topic.

 3. Pervert, prawie całkowita zgoda. Zdjęcie nie jest zajebiste. Po raz n-ty zabawił się w przyklejanie głowy. To już było nudne 5 jego prac temu.

 4. Pervert : )

  Nie wiem jak mam to ocenić, z początku wydawało się to śmieszne, ale … Ciężko mi siebie określić .

 5. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 6. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 7. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 8. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 9. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 10. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 11. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 12. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 13. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 14. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 15. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 16. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 17. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 18. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 19. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 20. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 21. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 22. Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzętom, jestem trochę zjarany, ale nie aż tak. Albo innym razem ci odpowiem bo już się za bardzo zmęczyłem pisaniem:-)

 23. Kaczka umówmy się, że wszystkie photoshopy, emotki i inne pierdoły zamieszczasz w "tanio skóry nie sprzedam". Nie chcę więcej widzieć, że tworzysz osobne tematy do takich rzeczy, denerwuje to innych userów i tworzy niepotrzebny burdel na forum.

 24. "…Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzęto…"

  Próbowałem kiedyś, ale za założenie wątku w którym pytałem czy ktoś wie jakim wynikiem kończyły się na igrzyskach w starożytnym Rzymie starcia niedźwiedzia z lwem lub słoniem (to były takie, dziś już wymarłe, małe słonie z gór Atlas) dostałem bana. Na priva wyjaśniono mi że jest to zachęcanie do znęcania się nad zwierzętami. Na szczęście tutaj mamy wyższy poziom tolerancji i inteligencji.

 25. UFC organizuje im tą walkę, a żaden zawodnik nie odważył się jeszcze odmówić, jeśli odmowa nie była spowodowana kontuzją bądź innym czynnikiem losowym.

  Zdanie nie jest prawdziwe. Takie sytuacje w UFC się zdarzają.

 26. miałem okazję poznać trenera Oknińskiego i pomimo wielu jego kontrowersyjnych wypowiedzi tak jak tak do której tu odnosi się Paweł Kowalik powtórzę, że dla mnie Trener Mirosła Okniński jest postacią ciężką do przecenienia jeśli chodzi o Polskie MMA to z całym szacunkiem dla niego w tym wypadku stanę po stronie ludzi, których słownie zaatakował. Jestem tego samego zdania co Paweł, że polskie środowisko MMA jest zbyt małe by robić w nim jeszcze jakieś podziały.

 27. wkoncu ktos pojechal zarozumialemu kowalikowi , okninski tez dobry as jest

 28. Escobar niepotrzebnie sie tlumaczysz a PanMirek niepotrzebnie zaczal polskie pikielko w mma bo sam tym tylko szkodzi. Miejsce PanaMirka jest w amatorskim MMA i nigdy ponad to sie nie wybije i pewno to go boli. Zapewno widzi tez w Supelidzie MSW spora konkurencje dla PLMMA i stad atak na dyrektora tej organizacji.

 29. Mirek niech się ogarnie bo ostatnio to zachowuje się jak Jaro Ka-chi w sejmie. Wszędzie czuje trotyl i każdy kto nie jest z nim jest jego wrogiem.

 30. Mirosław Okniński pyta: „Kto robi najwięcej szkody w polskim MMA?”

  Na jednym z portali społecznościowych, Mirosław Okniński opublikował artykuł, w którym stara się odpowiedzieć na pytanie „Kto robi najwięcej szkody w Polskim MMA?”. Opisuje w nim wpływ krajowych mediów branżowych na kondycję polskiego MMA. 

  1. Ekipa małolatów redaktorów przyjęła strategię kreowania rzeczywistości w polskim MMA nie mając żadnych podstaw merytorycznych i są to wyłącznie teoretycy. Głównie kierują się zyskiem i parciem na szkło i to trzeba podkreslic.

  – żaden z redaktorów nigdy nie był zawodnikiem
  – żaden nigdy nie trenował niczego 
  – żaden nie ukończył kursu czy szkolenia sędziowskiego, a mimo to sędziują walki

  – redaktorzy są dziennikarzami, sędziami, tłumaczami a nawet typują walki na portalu, które potem sędziują np. przy okazji gal KSW
  – redaktor taki jak ……………. bez doświadczenia w sportach walki pracuje za ciężkie pieniądze jako:
  – matchmaker przy MMA Attack
  – jako pomocnik przy KSW
  – doradca Fighters Arena
  – programie MMA Master, gdzie nawet sędziuje walki
  – jest dyrektorem Super Ligi MMA 
  – dodatkowo rozdają nagrody nazywane Heraklesami i wiadomo że dają tym z których chcą lub sciągają haracz
  – redaktorek…………….. pluł rok temu na walkę Najman-Burneika a dziś zestawił dla MMA Attack Ozdobę z Burneiką. Najman jeszcze kojarzy się z walkami a czym kojarzy się Ozdoba

  – zrobili Konwent MMA w 2012 roku, mieli fanów na facebooku (13 tysięcy), którzy pisali że "hurra, hurra" a na Konwent przyszlo 50 osób! Kompletna klapa i świadczy że ich wpływ jest znikomy na polskie MMA
  – próbowali sprzedawać bilety i dostępy PPV do PLMMA i nie sprzedali nic co świadczy, że nie ma to żadnego przelożenia na sprzedaż
  – są patronem medialnym KSW a przy ostatniej gali część trybun na 5 tysięcznej hali świeciła pustkami, podobnie było przy gali MMA Attack I przy drugiej sytuację ratował Marcin Najman i Robert Burneika a więc de facto anty-fani i fani kulturystyki, którzy przyszli na tę walkę
  – byli patronami takich gal jak Profihgt i gwarantowali zainteresowanie fanów tymi wydarzeniami a skończyło się odwolywaniem gali z powodu nikłego zainteresowania kibiców. To o czym to świadczy?
  – na kilku galach gdzie oferowali organizatorom wsparcie było mało kibiców.

  Apel do organizatorów zawodników i trenerów nie dajcie się manipulować małolatom jak zgadniecie kto to – to pijawki które chcą na was zarobić w dupie mają dobro tego sportu.
  M.Okniński

  PS. Na znak protestu przeciw ludziom, którzy chcą manipulować polską sceną MMA
  zamierzam zwrócić statuetkę Heraklesa. M.Okniński

 31. Ale o co chodzi? Jeden dzień mnie na portalu nie było, a tu taka „bomba”. Wrzucacie oświadczenie bez podania źródła, w których to niby padły owe zarzuty. I co, mamy teraz szukać go na własną rękę?

 32. ” Duma w kieszeń, schowajmy prywatne interesy i razem ciągnijmy ten wózek.”

  AMEN

 33. Od południa jest dyskusja na cohones i na konkurencyjnym portalu. Się chce to się znajdzie.

 34. Sama prawda w tym artykule a Okniński czasami chyba szybciej mówi niż myśli…

 35. Nieźle. Też niegdy nie słyszałem oskarżeń na temat nieuczciwości kogoś z MMARocks, a sam cenię ten portal za ilość i jakośc informacji, także zgadzam się w pełni z oświadczeniem.

 36. Wylączenie komentówmoże być dobre, choć moderacja po prostu nie zaszkodzi.

  Może jako trener ma niepodważalne miejsce, ale widać, że zbyt często i na zbyt gorąco o czymś mówi. Jakoś nie jestem w stanie uwierzyć, że są to mocno przemyślane słowa…

  Większość zarzutów, które pada ciężko mi w ogóle uznać, iż mogłyby być prawdziwe…no, ale ja na stronie jestem pewnie częściej niż Pan Mirek i trochę obiektywniej patrzę.

  Fajnie, że jest wytłumaczenie, mimo przysłowia o tym, że "winny się tłumaczy". Ja sam zawsze uważałem, że nie tłumaczy się jedynie ten, który nie ma argumentu/alibi, często i kłamca, ale pokornie przyjmuję karę jedynie ktoś kto faktycznie zawinił i jest na tyle honorowy by ponieść karę.

  Pan Mirek niech pogada z Panem Januszem Pinderą o boksie…a może 1 na 1 z którymś z Rocksów na temat wiedzy o MMA?

 37. KURDE 8 minut minęło a tyle się komentarzy posypało ciekawe ile będzie do jutra?

 38. za co Miras się focha ? bo nie rozumiem sytuacjii , wcześniej było wszystko ok w stosunkach MMARocks a Mirasem 

 39. Inne portale branżowe tez jakos bez wyczucia sie zachowaly i kilka ma na swoich stronach "artykul" Pana Mirka z pociskiem na Escobara i reszte redakcji….

 40. Ale chyba nie będzie żadnego spięcia i blogi trenera Mirosława będą na MMA ROCKS dalej pokazywane?

  ” Duma w kieszeń, schowajmy prywatne interesy i razem ciągnijmy ten wózek.”
  NA WIEKI WIEKÓW AMEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 41. Jak sie okazuje caly problem sprowadza sie do tego, ze mamy tylko jednego Escobara. Przydalo by sie co najmniej dwoch. Byl kiedys nawet taki film 🙂

 42. P.Kowalik to było aż za proste.Wypowiedz Mirka na poziomie srednio ogarniętego trolla.Akapit z PZMMA wiele wyjaśnia.

 43. Po przeczytaniu wpisu Pana Oknińskiego, muszę przyznać, że naprawdę mocno przesadził. Ochłonie, to zapewne sprostuje te niedorzeczności. Kurcze, przykro się czyta takie opinie, jakby nie było dość zasłużonej osoby dla polskiego MMA.

 44. Tak sie zastanawiam dlaczego Wloczykij i reszta ekipy MMANews opublikowala to na stronie glownej swojego portalu?

  Bardzo profesjonalnie.

  Kogos zal dupe sciska o wasza pozycje na rynku chyba.

 45. Kompletna klapa i świadczy że ich wpływ jest znikomy na polskie MMA

  skoro wpływ MMARocks jest znikomy to o co ta awantura 😀

  W ogóle nic co powiedział Okniński nie ma sensu, ma pretensje sam nie wie o co… Rozumiem że zrobił sporo dla mma w Polsce i zasługuje na szacunek, ale są jakieś granice. Dla mnie kompletnie się ośmieszył.

 46. Włóczykij ROFL

  Mmanews zachowało się bardzo nierzetelnie. Dla nich oświadczenie Mirka to była woda na młyn. Trochę chcieli rozruszać portal, zwiększyć liczbę wejść i komentarzy. Koledzy po fachu… heh.

 47. burak który zdradza słabe punkty swojego podopiecznego i próbuje pojechac redaktorów najlepszej strony o mma w polsce przez których popularnosc tego sportu z roku na rok diametralnie wzrasta. boli go to że nie może wbić sie na salony i dostac walke z koksem ktory wcale nie bylby taki bez szans gdyby dobrze przygotował się na okińskiego. trenerem jest dobrym ale czlowiekiem nie

 48. MMANews zachowało się jak typowe sępy. Potem im też dostało się w komentarzach, z czego zaczęli się grubo tłumaczyć dopisując się do komentarzy. 

  Takie afery mają jedną zaletę – środowisko się oczyszcza, wiesz kto jest z tobą a kto przeciwko.

 49. Nasmutniejsze jest to, ze cala akcja ma miejsce w momencie gdy stworzona przez Okninskiego PLMMA ma szanse na dynamiczny rozwoj, poprzez chocby obecnosc w TV. Naprawde nie rozumiem.

 50. Poki w MMA nie ma oficjalnego związku pod który podlegałyby wszystkie kluby MMA, to w czym problem? Jak ktoś widzi słabą działalność jakichś portali – to niech stworzy swój i problem z głowy. Póki co w polskim mma mamy sporo wolnego rynku i jak komuś nie podoba się jakaś inicjatywa moze stworzyc własną.
  P.s.
  Juz teraz widać, że jeden związek MMA stworzylby z tego sportu jedno bagienko.

 51. A już myślałem że M.O. pogodził się z waszym portalem a tu niepotrzebna wojna znów się zaczęła.

 52. Dziękuje.Dobranoc.

  Środowisko mma w Polsce za duże nie jest i kazdy kto współpracował z MMA Atack bądź Pawłem opinie na ten temat ma już wyrobioną.

  Tym oświadczeniem pan Mirek strzelił sobie nie kolano ale w głowę. 

 53. Okmińskiego boli dupa. stracił kure znoszącą złote jajka i teraz sra gdzie może żeby się wybić. Aż się nie dziwie że Pudzian mu spierdolił.

 54. Ta MMAnews ze swoim mikrofonem ala czarny wibrator niech lepiej się ogarnie. Ostatnio każdą akcje na MMARocks chcą przelać na swój sukces – naiver dostaje bana , na forum gównoburze – MMAnews zaczyna pisać że niedługo będzie forum na ich stronie. Teraz Grigori Saakaszwili wrzuca ten trolling niedocenionego Mirusia na główną.

 55. O ile dobrze rozumiem, to Mirek wkurzył się za to, że Escobar odmówił mu przyjęcia pozycji w jego związku a na dodatek miał jeszcze czelność w ogóle zaproponować Mirkowi Oknińskiemu jakieś porady odnośnie działania JEGO związku.

  Myślę, że to fajnie pokazuje jak bardzo marionetkowa będzie funkcja prezesa tego związku.

 56. Żałosne że koleś który przecież zrobił tyle dobrego szuka panicznie okazji żeby się wybić…
  Bezpodstawne zarzuty i obrzucanie błotem, gratuluję.

 57. Okniński ma się do polaskiego mma tak jak Wałęsa do polityki.
  Jego zasług nie można niedoceniać, jednak w pewnym momencie powinien usunać się w cień i przestać kompromitować

 58. "Ojciec chrzestny Polskiego MMA" a zachował się jak zwykły prostak, rzucanie błotem bez pokrycia to trochę zachowanie nie na miejscu, chyba, że robimy wokół siebie szum i zainteresowanie, panie mirku. 

 59. Warszawskie powiedzenie Mirek Świrek w końcu ma szansę przebić się do mainstreamu 🙂

  Niech Miras bardziej świruje, na pewno Orange tego nie zauważy 🙂

 60. tak wgl to mmanews jeszcze nigy nie miało chyba tylko komentarzy pod newsem…

 61. Przy całym szacunku dla osoby Pana Oknińskiego powienien zrobić to co mu Kawulski kiedyś zalecał w jednym z wywiadów a mianowicie wziąć rozbieg i zajebać głową w ścianę obserwując czy coś się zmieniło…

 62. Okniński zachował się jakby miał 5 lat. Jak się dziecku czegoś odmawia to to się obraża i focha… no identycznie jak on teraz

  Chyba za dużo koksu, co tak szumnie zarzucał Pudzianowi

 63. Parafrazując jego słowa o Pudzianie:

  – Mirek, robimy niedługo galę.

  – Ja lubię kłamać i pierdolić głupoty, ja lubię kłamać i pierdolić głupoty.

  I mój komentarz z mmanews:

   

  Błagam się Mirek, nie ośmieszaj się. To co zrobiłeś jest poniżej krytyki, bo tydzień temu dzwoniłeś do Pawła Kowalika, do którego masz tutaj tyle zastrzeżeń, z propozycją dyrektora generalnego w swoim związku, który nazywa Polskim Związkiem MMA i chyba tylko sam tam jest.

  I przepraszam bardzo, ale redaktorom mmanews znów brakuje obiektywizmu, wypadałoby napisać do kolegów z rocksów, że zamieszczacie takie oświadczenie i ich opinia również mogłaby się znaleźć na tej stronie, ale jak widać trzeba działać przeciwko konkurencji, mimo,że koledzy z tamtej strony są bardzo pozytywnie do Was nastawieni i mnie to boli jako fana MMA.
  Mou, tu dedo nos señala un camino…

 64. ”Ja lubię kłamać i pierdolić głupoty, ja lubię kłamać i pierdolić głupoty.” ROFL

 65. Nie wiem dlaczego psioczycie na mmanews ? Zamieścili info( z fb Mirasa), komentarza nie dali żadnego, ocb ?

  Domyślałem się, że prędzej czy później znajdzie się krzykacz, któremu wielofunkcyjność ekipy rocków będzie przeszkadzała. Tym nie mniej takie bezsensowne i bezpodstawne ataki trzeba odpierać, nie można się chamstwu dać pomawiać.

 66. Nie wiem dlaczego psioczycie na mmanews ? Zamieścili info( z fb Mirasa), komentarza nie dali żadnego, ocb ?

  A wszystkie wpisy ludzi z FB ze srodowiska wrzucaja ? Nie- tylko te ktore moga przyjebac ich konkurencji i rozpetac afere koperkowa.

 67. akurat parcie na szkło to od dawna ma Okniński, nigdy gościa nie lubiłem przez te jego buńczuczne wypowiedzi , teraz się tylko w tym utwierdzam, koleś mógł by dać sobie spokój

 68. Okniński zrobił wiele bardzo wiele dla Polskiego MMA ale te konflikty z Pudzianowskim, Burneika a teraz jeszcze z MMARocks…..

 69. Jeżeli Escobar mówi jak było z tą posadą dyrektora w Polskim Związku MMA, a nie ma powodów, aby nie uwierzyć Pawłowi, to pan Okniński jest hipokrytą.

 70. Ye wszystkie zarzuty są… po prostu głupie. Mirek jest wielką postacią polskiej sceny MMA. Jednak w tym wypadku… ręce opadają.

 71. to juz Kawul ma walke na stadion narodowy

   

  bilety pojda jak cieple buleczki…Laughing

 72. RIVALDO800 – taka wlaka nie wypelni sie nawet sali gimanstycznej w gimnazjum 🙂 chociaz PPV wsrod rocksow pewno sprzedaloby sie dobrze – moze przebiloby mityczne 300 subskrybcji – oby tylko transmisja nie byla robiona z LTE 🙂

 73. Pablo smigaj do Roberta podszkolic parter potem z Tomkiem troche stojki i jestes gotowy!

  Mirek na pewno jest bardzo wazna postacia w Polskim MMA, ale czesto jego wypowiedzi sa po prostu glupie.

 74. MMAFFUN, zrób jeszcze photoshopa "Mirek Okniński, you absolutely suck" ROFL
   

  A temat przykry. Nie można odebrać Mirkowi tego, co zrobił dla polskiego MMA, ale taki atak naprawdę jest dziwaczny i wygląda na jakieś bezsilne miotanie się w oburzeniu, że mimo tego, co zrobił, nie jest w gronie najbardziej znanych osobistości w sporcie i nie wyciąga wynikających z tego korzyści.

 75. Niby stary chłop, a zachowuje się jak dzidzia 🙁 A było tak spokojnie, ale jak zwykle budzi się ta „pierdolnięta husaria” i wojenka w polskim piekiełku. Smutne to. Zamiast razem promować ten sport, skaczą sobie do gardeł. Dla Oknińskiego, chyba jedyna szansa to terapia „Kawula” rozbieg, łbem w ścianę i ciągła obserwacja.

 76. Chcesz zostać sędzią MMA musisz sędziować koszykówkę
  wypowiedz jednego z redaktorów:
  7.Faktem jest, że sędziowałem sparingi (a nie walki) w programie MMAster. Sędziowałem w życiu ponad 700 spotkań koszykówki, co przekłada się na pewność siebie i sprawność w podejmowaniu decyzji oraz sprawne oko do detali. Jeszcze nikt nie zarzucił mi, że sędziowałem źle. Nic jednak nie wskazuje na to, bym miał wziąć się za sędziowanie zawodowych pojedynków ani jako ringowy, ani jako punktowy.

  Wiedziałem że się o to przywali ":D

  Kowalik polubił wpis 😀

  Edit

  pan Piotr Szymanowski udostępnił oświadzenie Kowalika

  Komentarz pod tym

  Akademia Sarmatia Po co Piotr to cytujesz? Grasz przeciwko nam? Piotr K. atakował mój klub. Jesteś za czymś takim, a przeciwko mnie? To się jasno określ. Fałszywych przyjaciół nie potrzbuję.
  15 minut(y) temu

  LOL 😀
  “You’re looking at the reflection of perfection.”
  [img][/img]

 77. Ostatecznie to…skoro ktoś ledwo się pojawia i dostaje Koksa i ME w mocnej organizacji MMA w Polsce, a P.Mirek całe życie związany ze sportami walki się swojego pojedynku doczekać nie może z nikim to w końcu i żyłka pęka.

 78. Niech sobie jeszcze znaczki przygotuja z napisem " bo MMA jest najwazniejsze" Laughing

 79. @Born2kill Pan Mirek chyba nie ma parcia na walke – kontuzja ? Wiek tez juz nie ten.

 80. Niestety — wszelkie powiązania redaktorów ( przecież niezależnego portalu) z różnymi inicjatywami powoduje takie insynuacje i domysły.
  Nie można być niezależnym dziennikarzem ( dla otoczenia — nie chodzi mi o rzeczywistość) mając powiązania z różnymi grupami interesów.
  Pytanie zasadnicze — czy redaktor skrytykuje jeżeli taka krytyka się należy ( a w przypadku imienin się należy ) imprezę, w której sam uczestniczy….
  Powiedzmy to jasno — nie!!
  W takim momencie nie jest osobą ani obiektywną ani wiarygodną. Takie fakty są właśnie podstawą do takich ataków jak Mirka Oknińskiego. (żeby było jasne to wg mnie mocno przeholował).
  Kłaniają się tu zajęcia z etyki zawodowej.( dla obu stron w tej sytuacji bo pan Mirosław jest też i organizatorem i trenerem). Albo jesteś biznesmenem albo posłem.
  Jeżeli i jednym i drugim to samo przez się powoduje to insynuacje i podejrzenia,że używa się swoich możliwości do robienia interesów przy okazji.
  Nawet prawo o tym mówi….
  Oczywiście tylko jeżeli chce się być niezależnym dziennikarzem.
  Nie można brać pieniędzy od jakiejkolwiek instytucji a potem być jej recenzentem.
  To po prostu nie etyczne — tylko czy ktoś się tym tutaj przejmuje?
  Powoli przychodzi czas aby się zdecydować — jestem albo jednym albo drugim a nie i tym i tym.

 81. nie rozumiem jak tak mozna srac do jakby nie bylo tez wlasnego gniazda…

  z jednej strony Mirek dobrze promuje MMA ale jak mu cos odwali to .. az szkoda slow 🙂

 82. Od siebie tylko dodam, że trener Okniński nie zgłaszał żadnych obiekcji, kiedy nie posiadając żadnego kursu, punktowałem walkę jego zawodnika Marcina Naruszczki w KSW. Co więcej mój sędziowski debiut miał miejsce na gali Ring XF w Poddębicach, gdzie nie tylko sędziowałem walki zawodnika MMA Okniński Kamila Łebkowskiego, ale punktowałem walki obok samego trenera Oknińskiego.

  Dzisiaj mam na koncie już prawie 100 wypuntkowanych rund w profesjonalnych walkach. Jeśli ktoś uważa, że źle sędziuję chętnię o tym porozmawiam, ale nie sądzę bym w tej chwili potrzebował kursu.

 83. Mimo tego, że Okniński zawsze był kontrowersyjny to i tak go lubiłem bo może nie do końca się z nim zgadzałem ale jego komentarze wywoływały uśmiech na mojej twarzy ale to co robi teraz to jest żenada.. Co on chce osiągnąć?? Przypomina mi się wypowiedź Macieja Kawulskiego:

  „Mirek Okniński jest człowiekiem który cierpi straszne katusze od lat, że jest nieistotnym elementem czegoś co bardzo kocha (MMA) i ja to rozumiem bo gdybym ja coś bardzo kochał bez wzajemności to prawdopodobnie też bym cierpiał ale po pierwsze:
  – nie jest to powód żeby obrażać naszą federację, po drugie,
  – nie jest to powód aby obrażać zawodników, a po trzecie,
  – nie jest to powód aby być upośledzonym umysłowo, a czasem jak słucham Mirka to mam takie wrażenie,
  Moje ćwiczenie dla Mirka to: rozbieg, uderzenie głową w ścianę i obserwacja, cały czas obserwacja czy coś się zmieniło. Mała szansa, natomiast chyba jedyna.”

  http://www.youtube.com/watch?v=VFF5Z-G3SAY

  Zgadzam się w 100%

 84. Jedyną związkową funkcję jaką piwieżyłbym Oknińskiemu jest stanie i krzyczenie na blokadach i strajkach. Tam by się sprawdził doskonale.

 85. I na tych strajkach mógłby prowokować feministki z wąsami, które rzuciłyby się na niego, tam mógłby pokazać swoje umiejętności MMA.

 86. Zawsze pisałem na mmarocks, że Okniński jest człowiekiem, który potrafi tylko tworzyć problemy, wywoływać idiotyczne, bezsensowne spory. Do tego nie ma zupełnie klasy. Jego zarzuty są idiotyczne, ale PO CO wy dyskutujecie z tym człowiekiem? Rozumiem, że padają ciężkie zarzuty pod waszym adresem, inwektywy, ale wdając się w dyskusję z opanowanym przez paranoję trenerem pokazujecie, że jest sprawa, że jest o czym dyskutować. Ignorujcie niebezpiecznych ludzi, piętnujcie głupotę, ale nie dyskutujcie z nią.
  Escobar „legendarną postać polskiego mma” – wiem co zrobił M. Okniński dla polskiego MMA, ale nazywanie go legendarną postacią mma to jakieś nieporozumienie, rozumiem jaki efekt chciałeś osiągnąć, doceniając go na początku „oświadczenia”, a później punktując tego Pana, ale nie odrywajmy się od rzeczywistości. Na razie legendarnych postaci nasze MMA się nie dorobiło, a jeśli kogoś już tym mianem określać, to znam wielu bardziej zasłużonych, zasługujących bardziej od Pana Oknińskiego.
  Panowie odpuście sobie rozmowę, oświadczenia, zacznijcie ignorować tego Pana i jego przedsięwzięcia to będzie wystarczająca odpowiedź dla niego, tylko taką odpowiedź ZROZUMIE.

 87. Ktoś tam wczesniej dobrze porównał Miroslawa do kaczora, wszedzie widzi spisek.

  Czyli albo się zgadza z Mirkiem albo jest się jego wrogiem??  hmmm  ciekawe….

 88. nie chce nikogo obrazac ale proponuje panu Mirkowi cwiczenie od Kawula, rozbieg i glowa w sciane i tak jak kawul mowi ciagla obserwacja:) moze cos sie zmieni:)

 89. ź: mmanews

   

  Dzisiejsza publikacja ostrej wypowiedzi Mirosława Oknińskiego wzburzyła wiele osób, które uznały, że to doskonały pretekst do podzielenia się niechęcią do którejś z dwóch stron, albo do nas, jako publikujących bez komentarza tego typu cytat. Ten tekst skierowany jest głównie do krytyków, których opinię szanujemy, ale uważamy, że doszło tu do dużego nieporozumienia. Jeśli bowiem ich opinie były prawdziwe, oznaczałoby to, że albo mamy Was za idiotów, albo sami nimi jesteśmy.

  Publikować czy nie publikować?

  Zarzuty o niechęć do członków redakcji MMARocks w pewnym sensie rozumiem. Są wyssane z palca, ale tak to może wyglądać z zewnątrz, gdzie ludzie postrzegają nas jako konkurencję. O ukrytych żalach czy pretensjach mowy tutaj nie ma, ale na pierwszy rzut oka możecie odnosić takie wrażenie, bo jesteśmy teoretycznie po dwóch stronach barykady.

  Bezpodstawne są jednak zarzuty o samą publikację wypowiedzi Mirosława Oknińskiego. Nie podoba mi się do końca forma, w której została umieszczona, ale sam także na pewno bym ją wrzucił. Codziennie pojawia się wiele mniej istotnych newsów i tak poważny zarzut w związku z tyloma aktualnymi wydarzeniami powinien znaleźć się na każdym portalu branżowym. Twierdzenie inaczej uważam za pieniactwo i doszukiwanie się we wszystkim złej woli.

  Czy mamy Was za idiotów?
  Ostatecznie jednak chciałbym, żeby każdy krytyk naszej postawy odpowiedział sobie w duchu na proste pytanie. Czy naprawdę macie nas za idiotów? Jeśli komuś wydaje się, że w krytykowaniu kogoś, kto robi dobrą robotę, widzimy swoją szansę na zabłyśnięcie, to musi naprawdę nisko nas oceniać. A może myślicie, że to my mamy Was za idiotów, którzy nie są zdolni do analitycznego myślenia i będą na tej podstawie nam słodzić i krytykować konkurencję?

  Macie okazję zobaczyć nas przed kamerami, spotkać na żywo, czytać nasze wypowiedzi. Wydaje mi się, że nie ma wątpliwości co do tego, że staramy się o Was dbać i traktujemy Was dość poważnie. Proszę tylko o to, byście robili to samo w zamian.

  To może jakiś komentarz?
  Swoją osobistą opinię na ten temat umieściłem w komentarzach pod poprzednim postem. Uważam, że w Polsce nie sposób działać inaczej, niż dwojąc się i trojąc przy wielu różnych zadaniach. Człowiek-orkiestra to na polskim rynku standard, bo pieniędzy do zgarnięcia jest wciąż niewiele, a jeśli ktoś chce na MMA zarabiać, to musi korzystać z każdej okazji i tworzyć nowe.

  Koniec końców dziwi mnie jednak atak Mirosława Oknińskiego, bo on sam zaangażowany jest mocno w „politykę MMA”, w ramach mniejszych i większych konfliktów, czy stworzenia PZMMA i PLMMA.

  Rozkładać wszystkich argumentów na części pierwsze nie będę, bo obydwie wypowiedzi oceniliście już sami w komentarzach, a jak wspominałem, nie uważamy Was ani trochę za idiotów i każdy z Was miał kilka wartościowych rzeczy do powiedzenia.

  http://www.youtube.com/user/TheVoranek

 90. Wracam do domu po calym dniu, chcę spokojnie obejrzeć galę, a muszę czytać takie gówno…

  Panie Mirku, robił Pan wielkie rzeczy dla MMA pod  względem organizacyjnym, promocyjnym, szkoleniowym, ale lepiej niech Pan zostanie już tylko przy treneowaniu.

  Przyszli lepsi, mądrzejsi, wyształceni i to normalna kolej rzeczy, że wzięli na siebie ciężar promocji sportu.

  Choć nie podobają mi się wszystkie działania Pawła Kowalika to trzeba wyraxnie powiedzieć, że gdbyby dał sobie spokój teraz, to całe polskie MMA ucierpaiłoby na tym. Jest po prostu dobry w tym co robi i stąd takie zainteresowanie jego osobą.

 91. To ładnie się porobiło, szkoda, że tego typu dziwności ze strony Pana Mirka Oknińskiego nie wpływają dobrze na całe środowisko mma w tym kraju o dobro którego sam przecież tak zabiega. Z ciekawości musiałem zajrzeć na profil Pana Mirka na facebooku, zjechałem trochę w dół, gdzie znalazłem soczystą wypowiedź Pana Marcina Najmana. Zakładając, że to prawdziwy Pan Marcin, to pokazał tylko, że jest większym idiotą niż sportowcem o co chyba nie trudno w jego przypadku. Szkoda tylko, że konkurencyjne portale troszkę źle się zachowały. A co do treningu, to nigdy nie jest za późno 😉 Pan Mirek po raz kolejny pokazał, że dał by radę w Dlaczego ja :/ A szkoda bo człowiek ten zrobił wiele dla tego sportu i tego mu zabrać nie można. Co to się z ludźmi dzieje. Jeszcze trochę i będziemy mieli Kim Dzong Una polskiego mma ;p

 92. Chcesz zostać sędzią MMA musisz sędziować koszykówkę
  7.Faktem jest, że sędziowałem sparingi (a nie walki) w programie MMAster. Sędziowałem w życiu ponad 700 spotkań koszykówki, co przekłada się na pewność siebie i sprawność w podejmowaniu decyzji oraz sprawne oko do detali. Jeszcze nikt nie zarzucił mi, że sędziowałem źle. Nic jednak nie wskazuje na to, bym miał wziąć się za sędziowanie zawodowych pojedynków ani jako ringowy, ani jako punktowy.

  Okninski na fb

  a pod tym jego komentarz 

  ,,koszykowka w MMA jest wazna''

  Wysmial jeden z punktow Kowalika 

   

   

 93. Wracam do domu po calym dniu, chcę spokojnie obejrzeć galę, a muszę czytać takie gówno…

  U mnie to samoSmile  Miras poszalał ostro.

 94. Wysmial jeden z punktow? Swietnie, ale to jest wlasnie pokazanie ze nie ma sie argumentow. Nie odniosl sie na powaznie co do sprostowania klamstw tylko wybral fragmencik ktory latwo zripostowac. Okninski po tym wybryku stracil cholernie duzo w moich oczach….

 95. Najman brzydko pojechal na fb Kowalika Facepalm

  tekst na poziomie 11 latka , to jego konto zadnen fake jakby co

   

 96. Mirka. Faktycznie jak dzieci. Paweł nie powinien się dać sprowokować i przemilczeć sprawę. Nie karmić trolli.

 97. Marcin Najman Ten caly "redaktor" kowalik pochodzi z Czestochowy, a tu u nas od lat mowi sie w pewnych kregach ,ze jest pedalem. Mysle ze to powoduje u niego ogromne kompleksy i na sile robienie z siebie eksperta od meskiego sportu czyli mma, mimo tego ,ze w zyciu nie mial rekawic na reku. Mimo tego, ze przed pierwszym sparingiem w zyciu z pewnoscia skonczylby na sedesie ze sraczka. Amen

   

  Marcin Najman Poza tym, jezeli ktos chcialby zostac sedzia mma, to naturalna droga jest zaczac od koszykowki   

   

 98. Jak Najman się nie uspokoi to opublikuje rozmowę telefoniczną z nim gdzie prosi mnie żebym usunał z komentarzy MMARocks jego zdjęcie na którym ma zaklejony nos plastrem bo "bo ktoś mu to zdjęcie wykradł z komputera podczas imprezy hehe" 😀

 99. ROFL A tak serio dobrze że Kowalik nie reaguje.Niech lepiej prześpią się ,może jutro ogarną się 🙂

 100. komentarze sa na koncie Mirka Okninskiego dodal je 20 minut temu pod jego newsami na temat tej sprawy

 101. Jeszcze jego tu brakowałoFacepalm Trzeba przyznać, że sie z Mirkiem nieźle dobrali. Jeden głupszy od drugiego.

 102. A to jest w ogóle prawdziwy Najman, bo mi się wydaje, że to jakiś 13-latek podzszywający się pod tego "zawodnika" z Częstochowy. Najman raczej nie używa słowa pedał, nigdy nie słyszałem, żeby się tak odzywał. Prędzej by pojechał o jakimś dziadku w ss, tak jak nawiązując do Burneiki zaczął gadać o litauen ss.

  Def, to zdjęcie? 

 103. Hehe, widzę że coraz ciekawiej się w tej sprawie robi 🙂 Najman gadający głupoty (jak zwykle), potem zapowiedź opublikowania "taśm prawdy". Ciekawe co dalej 🙂

 104. No patrząc na to że ma wpisany związek z tą blondyną i ona też ma to samo to to konto jest prawdziwe na 100% :DD

  To już jest hit, def wrzuć tą rozmowę 😀

 105. tak to  on zaden fake powaga , nawet ma ta laske dodana ze sa w zwiazku itp jego konto na bank

 106. Może i by miał sraczkę ze stresu, ale na pewno by tak szybko i umiejętnie nie klepał 😉

 107. To pewnie macie racje ;). Trudno mi jakoś odróżnić konto normalne od konta fikcyjnego.

 108. Srajman niech zamknie pape. Może mnie pozywać do sądu ten śmierdziel. Zaraz robie photobomby z jego ryjem i wrzucam wszędzie 😀

 109. defthomas Teraz wyjdzie na to, ze Rocksi to faktycznie  grupa trzymajaca wladze, ktora ma haki na wszystkich 🙂 

 110. Widze że  promowania oknińskiego na plecach pudzianowskiego i najmana sie skończyło to  teraz promuje sie na plecach mma rocks. Najman też robi szum bo niedługo jego "wielki powrót" do boksu z simko. Walka idealna na PPV będzie rekordowa sprzedaż więc "El Cholesterol" już podkręca atmosfere żeby ludzie o nim nie zapomnieli. Poza tym śmieszne że najman wpieprza sie do rozmowyo sporcie, gdzie sam nie ma zbyt wiele współnego z żadnym sportem walki.

  „Niektórym na tym forum nienawiść do KSW utrudnia racjonalne myślenie”

 111. na miejscu Kowalika tak bym tego nie zostawil z tym wpisem Najmana

   

  pojechal za daleko 

   

   

  No wlasnie o tym tez pisze , pierwsze zdanie jest naprawde hanbiace , a nawet go znieslawia uzywajac zwrotu ,,pewne kregi mowia…''

 112. Ja bym sobie zrobił kopię tych bzdur, na wypadek zniknięcia czegoś, w poniedziałek waliłbym do adwokata i kazał wytoczyć sprawę. Nie pierdoliłbym się nic a nic. Na tym poziomie jakieś zasady muszą być. Dla zasady żądałbym rekompensaty w formie płacenia na cel charytatywny. Takiego pomawiania i oskarżeń nie popuściłbym bezkarnie. 

 113. @maryjan Uważam że znieważenie kogoś publicznie w takim stylu tez powinno być oddane w ręce odpowiedniej instytucji. Ale ja Photobomby i tak porobie. 

 114. Skoro Smuda wygrał sprawę z Tomaszewskim za mniej wulgarne słowa…

 115. Najman wyznaje zasade "Ten kto pokona samego siebie jest najpotężniejszym wojownikiem"Laughing

  Samodestrukcja już była w walce z Saletą kiedy ubił sobie nogeLaughing

 116. Najman podczas sparingu z Tobą to by nawet 10 latek się nie obsrał, bo byś klepał po zablokowanym low kicku.

 117. Volf masz rację, Najman jest jak samuraj, niszczy siebie, żeby przeciwnik nie mógł tego zrobić Laughing

 118. Szanownym redaktorom proponuje zamknąc powyższy temat bo dyskusja z kimś takim jak  Najman nie ma sensu, podobnie jak polemika z  zasłużonym jak i zakompleksionym Okonińskim który ma pretensje do wszystkich którym się w życiu cokolwiek udało. Tego co mówi jeden i drugi nikt MĄDRY na poważnie nie traktuje.

  Od 5 lat (tj. 2008 roku ) odwiedzam MMARocks i mogę powiedzieć, że dużym sentymentem dażę tą stronę i w pewnym sensie stanowi część mojego, życia o czym świadczy fakt, że prawie codziennie tutaj zaglądam i spędzam na niej jakieś 70% czasu który przeznaczam na przeglądanie internetu. 

  Trzynaście tysięcy ludzi jest Wam Panowie wdzięcznych, za to co robicie od lat i nie ma znaczenia czy robicie to za darmo czy czerpiecie z tego jakieś korzyści. To wasza sprawa nie nasza. Portal jest za darmo więc my Wam nic nie płacimy. Z niczego nie musicie się tłumaczyć i mam nadzieję, że dalej będziecie robić to co do tej pory.

  A co do Najmana to:

  MARCIN! JEBIE Z CIEBIE CAŁA POLSKA !!! 

 119. Wujek dawaj te bomby jak zrobisz. Nie wiem po co ta ciota najmanowa (specjalnie nazwisko z małej) się wtrąca, wcale bym się nie zdziwił jakby wcześniej się dogadał z mirkiem żeby "dołożyć do pieca". 

  Redaktor Kowalik nie miał rękawić założonych ? Najman założył i jak to się skończyło wszyscy wiemy, jedynie kogo potrafił pokonać to słowaków w ciąży z bilansami 5:50. Z jednym takim i tak przegrał przez tko 

 120. Ale przedmowcy maja racje, na miejscu Escobara bym pozapisywal strony (screenshoty to nie dowod) i do prawnika.

  Photobomby made my day 😀

 121. O co niby mialby pozwac Najmana ? O nazwanie kogos pedalem ? Przeciez to nic obrazilwego to poprostu orientacja seksulana 😉

 122. Przeciez ten temat to kopalnia śmiechu 😀

  Już samo wejście smoka Mirka poprawiło mi humor a jeżeli te konto naprawdę należy do Najmana to:

 123. Tomaszewski przegrał sprawę ze Smudą bodajże za słowa "prostak" i "padliniarz" 🙂 😀

   

  No na bank prawdziwe… Przecież fikcyjne konto nie dodałoby narzeczonej i ona by pewnie tego nie zaakceptowała….

 124. Ja pier…ale masakra. Takich rewelacji to się dziś na stronie nie spodziewałem.

  Chcę sprawy Pawła o znieważenie! I publicznych przeprosin Najmana na MMA Attack + trochę gotówki. Kur…co za dno z ludzi potrafi wyjść 😀

  Twardziel się nam kur.. znalazł. Mógł tak twierdzić do czasu debiutu w MMA, potem już jego twardość jest przykładem tragikomedii.

  Dbgoku, najman trzyma ręcę bliżej ziemi, żeby mógł łatwiej odklepać.

 125. pedałem to jesteś ty, udawany sportowcu

  Hahahah, jakiś koleś pocisnął Najmana ;]

 126. Hahahah, jakiś koleś pocisnął Najmana ;]

  A gdzie ten komentarz, na fb ? Daj link bo nie umiem znaleźć.

 127. nextpage

  Chael ” The People’s Champ ” Sonnen                           Alistair ” The Reem ” Overeem

 128. To Najman i jego rywale od jego wszystkich "W"? A ogórki to jego trash-talk wobec nich, bo tłumaczy im, że są jak one dla niego, a on jest godny tytułu mistrza…

 129. Stawiam stówę, że ten po prawej by go złożył jednak. Widzę po oczach "Gegard style".

 130. To co, robimy fanpejdza na fejsie „Gdyby nie Kowalik, bylbym jak Dejna Łajt” ze smutna mina pana Mirka na profilowym?

 131. Tak, tylko ja go nie mam w znajomych bo go nie znam. Mógłby mu tam ktoś pocisnąć prawdą…

 132. Gdyby każdy mógł to skomentować to taka dawka hejtu by na niego spadła, że nie nadążyłby z kasowaniem.

  @raynor187, oglądałem już ten materiał kiedyś i najbardziej mnie rozjebało w tym, że robi prawko albo co rok, albo co pół roku. Jakim trzeba być nieodpowiedzialnym, albo zwyczajnym idiotą, żeby tracić co tyle czasu prawko. Kurwa, zawodowi kierowcy jakoś nie mają problemu z takimi rzeczami. Mój wujek tygodniowo przejeżdża naprawdę dużo kilometrów, bo pracuje w firmie która stawia wiatraki, że czasami kilka razy w tygodniu jeździ z Torunia do Olsztyna lub okolic, żeby coś załatwić i jakoś ani razu nie stracił prawka.

 133. To jest spisek, wszyscy na wszystkich chcą się tą akcją wypromować: mmarocks, Mirek, Najman zwietrzył sprawę itd. Już widzę nagłówki na onecie. A tak serio to niezły kabaret.

 134. To co, robimy fanpejdza na fejsie "Gdyby nie Kowalik, bylbym jak Dejna Łajt" ze smutna mina pana Mirka na profilowym?

  Rób! Masz pierwszego lajka na starcie ode mnie.

 135. Najman dokłada do pieca, niedługo jego "powrót", chce się ludziom przypomnieć, tak choćby ktokolwiek o nim zapomniał.

  Zakładajcie fanpage'a. Drugi lajk ode mnie.

 136. jednak w jednym trzeba się z nim zgodzić, wielu użytkowników ciągle pisze że chce super walki, chce więcej gal itd promocja na MMARocks powinna to zapewnić skoro jest tylu użytkowników a gdy przychodzi co do czego to na galę pójdą znajomi zawodników i jacyś lokalni fani MMA a na forum są tylko pytania o stream…

 137. @ halny – Mnie rozpierdala najbardziej to, że gada bzdury o tym, że to ekologiczne auto a widać że siedzi tam butla . Co do prawka to też, ale jego prostactwo dobrze widać, wysłowić się nie potrafi, typiara go pyta o jedno, a on yy.. ee.. i o drugim gada. Ale śmiać mi się chciało jak powiedział, że skończył studia – MUZYCZNE    w sumie to mógłby zrobić kurs kelnerski, podstawy już ma 

   

  @up – ja też polajkuje 

 138. @raynor187, albo kiszenia ogórków 

  @mars225, idź stąd i wróć z matką, bo pierdolisz głupoty.

 139. Musze zobaczyc jutro jak to sie tworzy vo teraz na tablecie siedze i nie wiem czy na mobilnej mozna.
  A jest jakies fajne focio na profilowe?

 140. @maras255 to wina MMARocks, że ktoś nie chce iść na galę? Nie rozumiem tego oburzenia Oknińskiego, że MMARocks nie zapewnia promocji gali. Zapewniamy i o każdej zbliżającej są infromacje na stronie. Jak ktoś się ogranicza do wysłania informacji na portale branżowe a nie inwestuje w żadne plakaty, ulotki, patronat radia czy cokolwiek to nie dziwne, że hale są puste. Po za tym gdybyście czasami poczytali jak profesjonalnie napisane są niektóre informacje prasowe to pomyślelibyście, że to jakieś dzieci pisały. Raz, że CAPSLOCKIEM, dwa z błędami, trzy merytorycznie źle. 

 141. Meru – dlatego takie rzeczy powinno sie zlecac osoba ktore sie na tym znaja – czyli redaktorom mmarocks i kolejna fucha gotowa 😉

 142. No w sumie to taką fuchę już jeden "małolat" pełni ale widać Pan Mirosław zapomniał to wypomnieć Smile

 143. wierzę, że gdyby redaktorzy MMAROCKS mieli pozwolenie na zapędzanie czytelników na każdą polską galę poganiaczami do bydła to nie szczędziliby razów, ale niestety nie mogą. A każda inna metoda nie jest wystarczająca.
  Shame on us. 

 144. żenada wpisy najmana na profilu okińskiego, może chce wrócić do wielkiego MMA pod okiem swojego byłego trenera

  "pedałem to jesteś ty, udawany sportowcu"  – piękne
  zdjęcia które niektórzy wstawiają w tym temacie też niczego sobie ahahah

  masakra, jeszcze bazelaka tam brakuje

 145. Najman z Mirasem sprawiają, że emocje z MMA zwiazane z dniem dzisiejszym nie skończą się w Szwecji;p. Pierwszy raz czuję, że Pudzian mógł mieć racje mówiąc, że Miras jest nienormalny.

 146. nie wiem jaka Kowalik ma psyche , ale po wczorajszym na pewno troche go ,,chlopaki'' zdolowali , Mirek tymi zarzutami a teraz jeszcze Najman tym wpisami , chlopy 30-45 lat a a takie rzeczy

 147. Paweł na pewno przejął się takimi słowami ze strony tak wybitnego sportowca… Nie wiem jak On to przeżyje…

 148. Po prostu Najman chce kolejnej walki na mma attack

  Escobar 100kg nie wazy, wiec Marcinek w koncu mialby szanse!

 149. mat 01

  Na profilowe widzę tylko jedno! Zdjęcie z dziubkiem, które miał na jakimś plakacie, już nie pamiętam jakim, ostatnio jakiś taki zacny plakat był 😀 Chyba MMC

 150. Tym ludziom nie warto poświęcać uwagi. Niczego lepszego dla nich zrobić nie możecie.

  Najman żyje z tego, że się o nim mówi. Wyczuł lotny temat i od razu zaczął pierdolić głupoty.

 151. Czemu śmiejecie się z gościa, który przed walkami swoich zawodników unosi koszulkę swojego klubu do góry i idzie z nią do ringu myśląc, że to baner reklamowy. To bardzo nie ładnie z Waszej strony.

 152. Chmura przyszedł i rozjebał system 😀
  Aż poszukam tego kadru żebyśmy wszyscy się pośmiali .

 153. Za ten obrazek z napisem Ludzie Honoru, pewna ekipa z Łodzi zapewne by sie wkurwila Laughing

 154. To że Mirek jest ………. to wiedziałem zawsze, ale że aż tak mu odpierdoli? Nie rozumiem jaki miał cel taki apel do „społeczeństwa mma” ale może zwyczajnie niektórych boli że ktoś zarabia pieniążki na tym co mu wychodzi i co lubi robić…

 155. Jak niewiadomo o co chodzi to chodzi o pieniadze, proste, a zeby rzucac kamieniami trzeba samem byc bez winy.

 156. witam,

  Dobrze Fresh napisał – głownie chodzi o superligę MSW – Escobar zrobił 1 gale , która sportowo i marketingowo zagroziła PLMMA .

  I byle jak najdalej od ludzi pokroju Mirosława Oknińskiego , którzy będą tworzyli jakiekolwiek związki regulujące prawo w MMA.

 157. Sam moment był dobry jak najman przy takiej smutnej nucie wychodzi, a za nim ten trzyma tą koszulke.. ROFL poważnie się zrobiło wtedy Laughing

 158. Brak słów na to co napisał Okniński. Już dawno miałem bardzo negatywne zdanie na temat jego osoby i nie sądziłem że może być ono jeszcze gorsze, a jednak może. W sumie to cieżko mi sie zgodzić z czymkolwiek z tego jego wpisu. Stawianie tez bez argumentacji to poziom przedszkola. Napisałbym co sądze o tym czlowieku ale boje sie ze bedzie chcial sie pozniej sadowac bo tak zawistnej i zazdrosnej osoby dawno w MMA nie spotkałem. On mysli ze rozwoj mma to jest 100 procent jego wkladu i nikogo innego. Powiedz przy nim ze popularyzacja mma w polsce to zasluga KSW a rozszarpie Ciebie na miejscu. Zero szacunku mam do Okninskiego jako osoby a o wkładzie czystko sportowym w mma juz dawno zapomnialem bo teraz jego osoba wg mnie nie ma juz zadnego wplywu na te dyscypline. To co bym jemu proponowal to zeby trzymal sie od mediow z daleka bo prezentuje sie prostacko tak jak Walus swego czasu ale ten ostatnio sie mocno poprawil i brawa dla niego za to.

 159. Ludzie którzy oceniają innych nie mogą sobie poradzić 
  gdy ich ktoś ocenia.
  W 2002 zorganizowałem pierwsze walki w klatce 
  w 2003 zorganizowałem turniej`w którym walczył Kawulski (gdyby Kawulski u mnie nie trenował i nie walczył KSW mogło by się zacząć trochę póżniej)
  od 2002 do 2005 zorganizowałem 11 gal zawodowych
  w 2005 roku zaorganizowałem pierwszą ALMMĘ
  od 2005 do 2013 zorganizowaliśmy zawodów ALMMA 35
  od kwietnia 2012 do marca 2013 zorganizowałem 13 gal PLMMA
  Czy mamy kogoś na polskim rynku mma kto zorganizował 35 gal amatorskich
  i 24 gale zawodowe ?
  Myślę że mam prawo głosu do tego co w polskim mma jest dobre a co złe.

   

  Z fb Mirka

 160. E, ta koszulka Okninskiego nie jest AZ TAKIM wielkim powodem do wstydu. Obejrzyjcie sobie wyjscie Nicka Diaza do walki z Sakuraiem w Dream, ta sama sytuacja. Nie zdziwie sie jak Chute Boxe w czasach Pride'u rowniez uzywalo t shirta jako banneru reklamowego.

 161. Weźcie przestańcie już jechać po nich, nie wolno się nabijać z ludzi chorych, a ci dwaj niewątpiwe tacy są.

 162. Ludzie którzy oceniają innych nie mogą sobie poradzić gdy ich ktoś ocenia.Tak się składa, że dziś żyję równo 8200 dni. Jako że człowiekiem jestem, kupę wydalam codziennie, czasem nawet 2 razy. Uśrednijmy jednak że będzie to 1,5 kupy na dzień co daje 12 300 kup. Czy mamy kogoś na polskim rynku mma kto wysrał się ponad 12 000 razy ? Pewnie mamy. Myślę że mam prawo głosu do tego co w polskim mma jest gówniane a co nie. Testy Mirka są gówniane.

 163. W 2002 zorganizowałem pierwsze walki w klatce  –

  w 2003 zorganizowałem turniej`w którym walczył Kawulski(gdyby Kawulski u mnie nie trenował i nie walczył KSW mogło by się zacząć trochę póżniej)

  W 2002 – 2005 zorganizowałem 11 gal zawodowych.

  bardzo fajnie , tylko jaki to mialo wpływ na popularyzację tego sportu w Polsce ?-  znikomy , a praktycznie żaden (większy udział w popularyzacji mieszanych sztuk walki miał juz film krawy sport 1988 roku).

  Moim zdaniem pierwszy cokolwiek znaczący krok na popularyzację tego sportu zrobiło KSW w 2004 roku- pokazując go w lepszym świetle, na ringu , w telewizji i w ciekawej oprawie – i nie może Pan Mirek twierdzić ,że dzięki jego pomysłowi zorganizowania turnieju w klatce KSW zaczęło istnieć , bo 1 medialne i oficjalne walki w klatce zorganizowało UFC w 1993 roku i było o nich zdecydowanie głośniej niż o Pana galach .

  Potem troche później Mirek Okniński stworzył ciekawy projekt ALMMA itp itd.

  Podsumowując – nie ma wątpliwości ,że Pan Mirek Okniński ma swój bardzo duży wkład w rozwój tego sportu jako trener i organizator  – jednak nie jest on jedyny i najbardziej znaczący w Polsce  –  z czym chyba nie bardzo może sie pogodzić.

 164. Zupełnie na marginesie, bo nie chce mi się uczestniczyć w całym tym flame, bo szkoda mojego czasu. Interesuje mnie inna kwestia:

  Panowie, nie zastanawialiście się nad tym, że faktycznie sędziując(i nie ma znaczenia czy sparingi, czy jesteś punktowym, czy czasowym)nie posiadając uprawnień po prostu w chu#$ szkodzicie(?):

  – sobie – nieważne jakim jesteś sędzią i jak zacne są Twoje intencje – nie masz dokumentu uprawniającego Cię do wykonywania danej funkcji, to sobie zrób(pierwsza lepsza ALMMA 100 pln i kurs sędziego masz zaliczony – po temacie).
  Sami podkopujecie zaufanie, którym Was ludzie obdarzają

  – zawodnikom – przecież każdą walkę zakończoną decyzją można zamienić na NC lub potraktować jako amatorskie lub ciul wie jak – po prostu nieważne ile meczów koszykówki(co to za argument w ogóle), tudzież rund sędziowaliście – robicie to bez uprawniającego do tego dokumentu „kropka!”

  – organizacji – mam nadzieję, że sędziujecie za darmo, w przeciwnym razie pytam:
  WTF, PANOWIE WTF?!

  Venom, jak możesz(właściwie jak śmiesz powinienem tu napisać) mówić o sędziowaniu „profesjonalnych walk”, jeżeli nie jest się profesjonalnym sędzią?!
  Przecież z automatu ta walka nie jest profesjonalną(tak na logikę)!

  100 rund bez papieru – ja pier@#$!!! – argument „Jeśli ktoś uważa, że źle sędziuję chętnie o tym porozmawiam, ale nie sądzę bym w tej chwili potrzebował kursu.” jest po prostu perełką – człowieku, te 100 rund, to jakby ich nie było – każdą sędziowaną przez Ciebie walkę na upartego można unieważnić – a kurs potrzebujesz, nie po to, żeby się nauczyć tego fachu, tylko po to, żeby żadnemu zawodnikowi krzywdy nie zrobić brakiem papieru.

  Zróbcie coś z tym, bo wstyd. :/

 165. Sam moment był dobry jak najman przy takiej smutnej nucie wychodzi

  Jak można Arahję Kultu nazwać smutną nutą? Druga sprawa, że tekst i przesłanie piosenki ma się nijak do tego co się dzieje w okragonie.

 166. @Murphy

  Pokaż mi organ, który wydaje licencje (uprawnienia) sędziom na sędziowanie profesjonalnych pojedynków, to przyznam ci rację (tylko nie wspominaj o ALMMie, bo to nie to samo)

 167. @MurphyTheOne – papier od Mirka za 100zl i bedę lepszym sędzią do Venoma? Jakie to proste że wcześniej na to nie wpadłem:)

 168. No tak, bo w Polsce się utarło, że na wszystko trzeba mieć papierek. Bez odpowiedniego kwita można bezproblemowo deprecjonować czyjeś osiągnięcia i profesjonalizm. 

 169. Czołówka w Polsce jesli chodzi o sędziowanie a ty sie przypultałes o papierek od mirka?:D

  Zabawa w tym temacie nadal trwa <dance> 😉

 170. Niedługo żeby oglądać mma trzeba będzie trenować co najmniej 3 lata albo zrobić kurs w PZMMA za 100zł

 171. Możesz przesędziować 1000 walk, ale jeśli nie masz papierka od Mirka to tak jakby tych przesędziowanych walk nie było ROFL

 172. @MurphyTheOne
  Venom pisał, że nei ma czegoś takiego jak oficjalne papiery sędziego MMA w Polsce a te kursy o których piszesz  są robione przez ten cały PZMMA, czyli potworka stworzonego przez Mirka do wyciągania haraczy od małych organizacji i , teraz jak się okazuje biednych ludzi którzy chcą zostać sędziemi. 
  Poszukaj sobie wypowiedzi Venoma o tym jak dużo KSW robi w kwestii szolenia sędziów i wypracowywania odpowiedniego modelu sędziowania a potem porównaj to z sądziowaniem walk swoich zawodników przez Oknińskkiego i jeszcze raz zastanów się, czy kurs sędziowania od takiej osoby, będącej twarzą takiego związku jest pomocny, czy raczej szkodliwy.

 173. Bekgrand z koszykówki, też nic wam nie da więc nawet nie mówie, że taki macie…

 174. Wy sie poprostu nieznacie na tym sprocie, czy ktos z was ćwiczył choc rok? Niesadze…

  A tak serio to coraz wieksza paranoja z komentarzami pana n i pana mirka. Ja rozumiem ,że jest to osoba ktora pomogła w propagowaniu MMA ,ale opisywac to non stop..eh..Co do najmana jak wogole on ma czelnosc pisać takie bzdury "robi z siebie eksperta od meskiego sportu" rozumiem ,że marcin miał namysli że sam mógłby byc takim ekspertem…wkoncu stoczył wiele SWIETNYCH,pokazujacych jego swietna TECHNIKE i ducha WALKI pojedynków. I ten drugi argument "przed pierwszym sparingiem.." marcin najwidoczniej wie to na swoim przykładzie..

  Styl zródłowy: u tego pana niepowinno być napisane BOKS gdyż jest to hańba ,że tzw bokser nieumie pokonać Kulturysty i przegrywa z nim na punkty.

 175. @MurphyTheOne – tak, zróbmy w MMA PZPN albo inny związek. Wtedy nawet na trening trzeba będzie nosić legitymacje związkową. Inaczej nie wpuszczą 🙂

  BTW Okniński ma jakieś „legalne papiery” czy też jest taki działacz MMA- samouk?

 176. Moje podsumowanie całej sprawy i wypowiedzi Oknińskiego, Najmana i Boruty:

  Brakuje jeszcze aby zdanie na ten temat zabrały znamienite autorytety sportów walki jakimi są polski "Vanderlei" i "Centurion"

 177. O właśnie, ciekawa kwestia, skąd i jakie papiery posiadają Ci, którzy je wydają..

 178. Ja rozumiem istotę papieru, ale szczerze mówiąc sędziowanie poza skrajnymi sytuacjami walki dwóch zawodników nie wydaje mi się szczególnie trudne. Ba, sędziowanie koszykówki i widzenie tam wszelakich fauli jest W CH*J trudniejsze i wymaga jeszcze większej spostrzegawczości, choć…tam nie chodzi o bezpieczeństwo. Póki jednak zdążasz zauważać, można pochlebnie ocenić Twój refleks i czas reakcji ogólnie to masz umiejętności do tego by to robić.

  Big John też długą przerwę miał od UFC to znaczy, że przez ten czas nie umiał sędziować? A jednak ponownie się nauczył…? Tak "życiowo" istotne są papiery.

 179. Big John też długą przerwę miał od UFC to znaczy, że przez ten czas nie umiał sędziować? A jednak ponownie się nauczył…? Tak "życiowo" istotne są papiery.

   

  Chyba źle sformułowałeś wypowiedź.Co z tego miał przerwe od ufc?przeciez cały czas pracuje jako sedzia.i o co chodzi z tymi papierami?

 180. Ja juz dawno pisalem ze temu okinskiemu to juz dawno sie we lbie popi***lilo.
  A najbardziej mnie smieszy okreslesnie „legenda polskiego MMA”. Ten pan irytuje mnie jeszcze bardziej niz najman

 181. argument – 700 spotkan koszykowki – mnie rozjebal 😉

  To musi byc ustawione, bo kto by sie dal wciagnac w taka dziecinade…

 182. Mirek, to faktycznie, jedna z osób, którym należy się herakles, on jako jeden z pierwszych ludzi w Polsce wiedział co to mma i zaczął działać w tym kierunku, ale to co robi nazywa się chyba… pycha. Mam nadzieję, że nie dojdzie do zalegalizowanie  instytucji, która miałaby kierować polskim mma a na jej czele miałby stanąć Okniński. Te kursy są po ty by wiedzieć jak sędziować a sporo osób wie jak to robić bez tych kursów, więc jak na razie tym papierkiem można się podetrzeć. Okniński próbuje robić z siebie władce polskiego mma. Nie dziwne, że zawodnicy od niego odchodzą.

 183. Venom to spokojnie mógłby być instruktorem dla przyszłych sędziów. Oczywiście, gdyby zrobił papiery instruktorskie w Związku Mirka.

 184. Pan Miroslaw ma talent do pisania kompletnie nie na temat. Nie odniosl sie kompletnie do odpowiedzi na swoje klamstwa tylko napisal referat jaki to on nie jest wielki w tym sporcie, zenujacy czlowiek

 185. W dosc ciekawe miesjce jest przekierowanie z adresu : zwiazekmma.pl

   

  nie dosc ze rocksi sedziuja, sa menagerami, matchmakerami, tlumaczami to jeszcze zwiazek Mirkowi przejeli 😉

 186. Wszyscy sprawujacy  jakies funkcje szkoleniowe czy dydaktyczne , w tym zwiazane ze sportem powinni przechodzic obowiazkowo psychotesty !

  A nie, cos mi sie pojebalo przeciez wtedy Mirek stracilby zajecie. 

 187. Paweł napisał:

  Niespełna tydzień temu sam Mirosław Okniński dzwonił i proponował mi posadę dyrektora w Polskim Związku MMA i wówczas liczba pełnionych przeze mnie funkcji mu w niczym nie przeszkadzała. Wręcz przeciwnie, Mirosław Okniński widział we mnie osobę, która ma dobry kontakt ze środowiskiem i może zjednoczyć wiele frakcji.-wypowiedz pana redaktora k………….

   

  Odpowiedź Mirka:
   

  CZY KTOŚ kto mnie ZNA uwierzy że zatrudnił bym osobę która pracuje dla wszystkich
  (brak jakiej kolwiek lojalności)
  każdy niech odpowie sobie sam

 188. Knap to sędziował (trener Tymka i Ozdoby między innymi) a Cypel uspokajał Mirka 😀

 189. Uff cóż za ulga.

  @down HAHHAHAHAHA, To już mamy związek . Bazelak jako dyrektor do spraw organizacji seminariów. Najman jako dyrektor do spraw Boksu i stójki. Miras jako PR'owiec i dyrektor od spraw kontaktu z mediami. 

  Chael ” The People’s Champ ” Sonnen                           Alistair ” The Reem ” Overeem

 190. Jezeli Miras jest taki cwany, to nie ma problemu aby Escobar postarał się o przebieg rozmowy i upublicznił to.

 191. No to już się robi straszne, bo Mirek nie przestaje a wręcz mówi że Paweł kłamie z tym telefonem i propozycją… 

 192. DLACZEGO OTRZYMAŁEM HERAKLESA? 

  Miesiąc temu otrzymałem Heraklesa jako 2 osoba w Hali Sław MMA w Polsce a teraz zrobili ze mnie wariata bo to na czym mi zależy to:

  – sędziowie z uprawnieniami

  – bezstronni dziennikarze

  – trenerzy menadżerowie, a nie menadżerowie z nikąd.
  Apel do zawodników nie dajcie się rolować pośrednikom i pseudoekspertom!!
  Z poważaniem M.Okniński

 193. Okniński znowu publikuje niepotrzebne komentarze na fb. Niech ktoś z redakcji do niego zadzwoni albo napisze, bo to zaczyna się robić powoli niesmaczne.

 194. Teraz co dziennie na raty będzie odpierał na każde wyjaśnienie z oświadczenia Kowalika. Tęgie myślenie widzę. 

 195. – trenerzy menadżerowie, a nie menadżerowie z nikąd.
  Apel do zawodników nie dajcie się rolować pośrednikom i pseudoekspertom!!

  Czyli o kase chodzi. Niech ktos wytlumaczy panu O. pojecie konfliktu interesu przy okazji.

 196. Ja na stronie jego związku na fejsie zadałem zapytanie o statut związku. Z uwagi na brak statutu oraz to że nie widnieje on na stronach ministerstwa uważam że związek wydaje nielegalnie licencje oraz niezgodnie z prawem. O ile mi wiadomo każdy zarejestrowany związek/ stowarzyszenie/fundacja zobligowana jest do posiadania statutu. Czekam na ruch leśnych dziadków. 

 197. Okniński dogaduje innym a sam na tym filmie i na „książko ryju” 🙂 zachowuje się jak małolat kręcący aferę na ławce pod blokiem 🙂

 198. – trenerzy menadżerowie, a nie menadżerowie z nikąd.

   

  Taaa, lepiej dać kogoś gorszego byle "od nas leśnych dziadków", niż żeby fuchę dobrze realizował ktoś, kto nie ma akceptacji Dona. Paranoja i dom wariatów. Jeżeli ktoś robi coś dobrze, to ZAWODNICY i ORGANIZACJE oceniają to, a nie ktoś, kto pierwszy chce dojść do koryta. Żenujące.
   

 199. „trenerzy menadżerowie, a nie menadżerowie z nikąd.”

  Wiadomo jeżeli ktoś jest dobrym trenerem to na pewno będzie rewelacyjnym menadżerem. Nie pytajcie dlaczego po prostu tak jest i koniec.

  Co wyście zrobili temu Oknińskiemu że ma taki ból dupy?

 200. Serio ten tekst o badaniach i delegacie medycznym jak za komuny. Leśne dziadki to trafne określenie. Licencja zawodnika PZMMA, licencja sędziego PZMMA. Kto im pozwolił wydawać licencje ? Ja też chętnie zobaczę ich statut, bo takie "lycencję" to i ja mogę wydawać. Chce ktoś ? Tanio !

 201. Okniski chce albo walki z Koksem albo czarnego pasa polskiego mma, ewentualnie do swoich zaslug chce dolaczyc jeszcze potwierdzenie stereotypu ze to sport dla debili. 

 202. Logan spytam koleżanki która zna się na prawie administracyjnym jakie potrzeba uzyskać zezwolenia aby wydawac jakiekolwiek licencje. 

 203. Teraz co dziennie na raty będzie odpierał na każde wyjaśnienie z oświadczenia Kowalika. Tęgie myślenie widzę.

  O tym samym pomyślałem

  „trenerzy menadżerowie, a nie menadżerowie z nikąd.”

  szkoda ze Sawicki nie jest trenerem.Zyskał by w oczach Mirka 😀

 204. Sedziowie z uprawnieniami czyli tacy ktorzy mu dali haracz za papier. Co za zalosny czlowiek, na takich ludzi dziala tylko ignorowanie tych bzdur.

 205. Okniński, jest poprostu debilem – szkoda, że taki degenerat jest prekursorem MMA w Polsce i jakby nie było jednym z pierwszych czarnych pasów w Polsce – niestety nikt mu tego nie odbierze.

  – trenerzy menadżerowie, a nie menadżerowie z nikąd.

  No jeszcze wczoraj był przeciwnikiem mnożenia pełnionych funkcji, a teraz nagle do funkcji trenera chce dorzucić managerke, która wymaga dużo pracy i znajomości wielu zagadnień kompletnie obcych trenerom. 

   

  A co do kursów i uprawnień – kiedy ten Idiota sobie uświadomi, że założenie na facebook'u związku MMA nie upoważnia go do wydawania jakichkolwiek uprawnień?? 

 206. @raph Myślę że Mirek nie wiedział z kim zaczyna walkę 😀 

  Chael ” The People’s Champ ” Sonnen                           Alistair ” The Reem ” Overeem

 207. To przynajmniej wiadomo o co chodzi ;). Mirek chce położyć podwaliny pod związek, ma nadzieję, że wszyscy się podporządkują i każdy zapłaci daninę. Zapomniał tylko tego o czym wspominacie, nie ma żadnych uprawnień do wydawania jakichkolwiek licencji. Jeśli pobiera za to opłaty i nie odprowadza od tego podatku, to faktycznie US napewno się tym z miłą chęcią zainteresuje. Jak to w życiu, trzeba pomyśleć dwa razy zanim wywoła się burzę, bo czasami można się pociąć własną bronią.

 208. Cohones obali samozwańczy Związek MMA 

   

  Macie mój miecz! Jestem z wami!

 209. jutro z rana się dowiem, czy coś takiego w ogóle jakieś papiery do US złożyło tak z czystej ciekawości 😛

 210. jutro z rana się dowiem, czy coś takiego w ogóle jakieś papiery do US złożyło tak z czystej ciekawości 😛

  Pracujesz w US?

 211. @Pain właśnie ty pracujesz chyba w US, bardzo ciekawe czy owa organizacja złożyła swoje deklaracje do Fiskusa. Ale ja sprawdzałem za pomocą internetu to związek nie ejst zarejestrowany nigdzie sądownie. Krajowy rejestr sądowy milczy. 

  Chael ” The People’s Champ ” Sonnen                           Alistair ” The Reem ” Overeem

 212. Kogo obchodzi że jest coś takiego PZMMA i wydawanie jakieś licencje. Ta licencja jest tyle samo warta co papier którym codziennie podcieramy sie w kiblu. Obarcza redaktorów MMARocks o przeróżne rzeczy a sam wepchał swojego synka do sędziowania na tej PLMMA na której zawodnicy śrubują sobie rekordy na początkujących. I ja sie pytam czy ten jego syn ma jakieś uprawnienia na sędziowanie? A no tak ma, ten magiczny papierek oknińskiego który pozwala na wszystko; na sędziowannie punktowe walk, na sędziowanie w ringu a nawet na parkowanie na miejscu dla inwalidów. Po co tyle szumu o tych dwóch gości. Trola sie nie karmi, więc nie karmcie ich. Niech zdechną z głodu. Co do Najmana to szkoda słów. A najbardziej szkoda mi jego dzieci (o ile jakieś będzie miał). One nawet nie będą mialy w szkole życia. Wyobraźcie sobie: syna najmana pobiją w przedszkolu, a on powie: powiem tacie to cie pobije. No przecież dostanie drugi raz bęcki i jeszcze mu pogratulują udanego żartu. Jego dzieci nawet nie będą mogły z dumą powiedzieć "chce być taki jak mój ojciec" bo to zaraz będzie powodowało śmiech. Już nie wspomne o tym jak nauczycielka zapyta ich w szkole " Kim jest twój tata". -Bokserem. Normalnie będą codziennie dostarczały rówieśnikom sporą dawkę humoru. Będą miały przerąbane delikatnie mówiąc.

  P.S.

  Nie mam nic do tego celebryty Najmana. Niech sobie robi co chce, bije dalej słowaków z ciążą i ujemnym rekordem. Ja sobie głowy nie zawracam jego osobą bo po co. Jemu tylko o to chodzi.

 213. pracujesz. z czystej ciekawości się tym zainteresowałem. daleki jestem od robienia komukolwiek koło dupy ale tak z czystej ciekawosci obadam to

 214. daleki jestem od robienia komukolwiek koło dupy

  No, ale jak to tak? Przecież kelnerów macie opodatkowywać z napiwków, więc żądze krwi macie we krwi :D. Myślałem, że każdy pracownik fiskusa jest bestią i że pożrecie Mirka na przystawkę, jeśli chociaż 1zł zataił przed mackami skarbówki :D.

   

 215. No właśnie, kiedyś było źle. Potem trenejro zaczął organizować PLMMA i sobie przypomniał o MMARocks.

 216. To jest największy ból dupy jaki widziałem od LAT. Wszystko to co się działo. Setki hejterów i zbanowanych nigdy nie miało takiego bólu jaki prezentuje Trener O. Boże jak ten człowiek cierpi, bo inni okazują się lepsi w płaszczyźnie, którą on chce zdominować. Chyba otworzę dziś wino, bo to jest niepojęte.

 217. Macie moje marudzenie i narzekanie. Jak będzie trzeba to zrobi się rewoltę i będzie grało 😀

 218. No to mamy nową jednostkę niemierzalną. Ból dupy Mirka. To jest większe niż wszystko co zna dzisiaj świat.

 219. Painkiller jeśli okaże się że okniński nie zgłosił tego do fiskusa to daj znać. To zrobie donos. 

 220. Myślałem, że każdy pracownik fiskusa jest bestią

   

  pracownik jest trybikiem w machinie, która jest absurdalna dla wszystkich. To, że mamy odgórnie stosować się do przepisów z ministerstwa, których nawet ich autorzy nie rozumieją nie znaczy, że każdy pracujący w tej instytucji je wychwala.

   

 221. parafrazując słowa mojego dziadka na temat pewnego delikwenta " przyjdzie krasa na kutasa i się skończy hopsa-sasa"

 222. Cohones prawie jak Iluminati. Prawnicy, lekarze, policjanci, urzędnicy, robotnicy. Wszędzie wtyki. We are Legion 😀

 223. Painkiller,

  tzw. wroga interpretacja prawa podatkowego to jedno, ale nie uwierzę, że Ministerstwo nakazuje Wam traktować podatnika jak złodzieja i niszczyć uczciwych przedsiebiorców. Nie mówię, że wśród tych katów jesteś i Ty, ale nie zrzucaj całej winy na Ministerstwo.

 224. pracownik jest trybikiem w machinie, która jest absurdalna dla wszystkich. To, że mamy odgórnie stosować się do przepisów z ministerstwa, których nawet ich autorzy nie rozumieją nie znaczy, że każdy pracujący w tej instytucji je wychwala.

  Mam nadzieję, że mojej wypowiedzi nie potraktowałeś na poważnie ;). Wiem, że pracownicy fiskusa nie mają żadnego wpływu na większość absurdów stworzonych przez rządzących.

 225. Cohones prawie jak Iluminati. Prawnicy, lekarze, policjanci, urzędnicy, robotnicy. Wszędzie wtyki. We are Legion 😀

   

  +1

 226. Cohones prawie jak Iluminati. Prawnicy, lekarze, policjanci, urzędnicy, robotnicy. Wszędzie wtyki. We are Legion 😀

  Tylko jak trza PPV wykupić, to z Legionu robi się horda ;).

   

 227. Od wczoraj sporo się dowiedziałem o polskim MMA. Najwidoczniej dawno nie było mnie w kraju lub coś mnie ominęło w temacie, którym zajmuję się od dobrych kilkunastu lat. Wystarczyło, że wskazałem gdzie może być przyczyna zła, i by było lepiej a już posypały się uwagi i gorące zapewnienia, że nie miałem racji. W zasadzie odkąd pamiętam swoje działania w MMA to zawsze mi tej racji odmawiano i oczywiście myliłem się we wszystkich kwestiach co do wyjątku.

  Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to zapewnienie o tym jak to mylę się w ocenie kompetencji kilku osób pracujących w jednej z redakcji branżowego portalu. To straszne jak niezorientowany jestem, bo trzy zupełnie nieznane mi osoby miały kontakt ze sportami walki. Przepraszam, że ich nie znam. Przepraszam też że nie ich miałem na myśli pisząc o braku kontaktu ze sportami walki. Owe trzy wymienione osoby zapewne przekazały swoją wiedzę tym, których miałem na myśli. Stąd na pewno mogłem się mylić, bo wiedza o sportach walki jest jak twardy dysk – wystarczy ją przełożyć z komputera do komputera i już się wszystko umie i to działa! Ja powiem nawet więcej – jeden ze znanych mi zawodników "przekazał" wiedzę i swoją opinię o jego tekstach jednemu z owych redaktorów za pomocą nie twardego dysku a twardej ręki. Wiem, że to musiała być bolesna lekcja, ale może to dobra droga żeby teksty bywały bardziej kompetentne. Dotarło czy potrzebna powtórka?

  Druga ciekawa nauka to fakt sędziowania. Okazuje się, że jak było się sędzią koszykówki to w zupełności wystarczy do MMA. Bo co takie niekompetentne typy w walkach wiedzą o dwutakcie, krokach czy czapie? A to jest kapitalna wiedza pozwalająca poznać niuanse dźwigni, ciosów czy rzutów. Co prawda rzuty do kosza różnią się od rzutów zapaśniczych czy judo, ale co tam? Nieważne, rzut to rzut. Tak samo przecież się nazywa. A krok to krok, wystarczy patrzeć na krok lub w krok (jak ktoś lubi) i wszystko jasne.

  Zaciekawiony tematyką koszykówki i 40 minutowych meczów zadzwoniłem do znajomego koszykarza, pytając go o możliwość sędziowania 700 meczów przez niespełna 30 letniego sędziego. Radził udać mi się do psychiatry skoro twierdzę, że ktoś tyle sędziował. Jestem zdrowy, więc daruję sobie a z drugiej strony szkoda, bo 700 meczów zapewne = 700 walk w matematyce "sędziego samouka w MMA". I tak kapitalna wiedza z koszykówki wsparta tym co "przekłada się na pewność siebie i sprawność w podejmowaniu decyzji" – no to zdanie ma wiele racji, bo pewności siebie temu małolatowi nie brakuje a płacący mu pieniądze organizatorzy gal na pewno to potwierdzą. "Sprawne oko do detali" na pewno zauważy to i owo co ważne w męskiej koszykówce i w męskim sporcie i broń boże nie chodzi tu o to co napisał Marcin Najman choćby to było prawdą. Każdy może lubić co chce i jak chce. Dziś są nowe czasy i nawet w MMA żarty o orientacji są nie na miejscu a ja człowiek starej daty szanuję czyjeś upodobania nawet odmienne.

  Bardzo ujęło mnie zdanie o "ciągnięciu razem wózka". Chłopcze drogi, to najbardziej odjechany tekst jaki usłyszałem w ostatniej dekadzie. Trzeba mieć niezły tupet, by komuś kto stawiał i walczył o polskie MMA przyjść i powiedzieć coś takiego nie mając żadnych dokonań na koncie dla tego sportu poza sędziowanie koszykówki. W dawnych czasach za coś takiego dostawało się po buzi lub przynajmniej pasem. Na początek od ojca, który powinien cię wychować. To brak szacunku i chyba na tym opiera się wasz wkład w MMA. Jako jako jeden z kilku prekursorów MMA w Polsce uważam to za bezczelność i myślę, że pozostali koledzy i wychowani na dobrych wzorcach zawodnicy, trenujący amatorzy i sympatycy sportów walki mają podobne zdanie. Moja propozycja jest prosta: ciągnij go sam lub z podobnymi sobie kolegami nawzajem.

  M.Okniński

 228. No no to już nie jest wymiana zdań tylko wojna na lini Kowalik-Okninski :d

 229. Brak slow na tego typa. Normalnie wszechmocny tworca wszechzwiazku mma. Przyporzadkuj sie albo w ryj!

  Painkiller, na prawde go sprawdz i trzeba to zglosic no bo kurwa

 230. (…) jeden ze znanych mi zawodników "przekazał" wiedzę i swoją opinię o jego tekstach jednemu z owych redaktorów za pomocą nie twardego dysku a twardej ręki. Wiem, że to musiała być bolesna lekcja, ale może to dobra droga żeby teksty bywały bardziej kompetentne. Dotarło czy potrzebna powtórka?

  Gdy nie ma się silnych argumentów sięga się po argument siły. I kto tu jest gówniarzem?

  Super, racja jest moja bo wpierdoliłem jakiemuś sucharowi. To się nazywa budowanie dobrego wizerunku MMA.

 231. Kowalik zadzwoni do Bagiego, przyjadą chłopaki ze Szczecina i Okniński MMA zostanie zamknięte Laughing

 232. Słowa Kawula z pamiętnego wywiadu o Oknińskim sprawdzają się w 100 %.

 233. Coraz bardziej sie pogrąża. Aż mi go szkoda, bo jednak dla MMA w Polsce zrobił sporo, ale ostatnie dni pokazują, że ma cos nie tak z głową.

 234. jeden ze znanych mi zawodników "przekazał" wiedzę i swoją opinię o jego tekstach jednemu z owych redaktorów za pomocą nie twardego dysku a twardej ręki.

  Ktoś przetłumaczy o co chodzi?
  @down. Chyba tak, a za to jest kryminał. On chyba nie jest w pełni zdrowy intelektualnie.

 235. Czy mi się zdaje czy ten "trener" grozi teraz pobiciem ? Kultura pełną gebą. Gratulacje, poziom dna został własnie osiągnięty i dalej już się nie da zejść. 

 236. Znów zero konkretów i argumentów. Temu panu już podziękujemy.

  Insynuacje o homoseksualizm i jakaś aluzja do pobicia też niezłe. 

 237. No i mi też się wydaje że to jest grożba, a znając tego debila to on może i na MMAA wylecieć z łapami do Pawła…

 238. Coś mi się wydaje, że to dopiero początek niszczenia własnej legendy przez Mirka. Jeśli osiągnął już dno, to mogę się założyć, że zaraz weźmie łopatę w ręce.

 239. Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to zapewnienie o tym jak to mylę się w ocenie kompetencji kilku osób pracujących w jednej z redakcji branżowego portalu. To straszne jak niezorientowany jestem, bo trzy zupełnie nieznane mi osoby miały kontakt ze sportami walki. Przepraszam, że ich nie znam. Przepraszam też że nie ich miałem na myśli pisząc o braku kontaktu ze sportami walki. 

  Najpierw wiesza psy na całym mma rocks by później mówić, że akurat tych trzech panów nie miał na myśli Laughing

  Paweł napisał: Faktem jest, że sędziowałem sparingi (a nie walki) w programie MMAster. Sędziowałem w życiu ponad 700 spotkań koszykówki, co przekłada się na pewność siebie i sprawność w podejmowaniu decyzji oraz sprawne oko do detali. Jeszcze nikt nie zarzucił mi, że sędziowałem źle. Nic jednak nie wskazuje na to, bym miał wziąć się za sędziowanie zawodowych pojedynków ani jako ringowy, ani jako punktowy.

  Odpowiedź pana Mirosława: Druga ciekawa nauka to fakt sędziowania. Okazuje się, że jak było się sędzią koszykówki to w zupełności wystarczy do MMA.

  Oj panie Okniński czytanie ze zrozumieniem się kłania :/

 240. Czy mi się zdaje czy ten "trener" grozi teraz pobiciem ? Kultura pełną gebą. Gratulacje, poziom dna został własnie osiągnięty i dalej już się nie da zejść. 

   

  Obyś się nie zdziwił. Wyrocznia  mma już nieraz zaskakiwał swoją kreatywnością.

 241. I pomyśleć że taki człowiek chciał trzymać ręke na całym polskim rynku mmaFacepalm żenada

 242. Mamy dopiero początek kwietnia ale COHONES AWARDS 2013 za Temat Roku  lub Wydarzenie Roku jest już chyba przyznaneLaughing

 243. Przepraszam, mam zapytanie. Gdzie można uzyskać wgląd do statutu związku? I czy możliwe jest jego otrzymanie gdziekolwiek w wersji elektronicznej.

  Odpowiedź PZMMA

   PZMMA działa na podstawie uchwał, zarządzeń i regulaminów, które zostaną wkrótce sukcesywnie publikowane po uruchomieniu strony www .

  Idę dalej

   A czy można uzyskać wiedzę w oparciu o jaką instytucję rządową związek uzyskał zgodę na udzielanie licencji? Niestety ministerstwo sportu nie odnotowało żadnego zwiazku MMA, prócz działających związków pzjj oraz innych związków danej dyscypliny sportowej, która posiada odpowiednie zdolności prawne do udzielania owych licencji.
   

  Chael ” The People’s Champ ” Sonnen                           Alistair ” The Reem ” Overeem

 244. Arlovski nie chwal dnia przed zachodem słońca, zanim minie 2013 jeszcze wiele może się zdarzyć Tease

 245. jeden ze znanych mi zawodników "przekazał" wiedzę i swoją opinię o jego tekstach jednemu z owych redaktorów za pomocą nie twardego dysku a twardej ręki. Wiem, że to musiała być bolesna lekcja, ale może to dobra droga żeby teksty bywały bardziej kompetentne. Dotarło czy potrzebna powtórka?

  Kowalik chce się zachować profesjonalnie,ale ja na jego miejscu bym nie jechał na najblizsze plmma w Legionowie.Kto wie co ten debil zrobi

 246. Wujek pewnie braknie im teraz argumentów i nie odpiszą lub usuną cały post Laughing

 247. Szacunku do tego goscia nigdy nie mialem i dziwilo mnie wychwalanie go jako trenera, robienie z niego autorytetu. Wiele lat temu, po obejrzeniu pierwszego wywiadu z ww trenerem, wiedzialem, ze gosc jest niezrownowazony psychicznie. W tym czlowieku jest zbyt wiele zlosci i agresji. Emocje targaja nim jak 13latka zakochana w Bieberze. 

   Uprzedzajac komentarze negujace moje zdanie o nim jako trenerze ( mysle, ze jest gowno wart ) prosilbym o zastanowienie sie, czy oddalibyscie swego syna w rece trenera reprezentujacego taki poziom i postawe. Ja zdecydowanie nie.

 248. jeden ze znanych mi zawodników "przekazał" wiedzę i swoją opinię o jego tekstach jednemu z owych redaktorów za pomocą nie twardego dysku a twardej ręki. Wiem, że to musiała być bolesna lekcja, ale może to dobra droga żeby teksty bywały bardziej kompetentne. Dotarło czy potrzebna powtórka?

  Wytłumaczy ktoś, co autor miał na myśli? Bo ja ni chuja nie wiem o co chodzi.

 249. Apropo tego grożenia pobiciem 

   

  Art. 190 KK § 1

  § 1. Kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona,
  podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

  Chael ” The People’s Champ ” Sonnen                           Alistair ” The Reem ” Overeem

 250. "Cohones prawie jak Iluminati. Prawnicy, lekarze, policjanci, urzędnicy, robotnicy. Wszędzie wtyki. We are Legion :D"

  Albo niczym FIRMA z Prison Break Laughing

  To, że Mirek nie czyta ze zrozumieniem, nie pierwszy raz wyszło.

 251. Jak dla mnie zdecydowanie przegięcie pały… Może zrobimy zrzutke na jakieś leki/ psychiatre?

 252. Mnie nurtuja dwie sprawy :

  1. Dlaczego Mirek to pisze na fejsie ? Dla tych paru like'ow od takich samych przegrywów jak on ?

  2. Po kiego grzyba wali ten sam tekst kilka razy ? O_O

 253. "2. Po kiego grzyba wali ten sam tekst kilka razy ?"

  Bo jak widać nie umie obsługiwać poprawnie fejsa.Facepalm

 254. I tak się dziwie, że on korzysta z takiego środka przekazu informacji. Ludzie jego daty to by listy pisali oficjalne do redakcji. ROFL

 255. To są chyba udostępnienia, a nie jego kilkukrotne wpisy.

  Mnie bardziej nurtuje, DLACZEGO on to pisze? Znaczy domyślam się, ale publiczne obrażanie, itd., ponieważ ktoś jest bardziej ceniony w świecie MMA niż on sam, to bardzo słabe. Nie ma to jak wpieprzać się innym do portfela.

  Dobrze, że ktoś tak dojrzały nie zachowuje się jak kilku znanych nam "małolatów" i zachowuje klasę.

 256. Panowie, ale czego wy sie spodziewacie po gosciu, ktory bez wzgledu na sytuacje w ringu/klatce z naroznika krzyczy do swojego zawodnika "ZA PLECY, ZA PLECY, ZA PLECY", chuj, ze jego podopieczny wlasnie dostaje mloty z gory i tylko zaslania wlasna glowe i tak- "ZA PLECY!!!". Oj Miras, Miras, ty to chlopie zadbasz, zeby spolecznosc cohones sie nie wynudzila. 

 257. Wujek rozpierdala system od srodka!!! Smile

  kurwa jaki ground and pound musi przezywac pana Miroslawa klawiatura… 🙂

 258. Ostatni akapit z ostatniej wypowiedzi trenera Oknińskiego w moim mniemaniu zajeżdża trochę zgrywaniem ważniaka – "ja walczyłem o ten sport w Polsce, więc Ty nie masz nic do gadania". Trochę to żenujące…

  Również co do osoby w/w trenera – podobnie jak MMaciek nigdy nie pałałem sympatią to niego. Sprawiał wrażenie osoby takiej ponurej, sztywnej – nie mniej byłem niemal pewien, że prędzej czy później wystrzeli i masz babo placek. Laughing

 259. Wujek dobrze pisze na FB PZMMA. Czekam aż Mirek pokasuje jego wpisy albo zacznie go wyzywać od małolatów.

 260. Uwaga Uwaga ! Ktoś z tego samozwańczego związku odpisał ! 
   

   

  Profesjonalny Związek MMA w Polsce – PZMMA w Polsce Proszę przeczytać Ustawę o sporcie z dnia 25 czerwca 2010 roku tam znajdują się odpowiedzi na Pańskie pytania.

  Myśleli że mowa o ustawie mnie zrazi 😉 Moja odpowiedź
   

  Zadałem pytanie o statut do którego każdy powinien mieć wgląd, niestety nie są Państwo w stanie mi go przedstawić. A na ustawy przyjdzie czas, spokojnie.
   

  "Rozdział 3
  Polski związek sportowy
  2. Utworzenie polskiego związku sportowego przez związek sportowy wymaga
  uzyskania zgody ministra właściwego do spraw kultury fizycznej.
  3. Członek zarządu polskiego związku sportowego nie może:
  1) łączyć tej funkcji z funkcją w innych władzach tego związku;
  2) być osobą prowadzącą działalność gospodarczą związaną bezpośrednio z
  realizacją przez ten związek jego zadań statutowych;
  3) być osobą, która była skazana prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo
  lub umyślne przestępstwo skarbowe ścigane z oskarżenia publicznego.
  Art. 10.
  Osoba fizyczna lub osoba prawna będąca członkiem lub posiadająca udziały albo
  akcje w klubie sportowym będącym członkiem polskiego związku sportowego nie
  może być członkiem lub posiadać udziałów albo akcji lub być członkiem organów
  lub władz innego klubu sportowego uczestniczącego we współzawodnictwie sportowym
  w tym samym sporcie.
  Rozdział 8
  Kwalifikacje zawodowe w sporcie
  Art. 41.
  9. Podmiot ubiegający się o uzyskanie zgody na prowadzenie kursu składa do ministra
  właściwego do spraw kultury fizycznej wniosek o wyrażenie zgody na
  prowadzenie kursu.
  "

  Proszę wybrane art. z ustawy o sporcie. Proszę dalej o dostęp do statutu oraz zgodny ministra sportu na prowadzenie działalności nazywanej związkiem sportowym.

  Czekam na odpowiedź :D.

 261. Jeżeli Okniński będzie podrzucał do pieca to na miejscu Escobara bym skierował to na drogę sądową. Jednak nie po to aby padł wyrok kary finansowej czy pozbawienia wolności ale aby Pan Mirosław musiał opublikować przeprosiny. To by znaczyło dużo więcej niż inny sposób kary. No ale pewnie Paweł zachowa się na tyle dojrzale, że na to nie zrwóci większej uwagi.

 262. Wujek poluje na użytkownika roku. Obalenie związku może go do tego znacznie przybliżyć ;).

 263. Wujek, chyba niedługo Twój adres mailowy trafi do listy ignorowanych 😀 Jak im braknie odpowiedzi.

 264. co takiego na profilu mirka napsiał słynny  el testosteron ? moze ktos skopiwaoć nie posiadam fejsbuka

 265. Wujek nie licz na konstruktywne odpowiedzi, obstawiam, ze osoba ktora Ci odpisuje po Twoim pytaniu googlowala slowo "statut" 

 266. Widze, że rajd rozpoczęty  Zaraz będzie coś w stylu "spierdalaj małolacie, to ja stworzyłem polskie mma!"

  @paxx "Ten caly "redaktor" kowalik pochodzi z Czestochowy, a tu u nas od lat mowi sie w pewnych kregach ,ze jest pedalem. Mysle ze to powoduje u niego ogromne kompleksy i na sile robienie z siebie eksperta od meskiego sportu czyli mma, mimo tego ,ze w zyciu nie mial rekawic na reku. Mimo tego, ze przed pierwszym sparingiem w zyciu z pewnoscia skonczylby na sedesie ze sraczka. Amen"

 267. Zobaczymy ja się nie boję jakichkolwiek konsekwencji. Ale może i jestem szarym użytkownikiem i fanem mma ale nie pozwole zrobić w mma gówna które było w PZPN przez tyle lat. Oni myślą że ludzie nie potrafią ustaw czytać? A jak mnie zablokują to tylko pokaże ich poziom intelektualny. 

 268. W sumie rozwiązanie prawne w tej kwestii nie byłoby głupie. Mogłoby to przystopować trochę Mirka i zapobiec podobnych akcji w przyszłości. Bo jak teraz "nic się nie stanie", to za jakiś czas znowu przeczytamy/usłyszymy mądrości tego pana 😉

 269. To jest po prostu jakiś absurd, naprawde ceniłem Oknińskiego: Almma, te jego filie, w których może trenować duża liczba zawodników, Plmma itd. Ale tutaj co wypisuje od kilku dni to jest paranoja. Paweł całe serce poświęca w rozwój tego sportu, jeździ na obozy z zawodnikami byśmy mogli pooglądać super materialy, chociaż w tym czasie móglby leżeć na kanapie z dziewczyną przy komedii romantycznej za to też dostaje pieniądze panie Mirku?? A te groźby to nie wiem jakieś kurwa zwrócenie uwagi na siebie, Dawno akcji z Sz. Panem Oknińskim w roli głównej nie było, wiec musiał coś odjebać. Na początku może i promowal ten sport, lecz takie sytuacje napewno zniechęcają i wpływają negatywnie na rozwój Mieszanych w naszym kraju. Escobar ja bym już nawet jakieś odpowiedzi dalszej nie udzielał. Rób co do ciebie należy. Pozdrawiam !

 270. Jeszcze co do wypowiedzi Najmana, cham nie umie sie zachowac i szuka zaczepki, ale  w sumie on zagina rzeczywistosc. Ile razy probowal wmowic swiatu, ze wygral z Saleta? 

 271. A dodam że zgodnie z treścią ustawy osoby skazane prawomocnym wyrokiem nie mogą zasiadac w władzach związku. Oj Miras Miras. 

 272. No wyjdzie na to że sam Mirek sobie wykopał dołek w który wpadnie dość szybko 😀

 273. Niewiadomo czy Mirek nie ma juz zatarcia swojego skazania, ile to lat minelo ktos wie?

 274. Mam nadzieję, że to całe zamieszanie szybko się skończy bo taka kłótnia nic konstruktywnego nie wnosi.

 275. Co tam skazanie. Jak pisał Wujek:
  Osoba fizyczna lub osoba prawna będąca członkiem lub posiadająca udziały albo
  akcje w klubie sportowym będącym członkiem polskiego związku sportowego nie
  może być członkiem lub posiadać udziałów albo akcji lub być członkiem organów
  lub władz innego klubu sportowego uczestniczącego we współzawodnictwie sportowym
  w tym samym sporcie.
   

  Więc to by było tak, że jak Okniński organizuje galę i chce aby była ona pod skrzydłąmi związku to nie może sam być w jego strukturze.
  „Zawodnik wygląda jak świniak w rzeźni, a sędzia mówi, że wszystko w porządku” || „Z ciebie to dopiero ancymon” || „Janusz Pindera nie jest Januszem”

 276. No właśnie oni mi każą ustawy czytać a sami jej nie przeczytali 😀 

 277. Przeciez Mirek to Ojciec Chrzestny polskiego MMA wszystkim bedzie sterowal zza kulis Laughing

 278. Mirek nawet nr telefonu tam podal i adres zwiazku na o2.pl-leze i kwicze normalnie. Full profeska ROFL

 279. Okniński to koniec końców zdelegalizuje KSW, MMAAttack, FA, itd.. , podpitoli wszystkim Cohones 😉 pozamyka MMARocks
  Trzeba będzie albo zostać delegatem PROFESJONALNEGO związku albo przerzucić się na inne hobby 😉

  tak wiec Wujek, PainKiller , Escobar nie poddawajcie się 😀

 280. w ostatnim poscie Mirka na FB  , zalatuje mi troche checia solowy 1 na 1 

   

  chyba sporo hajsu Mirkowi ucieklo przez Escobara , oj sporo….

   

   

  ,,jeden ze znanych mi zawodników "przekazał" wiedzę i swoją opinię o jego tekstach jednemu z owych redaktorów za pomocą nie twardego dysku a twardej ręki. Wiem, że to musiała być bolesna lekcja, ale może to dobra droga żeby teksty bywały bardziej kompetentne. Dotarło czy potrzebna powtórka?,,

 281. Czyli jak redaktorzy MMAROCKS pracują dla organizacji MMA przy różnych galach to jest konflikt interesów, a jak Mirek sam chce sankcjonować swoje gale to wszystko jest OK? 🙂

  Szkoda całej sytuacji, bo jedyną osobą, która może na tym tracić jest sam Mirek. Wydaje mi się, że jego zawodnicy trochę go przystopują na poniedziałkowym treningu. Dla nich nie jest korzyścią jeśli trener ma waśń z największym portalem MMA, a szczególnie z matchmakerem kilku organizacji. 
  @Tomasz Chmura
  Ja to wiem, ale myślę, że zawodnicy mogą się martwić. Nie wiem czy Mirek reprezentuje swoich zawodników jako menager? wtedy byłby problem.
   

 282. Gwarantuję, że Paweł jest profesjonalistą i przy matchmakingu nie będzie zwracał uwagi na agresję, którą w stronę Pawła kieruje Mirek. To są sprawy ponad wszystkim.

 283. Chael ” The People’s Champ ” Sonnen                           Alistair ” The Reem ” Overeem

 284. Założyłeś związek MMA? 😀 Hhahahaha! Odpalisz jakąś fuchę po znajomości? 😀

 285. ”Szkoda całej sytuacji, bo jedyną osobą, która może na tym tracić jest sam Mirek”

  nie no wlasnie troche wiecej na tym ludzi moze stracic przez takie niedoruchane ego w sensie ze zakompleksione 🙂

  wazne zeby sie tylko takim czyms nei zrazac tylko robic swoje dalej ///

 286. Co tu dużo komentować – brak słów na wypociny p. Oknińskiego, które są poniżej jakiegolwiek poziomu. Facet kopie spory dołek nie tylko pod sobą, ale i pod prowadzonymi przez siebie zawodnikami, których Escobar – przez wzgląd na osobę ich menedżera/trenera – być może nie będzie chciał zestawiać na obsługiwanych przez siebie galach. Na szczęście nie wszyscy "Ojcowie-założyciele" polskiego MMA są jak Mirek, który mógłby się sporo nauczyć w kwestii ogłady i zachowania chociażby od Bagiego. 

  Swoją drogą to nie mogę się doczekać nastepnęgo odcinka Szczeny ;).

 287. Proponowałbym konfę z pra lub wszech ojcem MMA w Polsce p.Mirkiem  moderatorem mógłby być oczywiscie EscobarLaughing

 288. Facet kopie spory dołek nie tylko pod sobą, ale i pod prowadzonymi przez siebie zawodnikami, których Escobar – przez wzgląd na osobę ich menedżera/trenera – nie będzie chciał zestawiać na obsługiwanych przez siebie galach.

   

  Powtarzam: Znając Pawła nic takiego nie będzie miało miejsca. Sport jest na pierwszym miejscu. Przed kłótniami zapoczątkowanymi przez Mirka. Gdyby Paweł kierował się emocjami, to nigdy nie doszedłby do obecnej pozycji. Doszedł do niej dzięki profesjonalizmowi, któremu widać Mirkowi brakuje. Osoba trenera nie będzie miała znaczenia przy matchupach – jestem tego pewny.

 289. Nie wiem czy Mirek reprezentuje swoich zawodników jako menager? wtedy byłby problem.

  No przecież pisał w swoim manifeście, że tylko trenerzy nadają się na managerów.

 290. @FTW A ja otwartą debate pomiędzy najbardziej ogarniętymi i najwięcej znaczacymi w tym sporcie (Kawul obowiązkowo)

  Don’t be scared homie!

 291. Marcin mam firmę kładącą kostkę brukową i mogę Cię zatrudnić w roli ubijającego ziemię. W tym jesteś najlepszy, świetnie klepiesz. Na ubijace do podłoża zaoszczędzę. Proponuję 8 zł netto za godzinę. Praca stała. Jak będziesz klepał w takim tempie jak z Burneiką to po miesiącu dam ci podwyżkę na 10 zł netto. Dodatkowo jak się sprawdzisz w roli "straszaka" to Cię awansuję na rolę brygadzisty. Będziesz straszył "wpierdolem" moich pracowników jak będą pić piwo zamiast ubijać ziemię. Marcin pomyś o tym bo rodzina Ci się ma powiększyć. Umowa o pracę po okresie próbnym.

  Wyślij CV na [email protected]

  Koniecznie z dopiskiem:

  "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.)."

  W tytule maila wpisz "Podanie o przyjęcie na stanowisko klepacz"
  Zbanowany za ogórki

 292. BTW "Mirek-świrek" – pierwszy raz usłyszałem to tak z 5 lat temu 😀 
  Trzeba mieć do gościa dystans. Dobra faktycznie może zaszkodzić tą gadką nie tylko sobie, ale chodziło mi o to, że wbrew intencjom – sobie najbardziej. 

 293. A dodam że osoba która posiada tytuł trenera nadany przez związek sportowy zgodnie z treścią ustawy powinna posiadać wykształcenie wyższe Akademi Wychowania Fizycznego o ukierunkowaniu dla danego sportu. 

 294. jeden ze znanych mi zawodników "przekazał" wiedzę i swoją opinię o jego tekstach jednemu z owych redaktorów za pomocą nie twardego dysku a twardej ręki. Wiem, że to musiała być bolesna lekcja, ale może to dobra droga żeby teksty bywały bardziej kompetentne. Dotarło czy potrzebna powtórka?

  Jeśli dobrze czytam to jest tu czas przeszły, a to oznaczałoby, że ktoś z redaktorów miał zatarg z zawodnikiem i dostał od niego? Czy ktoś mógłby rozwinąć tą myśl i się wypowiedzieć?

  Z Wujasem zgadzam się w 100% 🙂

 295. @Tomasz Chmura

  Pisząc tamtego posta nie widziałem Twojej odpowiedzi na post Barnaby. Co jednak w przypadku, kiedy Mirek reprezentowałby kogoś jako menedżer? Zapewne wtedy do jakichkolwiek negocjacji by nie doszło i o to głównie mi chodziło.

 296. Przecież zakładanie jakichkolwiek "struktur prawnych" (cudzywsłów zamierzony) wsytuacji kiedy MMA nie jest nawet w Polsce zgodnie z literą prawa dyscypliną sportową to czysta samowolka i amatorszczyzna.

 297. "Fanpejdż" PZMMA prowadzi jakiś gimbus albo sam Mirek, nie ma innej możliwości. 

 298. Hahaha, hejterzy Cohones połączyli siły do walki ze wspólnym wrogiem.

 299. Tyle lajków co dostał Wujek to w tym Związku jeszcze na oczy nie widzieli ;]

 300. Cohones prawie jak Iluminati. Prawnicy, lekarze, policjanci, urzędnicy, robotnicy. Wszędzie wtyki. We are Legion 😀

   

  We are League of Shadows. Jesteśmy po to, aby bronić sprawiedliwosci.

  A dodatkowo, jak Wujek pomoże udupić Mirasa to jade do kopalni i kupię mu flaszke, mimo,że poniżej 30zł za pół litra to pewnie nie pija (joke)

 301. Jak mniemam osoba prowadząca fanpejdza ma mnie za idiote nieumiejącego czytać. Ale spokojnie czekam na brak argumentów z ich strony. Maciej Kawulski próbował przy ministerstwie stworzyć związek i dostali odmowę, więc pozwolili by na to Oknińskiemu? Juz nie wposminając o zagwostkach prawnych o których wspomniał Jakub. 
   

  Chael ” The People’s Champ ” Sonnen                           Alistair ” The Reem ” Overeem

 302. Tak na luzie to uwazam ze Mirek pewnej nocy mial sen jak powiekszaja sie kontakty Escobara i pewnego dnia obudzil sie z mysla ,,a co bedzie jak Escobar przejmie moj klub?''Laughing

   

  Pasuje mi tu taki obrazek z twarza Mirka jak Kenuu Reversa z Matrixa  pod tytułem

   

  ,,A co , jesli to prawda ze Escobar wkoncu przejmie moj klub???''  Laughing

 303. masz i moje lajki  Wujek 🙂

  O lol koksu zalinkował i ten śmieszny portal Bazelaka zawiesił się na amen
  @niżej
  Wujek ma plecy w policji, a jak coś to schowa się w kopalni, nie dziwne że tak pewnie się czuje ;]

 304. @Hubi

  A tam flaszkę, jakieś dobre whiskey od razu za działalność

  Górnik , Moje lajki też poszły. Tylko akurat komentarz niejakiego Maćka –  ,,Dobrze, Wujek!" trochę tam nie pasuje

 305. Wujek, czuje, ze w pewnym momencie dobra ustawke na Ciebie zrobia, pod domem juz czekaja wozy z nalepkami PZMMA, watch your back.

 306. Mirek (bo zakładam, że to on pisze) już nie wie co odpisywać Wujkowi. Trzeci raz powtarza to samo.

 307. Nie wiem kim jest ten Maciej, ale ten komentarz troche nie pasuje do tonu rozmowy.
  Co do wozów PZMMA, pierw to coś musi powstać a potem będziemy dyskutować dlaczego się ich nie boję 😀 

 308. Jedyne czego mi żal to to,że wraz z nim PLMMA tworzy inny Mirek i moze mu się mimochodem oberwać za debilizmy oknińskiego.

 309. Jeszcze tylko brakuje, aby na fejsie Radia Koksu podchwycili temat. Ładnie swego czasu był tam El Progesteron jechany, jego trener również.

 310. Videokonferencja z przewodniczącymi PZMMA. Seems legit. I Escobar zamiast Venoma jako prowadzący 

 311. Mirek jest żałosny – brak argumentów oraz jego powalające IQ powodują, że pogrąża się z minuty na minutę.

  Czytam też co się wyprawia na tej stronie całego związku i szkoda gadać – nie doprosicie się o nic – nawet na zwlokę Ci którzy z Wami rozmawiają nie potrafią grać. Ciekaw jestem czy, można im ten bajzel zamknąć skoro jest bezprawny… pewnie ktoś kto się zna na tym jakby napisał jedno pismo to Mirek by miał mega kiepsko.

 312. Ktoś tam słusznie zauważył wbijając koleny gwóźdź do trumny PZMMA że już z nazwy wynikać może nie są wspierani przez ministerstwo przez co tutaj cytat z ich fanpage 

   

  PZMMA to profesjonalna organizacja tworząca i wydająca przepisy i uregulowania prawne w dyscyplinie sportu – MMA (mieszane sztuki walki

  Więc nie mogą wydawać przepisów i uregulowań prawnych dotyczących tego sportu na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. 

  Chael ” The People’s Champ ” Sonnen                           Alistair ” The Reem ” Overeem

 313. Jak głosi przysłowie "Kto mieczem wojuje, od miecza ginie"

  Mirek zaczął bezsensowne potyczki słowne, które mogą go teraz drogo kosztować.

 314. A co wy na starcie na videokonferencji redakcja MMARocks vs PZMMA?

  Taaa i Venom wszystkim da karnego jeza…

   

 315. Mógłby ktoś w streszczeniu wyjaśnić, na jakiej podstawie prawnej działa obecnie ten związek, jakie są zastrzeżenia itp?

 316. Coś mi się wydaje, że to Mireczkowi na zdrowie nie wyjdzie. Mam nadzieję, że Kowalik nie popuści tego i za tego pedała zamknie Marcinkowi mordę przynajmniej na jakiś czas.

 317. Właśnie się dowiedzieliśmy że PZMMA nie ma akredytacji z Ministerstwa więc licencje wydawane przez nich są nic nieznaczącymi papierkami. Odpowiedziałem im na to na fb i uważam że już więcej nie musze dodawać ile warta jest ta organizacja.

 318. Nie potrafią odpowiedzieć na pytania wujka,kompromitacja.Tylko ''brawo panie sebastianie''-co za kicz

 319. Wujek, dlatego akurat mini-komiks Czirisa idealnie pasuje do sytuacji powstania tego związku. 

 320. Ostatni ich wpis świadczy tylko o "profesjonaliźmie" i odwracaniu kota ogonem. Wstyd.

 321. Brawo Wujek. Wyszło na to, że niezbyt mądrzy ludzie chcą robić w wała jeszcze mniej mądrych, a na dodatek mogą doczekać się z tego powodu konsekwencji prawnych. 

 322. Jakby to był prawdziwy związek z prawdziwego zdarzenia to nie bali by się odpowiedzi, tylko rzucili jednym linkiem do dokumentu i nara. Powtórzę to co napisałem wcześniej, chce ktoś kupić licencję na sędziego lub zawodnika ? Tanio sprzedam xD

 323. Ja uważam już sprawe za wyjaśnioną 😉 
  Co do licencji podobno sa darmowe. Nie wiem ile w tym prawdy ale takie dane zamieścili na fb. 

  W Polskim związku Jiu-Jitsu licencja kosztuje 10 zł, oczywiscie jest to związek zarejestrowany przy ministerstwie. Więc licencja obowiązkuje na terenie całego kraju. 

 324. Ogólnie co daje bycie w związku ? 

  Tyle co niebycie.. chuj z tym związkiem… mirasowi mało fejmu ostatnimi czasy… był najman to miras miał swoje 5 minut

 325. Kurna, a chciałem tylko wejść na chwilę na cohones przed snem, a tu się tyle działo przez całą niedzielę. Ubaw jak talalala.;]

  Wujek, good job.

  Maciek "Samsungowski" to Keesdablju, także jak to czytasz, to usuń swój koment, bo jest nie na miejscu.

 326. a zwiazekmma.pl przenosi na fightsport.. wczoraj przenosiło na mmarocks 

 327. Jeśli osoba taka jak M.O chcę "rządzić" polskim MMA to lepiej zacząć bojkotować wszystkie imprezy pod jego patronatem, bo niedlugo może być zapoźno i doczekamy sie drugiego "PZPN-u" Evil